آزمون EPT , کلاس آمادگی EPT , اختصاصی آزمون 23 شهریور 97

آزمون EPT , کلاس آمادگی EPT , کلاس زبان ای پی  تیکلاس EPT , آزمون EPT , آمادگی آزمون 23 شهریور

با توجه به اعلام نتایج آزمون EPT مورخ 29 تیر ماه و زمان باقی مانده تا آزمون 23 شهریور ماه برنامه ی آموزشی این مجموعه برای آزمون پیش رو اعلام شد .

در برنامه اعلامی این مرکز که برای آزمون ای پی تی پیش رو برنامه ریزی شده است آموزش ، هماهنگ با سوالات آزمون خواهد بود و به داوطلبان بسته به سطح زبانشان کمک خواهند تنها یک بار در آزمون شرکت نمایند و در همان یک بار شرکت در آزمون بتوانند نمره مطلوب خود را دریافت نمایند .

داوطلبان برای شروع دوره ی خود وارد کلاسِ رایگان حل تست EPT خواهند شد که زمان این کلاس در تاریخ 11 مرداد و از ساعت 14 الی 17 برنامه ریزی شده است . در این کلاس برای شما نحوه تست زنی  سوالات آزمون EPT دو ماه اخیر آموزش داده خواهد شد و سپس آزمونی به رایگان خواهید داد و بر اساس نتایج آن و سطح زبان فعلیتان برنامه ریزی دقیقی خواهد شد که طی آن و  با اعلام نتایج آزمون پیش رو شما هم جز آن دسته از داوطلبانی باشید که نمره ی خود را گرفته اند .

دانشجویان بسته به سطح زبان فیعلی شان کلاس آمادگی این آزمون رو شروع خواهند کرد و با پشتوانه 7 سال برگزاری کلاس های آمادگی آزمون ept و تدریس به بیش از سه هزار داوطلب آزمون مطمئن هستیم همراهان ما از سد آزمون عبور خواهند کرد .

کلاس ها به سه سطح تک نفره برای دانشجویان خیلی ضعیف ، کلاس ها نیمه گروهی برای دانشجویان متوسط و همچنین کارگاه های تست زنی ویژه دانشجویان قوی به لحاظ زبانی تعریف شده است .

 

نحوه شرکت در کلاس رایگان تست زنی ept

برای رزرو کلاس طرح طلایی EPT  می بایست از راه های زیر اقدام نمایید

تماس با شماره : 09126186234

تماس با شماره 44380559

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید