پاسخ کلیدی سوالات EPT مورخ 29 تیر

سوالات آزمون EPT مورخ 29  تیر 97 به همراه پاسخ کلیدی

با توجه به برگزاری آزمون EPT مورخ 29 تیر ماه مجموعه زبانی کرایه چیان پاسخ کلیدی این آزمون را برای داوطلبان منتشر خواهد کرد تا بتوانند از صحت نمره ی خو و اینکه چه سوالاتی را درست و یا اشتباه زده اند آگاه شوند.

لازم به ذکر است برای آن دسته از داوطلبان جدید که تاکنون آزمون EPT را شرکت نکرده اند و برای بار اول در آزمون پیش رو که در تاریخ 23 شهریور ماه برگزار خواهد شد میخواهند شرکت نمایند می بایست گفت پاسخ های سوالات با توجه به گروه بندی سوالات به جای A  ، B ، C و D خود گزینه های صحیح درج می شود .

 

سوالات گرامر EPT مورخ 29 تیر ماه

در تحلیل سوالات مربوط به بخش گرامر ای پی تی مورخ بیست و نه تیر ماه می بایست گفت سوالات این بخش نسبت به آزمون گذشته که در تاریخ 1 تیر ماه برگزار شده بود سخت تر بود  و در بعضی از سوالات ، شرایط استاندارد برای یک سوال رعایت نشده است . بدین شکل که صورت سوالات بعضا به سه خط می رسد که به لحاظ استاندارد سازی برای آزمون های 4 گزینه ای این امر خارج از استاندارد بوده است .

سوالات گرامر EPT تیر ماه  در قسمت اصطلاحات نوشتاری به صورت ناشیانه ای از یک متن انتخاب شده است که با مطالعه چندین سوال متوجه می شویم طراحان سوال نتوانسته اند صورت سوالات را تالبف کند و به زور نکته های گرامری گرامر  رو در جمله های بسیار طولانی قرار داده اند.

در بخش سوالات گرامر جمله نیز با بررسی سوالات 5 سوال به شکل ساده  و 3 سوال متوسط و 2 سوال جزو سوال های سخت آزمون بوده است .

در زیر پاسخ گزینه های صحیح سوالات گرامر اصطلاحات نوشتاری آمده است دانشجویان می توانند با بررسی گزینه های صحیح متوجه شوند از قسمت گرامر چند سوال را درست پاسخ داده اند .

 گرامر EPT , سوالات ept , پاسخ سوالات ept

همچنین گزینه های صحیح سوالات در بخش گرامر 4 جمله به شرح زیر می باشد که دانشجویان میتوانند از این قسمت هم متوجه شوند چه نمره ای گرفته اند .

گرامر ای پی تی , پاسخ کلیدی سوالات گرامر EPT مورخ 29 تیر 

بررسی سوالات واژگان آزمون EPT مورخ 29 تیر ماه

سوالات واژگان EPT مورخ 29 تیر ماه نسبت به آزمون گذشته کمی سخت تر بود اما برای بررسی سوالات لغات EPT مورخ بیست و نه تیر ماه ،  تطابق سوالات را با منابع لغت معرفی شده از سوی مرکز آزمون دانشگاه آزاد مورد بررسی قرار داده ایم تا داوطلبان بتوانند به طور کامل در جزییات منابع سوالات لغات – واژگان ای پی تی قرار گیرند .

واژگان EPT , سوالات لغت EPT , ای پی تی

از 25 سوال لغت EPT  تعداد 5 سوال مستقیم از 504 واژه کتاب آمده است . 8 سوال از متن آمده است و یک سوال از 125 واژه انتهای کتاب آمده است . 7 سوال از کتاب لغات ضروری تافل به شکل مستقیم آمده است همچنین از منبع کتاب 1100 ، 3 سوال آمده است 2 سوال به صورت مستقیم و یک سوال از متن کتاب .

لازم به ذکر است دو سوال از سوالات واژگان EPT مورخ 29 تیر ماه خارج از منابع معرفی شده برای آزمون بوده است که در بالا شکل شماتیک نحوه سوالات آزمون EPT در قسمت واژگان آمده است .

 همچنین پاسخ کلیدی سوالات واژگان آزمون Ept در زیر آمده است 

استراکچر ای پی تی , EPT ,

سوالات کلوز پسیج Cloze passage آزمون EPT مورخ 29 تیر

پرسش های درک مطلب و در قسمت کلوز پسیج EPT به لحاظ سختی با کمی تغییر همانند آزمون های گذشته بود و کاملا متوسط نه خیلی ساده و نه خیلی سخت بوده است . که پاسخ کلیدی متن را در ذیل مشاهده می نمایید .

لازم به ذکر است سوالات ابن آزمون در همین وب سایت در چند روز آینده به صورت کامل بارگزاری خواهد شد و پاسخ تشریحی سوالات آن هم در کانال تلگرام و هم از این وب سایت منتشر می شود .

کلوز پسیج ای پی تی , cloze passage ept سوالات

در انتها مجموعه زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس آمادگی EPT در هفتمین سال متوالی برای دانشجویان خود و سایر دانشجویان آرزوی موفقیت می کند .

امتیاز بدهید
  • Ali
  • 1397/06/19

سلام جواب تست‌های تیر ۹۷ را بررسی کنید لطفا این پاسخ سوالات نیست

نظر خود را بنویسید