سوالات آزمون زبان پیام نور , کلاس زبان ETPNU , دور بیست و هشت

سوالات ETPNU , کلاس آمادگی زبان پیام نور , اختصاصی آزمون 8 اردیبهشت 98 – دور 28

بیست و هفتمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نور در بهمن ماه 97 از ساعت 9 صبح در محل آزمون ( تهران : دانشگاه پیام نور ، نجات الهی ، ساختمان شماره 2 آموزشی، مرکز تهران جنوب  ) برگزار گردید

مدت زمان ازمون 150 دقیقه بود و نحوه ی برگزاری آزمون به شکل الکترونیک بود و تمام داوطلبان برای پاسخ گویی می بایست پشت رایانه قرار می گرفتند و بدین نحو پاسخگوی سوالات آزمون باشند .

آزمون زبان دکتری پیام نور - آزمون ETPNU شامل یک صد سوال تستی بدون نمره ی منفی و چینش سوالات با توجه به گروه بندی به شکل نا منظم قرار گرقته شده بود . تعداد سوالات به شکل تفکیک شده به فرمت زیر می بود :

سوالات مربوط به واژگان – لغت ETPNU : تعداد 30 سوال

سوالات مربوط به ساختار – گرامر  ETPNU : تعداد 30 سوال

سوالات مربوط به درک مطلب ETPNU : 40 سوال

در بررسی سوالات مربوط به قسمت واژگان می بایست گفت واژگان انتخاب شده برای طرح سوال نسبت به آزمون قبل ساده تر بود ولی در حالت کلی واژگان مورد پرسش جزو لغات ساده محسوب نمی شدند .

دسته بسته بندی سوالات به لحاظ آسانی و سختی به فرمت زیر تقسیم بندی می شدند

ده سوال ساده ، ۱۵ سوال متوسط و پنج سوال سخت

داوطلبینی که در کلاس‌های این مجموعه شرکت نموده بودند و یا بسته مکاتبه ای آزمون زبان پیام نور را دریافت نموده بودند واژگان این قسمت را داشتند برای آنان پاسخ به سوالات ساده می بود

در زیر پاسخ کلیدی سوالات مربوط به واژگان آزمون زبان پیام نور مورخ سه بهمن ماه آورده شده است تا داوطلبین که برای بار اول می بایست در آزمون شرکت کنند بدانند سطح واژگان مورد پرسش در آزمون چه حد می باشد

 سوالات زبان پیام نور , پاسخ آزمون 3 بهمن تافل پیام نور , سوالات زبان پیام نور

 

در مورد سوالات گرامر زبان پیام نور می بایست گفت سوالات گرامر از سطح استاندارد ای برخوردار بودند و سوالات برخلاف آزمون قبلی وارد نکات ریز گرامری نشده بود و سوالات قابل پیش بینی در چهارچوب آزمون ازجمله درسهای مربوط به ساختارهای جمله حروف ربط، جملات شرطی و بیان آرزو آمده بود .

در زیر گزینه های صحیح مربوط به سوالات گرامر آمده است با بررسی سوالات می توان گفتچ داوطلبین که به هر دلیلی نتوانسته بودند از کلاسهای این مجموعه استفاده نمایند همان بسته مکاتبه ای آزمون تا حد بسیار زیادی برای گرفتن نمره بالا از این آزمون آنها کمک می کرد

 گرامر پیام نور , کلاس تضمینی زبان پیام نور

در مورد سوالات مربوط به درک مطلب می بایست گفت این قسمت از سوالات دارای ۴ متن و هر متن دارای ۱۰ سوال می بود که می توان گفت سطح سوالات متون انتخاب شده متوسط و هم سطح با آزمون گذشته بود تعدادی از سوالات با قواعد گرامری در این قسمت قابل حل بود و تعدادی از سوالات الزاماً با دانش واژه قابل حل بود .

مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده کلاسهای آزمون زبان پیام نور برای داوطلبین خود سایر داوطلبین آرزوی موفقیت دارد و همچنین برای داوطلبینی که می‌بایست برای سال جدید در این آزمون شرکت نمایند برنامه آموزشی خود را به شرح زیر اعلام می دارد

 

کلاس آزمون زبان etpnu , کلاس زبان پیام نور , تدریس خصوصی etpnu , کلاس زبان ETPNU – بسته ی مکاتبه ای زبان پیام نور

با توجه برگزاری آزمون ETPNU مورخ 3 بهمن ( آخرین آزمون سال 97 ) ، آزمون بعدی زبان پیام نور ( آزمون ETPNU ) در سال 98 برگزار خواهد شد و این بازه زمانیِ مناسبی برای افرادی است که نمره خود را دریافت نکرده اند و یا می بایست در این آزمون نمره ی قبولی خود را دریافت نمایند .

خدمات آموزشی این مرکز ( مرکز زبان کرایه چیان با 7 سال سابقه تخصصی در زمینه برگزاری کلاس آمادگی ETPNU - آزمون زبان دانشگاه پیام نور ) به شرح زیر می باشد :

- کلاس زبان ETPNU – تک نفره ، وی آی پی

- بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان ETPNUET – کتاب زبان پیام نور

کلاس زبان ETPNU – تک نفره ، وی آی پی

در کلاس های تک نفره ی آزمون زبان پیام نور – ETPNU تمامی کلاس ها به شکل تک نفره و مجزا و بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو آغاز می شود ، آموزش به زبان ساده و تا آنجا که آزمون اجازه دهد به شکل فرمولی خواهد بود .

آموزش بر پایه حل تست خواهد بود و داوطلبان در کلاس ، نمونه سوالات بدون تغییر آزمون ETPNU را دریافت خواهند کرد.

از ویژه های این آموزشگاه شناور بودن کلاس ها می باشد بدین گونه که داوطلبانی که مسافت طولانی دارند ، دانشجویان شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی که مشخص نبودن برنامه کاری شان موجب تغییر در بازه برگزاری کلاس می کند می توانند خود برنامه زمانی کلاس را مدیریت و با استاد مربوطه هماهنگ کنند این آیتم در پایان جلسه نخست که فرمی مبنی بر هماهنگی کلاس است تنظیم می شود.

ویژه دیگری که مرکز زبان کرایه چیان را با سایر موسسات متمایز می کند این است که داوطلبانی که به هر نحوه از شیوه آموزشی اساتید ، نحوه برگزاری کلاس و ... احساس نارضایتی کردند تنها هزینه یک جلسه معادل یک دهم شهریه را پرداخت می کنند و نیازی به پرداخت کامل شهریه نیست.

 زبان پیام نور , سوالات آزمون زبان پیام نور , دانلود سوالات ETPNU

بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان پیام نور – کتاب ETPNU

موسسه زبان کرایه چیان برای داوطلبانی که شرایط حضور در کلاس V.I.P را ندارند این آیتم (پک آموزشی صفر تا 100 آزمون دانشگاه پیام نور یا همان بسته ی مکاتبه ای ETPNU ) را بر اساس سوالات بدون تغییر آزمون تالیف کرده است تا داوطلبان بدون حضور در کلاس نمره آزمون را دریافت و پرونده آن را ببندد.

این بسته شامل 2 بخش آموزش و سوال است .

در بخش اول ، آموزش اختصاصی آزمون زبان ETPNU است ( آموزش گرامر ، درک مطلب و لغات پر تکرار آزمون انتخاب شده از 7 آزمون اخیر )  را مشاهده خواهد کرد.

بخش دوم یا همان کتابچه ی دوم :  بانک سوالات آزمون زبان پیام نور می باشد که از مهارت های آزمون ( واژگان ، گرامر و درک مطلب ) تعداد 220 سوال با پاسخ کاملا تشریحی می باشد .

داوطلبان با مطالعه ی کتابچه ی آموزش به همراه کتاب بانک سوالات ( 220 سوالِ طلاییِ آزمون های زبان پیام نور که با پاسخ کاملا تشریحی می باشد قطعا توانایی عبور از آزمون را پیدا خواهند کرد

قابل ذکر  است که این بسته  به صورت قابل فهم و ساده تالیف شده است تا دانشجویانی که در سطح ضعیف هستند  نیز با مطالعه آن کامل مهارت هارا  فرا بگیرند.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون pnuet  - دریافت بسته مکاتبه ای زبان دکتری پیام نور

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس امادگی زبان پیام نور و یا متقاضیان دریافت بسته ی خود آموز ETPNU می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس آمادگی تافل پیام نور " و یا "کلاس زبان پیام نور" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید