آزمون تولیمو

تاریخ برگزاری آزمون تولیمو در سال 99

تولیمو 99 , tolimo 99 , زمان برگزاری آزمون تولیمو در سال 99 , جدول زمانبندی آزمون tolimo 99

زمان برگزاری آزمون تولیمو در سال 99 | جدول زمان بندی TOLIMO در سال 99

همانطور که پیش تر اعلام شده بود قرار بود آخرین آزمون تولیمو در سال 98 در تاریخ 22 اسفند برگزار گردد و پس آن بلافاصله تاریخ برگزاری آزمون تولیمو در سال 99 اطلاع رسانی شود ، به سبب مشکلات پیش آمده بر اثر ویروس کرونا و قانون منع برگزاری آزمون تا بهبود شرایط فوق این آزمون به سال 1399 موکول گردید ، بر این اساس انتشار جدول زمان بندی برگزاری آزمون تولیمو در سال 99 به اواخر فروردین ، اوایل اردیبهشت 99 موکول گردید .

در توضیحات تکمیلی زمان های برگزاری آزمون TOLIMO می بایست گفت با کاهش روند مشکلات به وجود آمده احتمال برگزاری اولین آزمون در سال 99 پیش از شروع ماه رمضان محتمل می باشد در غیر این صورت برگزاری اولین آزمون در سال 99 به بعد از ماه رمضان موکول خواهد شد ( 5 خرداد به بعد ).

در ادامه سوالی که ممکن است داوطلبان با آن رو به رو شوند آن خواهد بود که آیا اولین آزمون تولیمو در سال 99 فقط مختص داوطلبینی می باشد که در در آزمون 22 اسفند 98 ثبت نام کرده بودند و آیا امکان ثبت نام برای دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون وجود دارد ؟ در پاسخ به این سوال می بایست گفت بنا به ظرفیت برگزاری آزمون به شکل کامپیوتری قویا این آزمون با همان تعداد داوطلب برگزار خواهد شد و اگر امکان ثبت نام جدید فراهم شود اطلاعیه آن از همین سامانه منتشر خواهد شد .

 

نحوه برگزاری آزمون تولیمو کامپیوتری در سال 99 :

در مورد سوال مطرح شده در مورد ساختار آزمون تولیمو در سال 99 می بایست گفت در سال جدید نیز این آزمون به شکل کامپیوتری برگزار خواهد شد ، تعداد سوالات آن 105 سوال خواهد بود و تفکیک تعداد سوال در هر مهارت بدین شکل خواهد بود : 35 سوال گرامر ، 35 سوال شنیداری 35 سوال درک مطلب خواهد بود بود .

 

حوزه های  برگزار آزمون TOLIMO در سال 99 :

آزمون تولیمو در سال 98 تنها در استان تهران برگزار گردید و با توجه به ظرفیت پایین ثبت نام در این آزمون احتمال اضافه کردن تعدادی از استان ها برای برگزاری این آزمون بسیار محتمل می باشد .

به محض مشخص شدن استانها به مرکز آزمون تولیمو از این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

 

لازم به ذکر است داوطلبین برای کسب اطلاعات از کلاس های آمادگی تولیمو می بایست بر روی لینک زیر کلیک نمایند .

آزمون تولیمو

همچنین برای تهیه منابع آزمون TOLIMO می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

منابع آزمون تولیمو

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 5 از 5 توسط 10 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات