آزمون UTEPT , آزمون زبان دانشگاه تهران

کلاس utept , ثبت نام آزمون زبان دانشگاه تهرن

ثبت نام کلاس آمادگی آزمون UTEPT , 14 آبان ماه 95

با توجه به برگزاری آزمون 25 شهریور ماه ، ثبت نام دور جدید کلاس های آمادگی آزمون UTEPT ویژه آبان ماه 95 توسط مرکز زبان کرایه چیان شروع شد.

آزمون پیش رو در 14 آبان ماه برگزار خواهد شد , سیستم آموزشی این موسسه طبق روال 5 سال گذشته و بدون  تغییر خواهد بود  بدین گونه که تمامی کلاس آمادگی utept به صورت تک نفره می باشد و  هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا با استاد تخصصی و مجرب آزمون کلاس ها را از جایی که نقطه ضعف دارند شروع می کنند.

طریقه آموزش در این مرکز بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو می باشد و همچنین نقاط ضعف دانشجو را با استفاده از مهارت های آزمون زبان UTEPT ( گرامر ، درک مطلب و لغت ) و نکته های تخصصی برطرف می کنیم. همچنین اساتید مجرب زبان ما نحوه تست زنی را در قالب آزمون تدریس خواهند کرد.

با پشتوانه 5 سال سابقه تخصصی در زمینه تدریس زبان  به جرات می توانیم خود را با سایر موسسات مورد قیاس قرار دهیم و این امکان را برای دانشجو بوجود آوریم که در هر سطح زبانی که باشد بتواند آسان موفق شود.

آیتمی که برای تضمین در اختیار دانشجویان قرار داده ایم بدین صورت است که در پایان جلسه نخست اگر به هر نحوی از کلاس ها ناراضی بودند و یا احساس کردند موسسه دیگری کمک بیشتری برای موفقیت و کسب نمره مطلوب را در آزمون زبان دانشگاه تهران می نماید تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت کرده و نیازی به پرداخت شهریه نمی باشد.

ویژگی دیگری که برای دانشجویان شاغل و شهرستانی و همچنین اعضای هیات علمی در مرکز زبان کرایه چیان قرار داده شده , شناور بودن برنامه زمانی کلاس ها می باشد بدین صورت که در پایان جلسه نخست با هماهنگی استاد , دانشجو خود برنامه زمان بندی کلاس ها را مدیرت می کند.

امکان دیگری که این آموزشگاه در اختیار دانشجویان شهرستانی قرار داده است , ارایه سوییت اختصاصی و مناسب به طور رایگان در طول دوره آموزش می باشد .

 

کلاس UTEPT , کلاس آزمون زبان دانشگاه تهران

آموزش و تدریس زبان تنها در قالب و چارچوب سوالات UTEPT

تدریس تخصصی UTEPT به دانشجویانی که از زبان دور بوده اند و رفع نقاط ضعف , کار بروی تکنیک های تست زنی کنار تدریس زبان

ارایه سوالات شبیه سازی شده آزمون و نکته های آزمون

برگزاری آزمون آزمایشی در صورت نیاز دانشجو و رفع اشکال در آخر

 

ثبت نام کلاس آمادگی آزمون زبان دانشگاه تهران , آزمون utept

- تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

- تماس تلفنی با مرکز غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

- تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "تدریس UTEPT" و یا "کلاس آمادگی آزمون UTEPT" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید