آزمون ept

تاریخ برگزاری آزمون EPT در سال 99 - لغو آزمون اردیبهشت ماه

تاریخ برگزاری آزمون EPT در سال 99 , جدول زمان بندی آزمون ای پی تی در سال 99  , لغو برگزاری آزمون EPT در سال 99لغو تاریخ برگزاری آزمون EPT در اردیبهشت 99

در حالی که در انتهای سال نود و هشت اعلام گردید آزمون 16 اسفند ماه  لغو گردیده است و آزمون جایگزین آن 5 اردیبهشت 99 خواهد بود اما با توجه به شرایط خاص کشور به لحاظ پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، تاریخ برگزاری آزمون EPT در سال 99از تاریخ 5 اردیبهشت ماه با تاریخ جدیدی موکول شد که متعاقبا اعلام می گردد .

تاریخ برگزاری آزمون EPT در سال 99 :

لازم به ذکر است در جدول زمانی تاریخ برگزاری آزمون EPT در سال 99 ، ثبت نام اولین آزمون از تاریخ 17 فروردین 99 آغاز شده است و تا تاریخ 20 فروردین 99 ادامه خواهد داشت .

نکته : داوطبینی که در آزمون 16 اسفند نود و هشت شرکت کرده بودند و آزمون به سال 99 موکول شد دیگر نیازی به ثبت نام مجدد نخواهند داشت.

تاریخ احتمالی برگزاری اولین آزمون EPT در سال 99 ، دومین جمعه ی بعد از ماه رمضان خواهد بود ، با این حال هرگونه تغییر در تاریخ های برگزاری آزمون از این صفحه به داوطلبان گرامی اطلاع رسانی خواهد شد .

چه داوطلبینی می توانند در آزمون های ای پی تی سال 99 شرکت نمایند :

درسال 99 نیز همانند سال گذشته تنها داوطلبین مقطع دکتری ( در حال تحصیل ) در دانشگاه آزاد می توانند در آزمون شرکت نمایند و سایر داوطلبین گرامی می بایست برای دریافت مدرک زبان  سایر آزمون های جایگزین شرکت نمایند

جدول زمان بندی آزمون EPT در سال 99 چه زمانی منتشر می شود 

طبق روال هر سال جدول زمانی برگزاری آزمون EPT در سال 99 به محض تعیین تکلیف شدن از این سامانه منتشر خواهد شد .

در توضیحات تکمیلی می بایست گفت زمان بندی آزمون ای پی تی در هر سال تا پیش از پایان تعطیلات فروردین مشخص می گردید و شرایط خاص کشور در عدم همه گیری ویروس کرونا سبب تاخیر در ارایه جدول زمان بندی آزمون EPT در سال 99 شده است .

داوطلبان برای دسترسی به صفحه ی نحوه ی برگزاری کلاس های آزمون EPT در سال 99 می توانند بر روی لینک زیر کلیک نمایند

کلاس آمادگی EPT سال 99

همچنین برای دریافت سوالات آزمون EPT سال های 96 ، 97 ، 98 می توانند به لینک زیر مراجعه نمایند

سوالات آزمون EPT

و همچنین برای تهیه بسته طلایی آزمون EPT به لینک زیر مراجعه نمایید .

بسته مکاتبه ای EPT

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 5 از 5 توسط 2 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات