بسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد-آزمون ept

بسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد - آزمون EPT

بسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزادتوضیحات بسته مکاتبه ای جامع آزمون EPT / آزمون زبان دانشگاه آزاد

با توجه به اینکه آمادگی برای آزمون زبان دانشگاه آزاد ، آزمون زبان EPT  بدون گذراندن دوره های آموزشی و کمک اساتید مسلط بر روی این آزمون برای دانشجویانی که مدتی از زبان دور بوده اند و یا در چهارچوب و قالب تخصصی آزمون زبان دانشگاه آزاد کار نکرده اند کاری دشوار می باشد و سبب این میشود دانشجویان در روند فرسایشی و خسته کننده عبور از امتحان قرار گیرند این مرکز بسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد – بسته خود آموز آزمون زبان EPT را در اختیار دانشجویان قرار داده است که کمک میکند به صورت تخصصی بر روی خود آزمون EPT کار کنند و مشکلات این آزمون را بدون مدرس حل کنند .

در این بسته آموزش های مورد نیاز در این آزمون به صورت فارسی ، شیوا و ساده آموزش داده می شود . گرامر و درک مطلب آزمون به صورت مهارت های تست زنی در ساده ترین حالت تدریس شده است و بعد از قسمت گرامری و درک مطلب نمونه سوالات مربوط به همان درس آمده است .

دانشجویان ساکن شهرستان که  از نظر بعد مسافت برای شرکت در کلاس های این مرکز مشکل دارند، میتوانند با خواند آموزش این بسته در زمانی کوتاه با بالاترین راندمان با سوالات آزمون آشنا شوند و این توانایی را داشته باشند سر جلسه سوالات را درک و نسبت به پاسخ آن اقدام نمایند.

در پایان می بایست گفت بسته مکاتیه ای آزمون EPT به گونه ای طراحی شده است که کلیه ی نکات گرامری، درک مطلب را در بر می گیرد و نزدیکترین حالت را نسبت به ساختار آزمون EPT  - آزمون زبان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات را داراست.

حاصل سه سال زحمات اساتید مجرب مرکز زبان کرایه چیان ( موفق ترین مرکز برگزار کننده ی دوره های آموزشی آمادگی زبان دکتری ) اینک آماده ی ارایه به دانشجویان عزیز می باشد.

امیدواریم توانسته باشیم با بسته های آموزشی این مرکز مسیر رسیدن به موفقیت را برایتان کوتاه تر نمائیم.

 

نحوه دریافت بسته مکاتبه ای آزمون EPT , بسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد

اطلاعات لازم جهت دسترسی به بسته های خودآموز – بسته مکاتبه ای آزمون زبان EPT مرکز زبان کرایه چیان به شرح زیر در اختیارتان قرار می گیرد:

جهت دریافت بسته مبلغ نود و پنج هزار تومان به شماره حساب 17180046811141 و یا شماره کارت 6274121159885979 بانک اقتصاد نوین به نام زبان کرایه چیان واریز می نمایید.

کد پیگیری ای را که پس از واریز وجه به شما اعلام شده است را به همراه آدرس کامل پستی و کد پستی را به سامانه پیامکی این مرکز به شماره  5000206040600 ارسال نمایید.

بسته ی آموزشی درخواستی شما از طریق پست سفارشی پیشتاز ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که هزینه ی ارسال بسته بر عهده ی مرکز زبان کرایه چیان می باشد و تنها هزینه ای که دانشجو پرداخت می نماید همان هزینه بسته می باشد.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید