بسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد-آزمون ept

بسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد | بسته مکاتبه ای EPTبسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد - آزمون EPT

توضیحات بسته مکاتبه ای جامع آزمون EPT / آزمون زبان دانشگاه آزاد

اولین بسته ی مکاتبه ای آزمون EPT برپایه حل تست تشریحی آزمون های گدشته EPT در دو سال اخیر منتشر شد .

در این بسته 300 سوال آزمون در هر سه مهارت آزمون ( واژه ، گرامر و کلوزپسیج ) انتخاب شده است که در واقع به واسطه مرور این سیصد سوال دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون ای پی تی کل گرامر و کلوز پسیج و همچنین قسمت عمده ای از  لغات پرتکرار آزمون را مرور کرده اند .

در بسته مکاتبه ای آزمون EPT ، آموزش بر پایه حل تست تشریحی سوالاتِ بدون تغییر آزمون می باشد و سوالات گلیچین مهترین سوالات آزمون های 29 تیر 97 ، 1 تیر 97 ، و 10 آزمون قبل آن خواهد بود .

داوطلبان دریافت نسخه مرداد 97 می بایست جهت دریافت این بسته با شماره به صورت مستقیم 09126186234 و یا شماره های دفاتر مرکزی : 44380559 – واحد شریعتی 86020847 تماس حاصل نمایند  .

در توضیحات تکمیلی این بسته می بایست گفت با توجه به اینکه آمادگی برای آزمون زبان دانشگاه آزاد ، آزمون زبان EPT  بدون گذراندن دوره های آموزشی و کمک اساتید مسلط بر روی این آزمون برای دانشجویانی که مدتی از زبان دور بوده اند و یا در چهارچوب و قالب تخصصی آزمون زبان دانشگاه آزاد کار نکرده اند کاری دشوار می باشد و سبب این میشود دانشجویان در روند فرسایشی و خسته کننده عبور از امتحان قرار گیرند این مرکز بسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد – بسته خود آموز آزمون زبان EPT را در اختیار دانشجویان قرار داده است که کمک میکند تا به صورت ت تخصصی بر روی خود آزمون EPT کار کنند و مشکلات این آزمون را بدون مدرس حل کنند .

در این بسته آموزش های مورد نیاز در قالب پاسخ تشریحی  به صورت شیوا و ساده آموزش داده می شود . گرامر و درک مطلب آزمون به صورت مهارت های تست زنی در ساده ترین حالت تدریس شده است و بعد از قسمت گرامری و درک مطلب نمونه سوالات مربوط به همان درس آمده است .

دانشجویان ساکن شهرستان که  از نظر بعد مسافت برای شرکت در کلاس های این مرکز مشکل دارند، میتوانند با خواند آموزش این بسته در زمانی کوتاه با بالاترین راندمان با سوالات آزمون آشنا شوند و این توانایی را داشته باشند سر جلسه سوالات را درک و نسبت به پاسخ آن اقدام نمایند.

در پایان می بایست گفت بسته مکاتیه ای آزمون EPT به گونه ای طراحی شده است که کلیه ی نکات گرامری، درک مطلب را در بر می گیرد و نزدیکترین حالت را نسبت به ساختار آزمون EPT  - آزمون زبان دانشگاه آزاد  را داراست.

حاصل یک سال زحمات اساتید مجرب مرکز زبان کرایه چیان ( موفق ترین مرکز برگزار کننده ی دوره های آموزشی آمادگی زبان دکتری ) اینک آماده ی ارایه به دانشجویان عزیز می باشد.

امیدواریم توانسته باشیم با بسته های آموزشی این مرکز مسیر رسیدن به موفقیت را برایتان کوتاه تر نمائیم.

 

نحوه دریافت بسته مکاتبه ای آزمون EPT , بسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد

اطلاعات لازم جهت دسترسی به بسته های خودآموز – بسته مکاتبه ای آزمون زبان EPT مرکز زبان کرایه چیان به شرح زیر در اختیارتان قرار می گیرد:

جهت دریافت بسته مبلغ صد و هفتاد و پنج  هزار تومان به شماره  کارت 6274121166832303 بانک اقتصاد نوین به نام کرایه چیان واریز می نمایید.

کد پیگیری ای را به خط 09126186234 پیامک می کنید و فایل  آموزشی درخواستی شما ارسال خواهد شد.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید