اطلاعیه نحوه برگزاری کلاس های EPT به جای شرکت در آزمون EPT

اطلاعیه دانشگاه آزاد در مورد نحوه برگزاری کلاس EPT ای پی تی به جای آزمون EPT :

این اطلاعیه متناسب آن دسته آز دانشجویانی می باشد که به جای شرکت در آزمون ای پی تی میخواهند کلاس های چهار و نیم ماهه دانشگاه را شرکت نمایند .

پیرو مصوبه شورای برنامه‌ریزی آموزشی دانشگاه مورخ ۲۱/۱/۹۷ و به منظور بهبود سطح زبان انگلیسی دانشجویان دوره دکتری تخصصی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری کلاس‌های آمادگی زبان EPT ای پی تی نموده است، که شرط ورود به این کلاس‌ها شرکت در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی و کسب حداقل نمره ۲۰ از ۱۰۰ می‌باشد. با توجه به نمره کسب شده متقاضیان به سه سطح توانمندی دسته بندی می‌شوند. کلاس‌های مذکور در هر ترم به مدت یک ماه و نیم و ۹ ساعت در هفته خواهد بود که جزئیات و روز‌های برگزاری کلاس‌ها متعاقباً اعلام خواهد شد. در صورتی که میانگین نمرات کسب شده در آزمون‌های پایان هر ترم آموزشی، حداقل ۵۰ باشد نمره مذکور به عنوان جایگزین نمره آزمون زبان EPT دانشجویان دوره دکتری تخصصی قابل پذیرش خواهد بود. زمان برگزاری آزمون تعیین سطح نیمه اول اردیبهشت ماه خواهد بود.

پی نوشت مرکز زبان کرایه چیان : آزمون تعیین سطح در روز 14 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد .

در این آزمون یک صد سوال از گرامر به صورت تستی مورد سنجش قرار خواهد گرفت . سوالات ترکیبی از سوالات سخت و متوسط خواهد بود تا گرامر دانشجویان مورد سنجش قرار گیرد .

نمره تعیین سطح EPT داوطلبان نباید کمتر از 20 باشد . نمره بالای 20 نیز سطح بندی خواهد شد که داوطلبان چند ترم می بایست در کلاس های آمادگی آزمون زبان شرکت نمایند .

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید