آزمون MSRT مورخ 18 اسفند 96

نمونه سوالات MCHE | نمونه سوالات MSRT بسته آموزشی نمونه سوالات MCHE | نمونه سوالات MSRT :

جهت دریافت بسته آموزشی دانشجویان می بایست :

مبلغ 75000 تومان به شماره حساب 17180046811141 یا شماره کارت 6274121143270163 بانک اقتصاد نوین ( زبان کرایه چیان ) واریز نمایند .

سپس کد پیگیری خود را به همراه آدرس کامل به شماره پیامک این مرکز 5000206040600 پیامک نمایند .

بسته خود آموز آزمون mche که با نام نمونه سوالات mche |  نمونه سوالاتMSRT شناخته می شود با پست سفارشی پیشتاز ارسال خواهد گردید .

تذکر : هزینه ارسال بسته از طریق پست بر عهده مرکز زبان کرایه چیان می باشد و هزینه دیگری بر عهده دانشجویان نمی باشد.

بدیهی می باشد هزینه این بسته تا پایان سال 92 ( بهمن ماه و اسفند ماه ثابت ) و از ابتدای سال 93 با هزینه دیگر ارسال خواهد  گردید .

 

توضیحات بسته نمونه سوالات MCHE | نمونه سوالات MSRT

مرکز زبان کرایه چیان با تجربه 3 سال سابقه تخصصی خود در امر برگزاری کلاس های آمادگی زبان دکتری از جمله آزمون زبان MCHE که با نام آزمون زبان MSRT شناخته میشود با همکاری اساتید خود اقدام به انتشار بسته خود آزموزی نموده است که تحت عنوان سوالات آزمون MCHE | سوالات آزمون MSRT عرضه شده است.

علی رغم سفر بسیاری از دانشجویان جهت شرکت در کلاس های این مرکز در تهران بسیاری از دانشجویان به دلیل سکونت در شهرهای دور این امکان را نخواهند داشت تا در کلاس های این مرکز شرکت نمایند .

این بسته مفید ترین راه آسان موفق شدن برای دانشجویانی خواهد بود که به هر دلیلی نمی توانند در کلاس های حضوری این مرکز شرکت نمایند.

آموزش نکات آزمون از طریق نمونه سوالات آزمون زبان MCHE |  نمونه سوالات آزمون زبان MSRT با پاسخ تشریحی کار را برای دانشجویانی که نمیتوانند در کلاس های این مرکز شرکت نمایند بسیار ساده کرده است .

سوالات به گونه ای گردآوری و تنظیم شده است که در آیتم های آزمون نکته ای باقی نمانده باشد .

به عنوان مثال در قسمت گرامر آزمون MCHE سوالات بسته آموزشی به گونه ای قرار گرفته اند که نکته های گرامر آزمون را به صورت کامل پوشش دهد .

سوالات قسمت شنیداری | سوالات listening موجود در بسته آموزشی بالاترین شباهت را با خود آزمون به لحاظ محتوایی و ساختار دارد .

اینک حاصل تلاش اساتید این مرکز در طی 3 سال فعالیت خود با دو شعبه در تهران آماده ارایه به دانشجویان می باشد .

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید