آزمون msrt یا mche

تاریخ برگزاری آزمون MSRT در سال 99

تاریخ برگزاری آزمون MSRT در سال 99 , جدول زمان بندی آزمون MSRT در سال 99زمان برگزاری آزمون های MSRT در سال 1399

همانطور که پیش تر اعلام شده بود قرار بود زمان برگزاری آزمون MSRT در سال 99 در نیمه دوم اسفند ۹۸ از سامانه وزارت علوم ( سجاد ) اعلام گردد اما به سبب شیوع ویروس کرونا و مشکلات به وجود آمده در کشور ، وزارت علوم در اطلاعیه ای انتشار جدول زمان بندی آزمون MSRT در سال 99 را به اوایل اردیبهشت ماه ۹۹ موکول کرد .

در مورد تغییرات احتمالی در ساختار آزمون MSRT سال 99 می بایست گفت ساختار این آزمون مشابه سال 98 خواهد بود و احتمال اضافه شدن مهارت های جدید مانند بخش نوشتاری و یا تغییر در سوالات هر بخش بسیار کم می باشد.

با توجه به تعویق کلیه آزمونهای ملی از جمله آزمون های ارشد و دکترا به تاریخ های نهم و بیست و سوم خرداد ماه قابل پیش بینی می باشد که اولین آزمون ام اس ار تی در سال 1399 در هفته آخر خرداد ماه و در تاریخ ۳۰ خرداد برگزار گردد.

علت شرکت بسیاری از داوطلبان در آزمون های MSRT ابتدای سال ، گرفتن نمره از این آزمون و گرفتن امتیاز در مصاحبه دکتری 99 می باشد که این جا به جایی ها ممکن است فرصت را برای این طیف از داوطلبان محدود کند.

درمورد داوطلبینی که مدرک این آزمون را پیش از آزمون جامع نیاز داشتند می بایست گفت تاریخ های آزمون های جامع قویا به تاریخ های جدید موکول خواهد شد و داوطلبان فرصت حداقل شرکت در یک آزمون پیش از آزمون جامع را خواهند داشت.

منابع آزمون برای آزمون همچنان همانند سابق خواهد بود ودر صورت هر گونه تغییردر منابع آزمون و یا ساختار آزمون ، اخبار آن از همین سامانه مننتشر خواهد شد .

لازم به ذکر است داوطلبین برای کسب اطلاعات از کلاس های آمادگی MSRT می بایست بر روی لینک زیر کلیک نمایند .

آزمون MSRT

همچنین برای دانلود کامل سوالات MSRT ادوار گذشته می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود سوالات MSRT

همچنین برای تهیه منابع کلیدی آزمون MSRT نیز می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید

منابع آزمون MSRT

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 4.9 از 5 توسط 19 بازدیدکننده
  • الناز
  • 1398/12/05

آخه تاریخ کنکور دکترا به ۲۸ فروردین ۹۹ موکول شد، خیلی بد میشه که فرداش msrt باشه. کاش ۵ اردیبهشت باشه

  • عابر
  • 1399/01/12

درستش اینه ک این ترم تحصیلی و موارد مربوطه، کلا حذف بشه. وگرنه مطمئنا حق های زیادی ناحق خواهند شد. گرچه بعید ب نظر میرسه تا درمان حتمی برای کرونا پیدا بشه، بشه راه حل استاندارد یا حتی نیمه استانداردی پیدا کرد.

نظر خود را بنویسید

مقالات