بسته خودآموز آزمون MSRT

بسته مکاتبه ای آزمون mcheبسته مکاتبه ای آزمون MSRT | بسته مکاتبه آزمون MCHE :

نسخه ویرایش شده ( خرداد  93 ) بسته مکاتبه ای آزمون زبان وزارت علوم ( آزمون MSRT ) ویژه دانشجویان شهرستانی که نمیتوانند در کلاس های آمادگی این مرکز شرکت نمایند آماده شده است و در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

این بسته با نام بسته خودآموز آزمون MSRT عرضه خواهد شد و برای دانشجویانی که توانایی شرکت حضوری در کلاس ها را ندارند به عنوان کاملترین مرجع یادگیری مفهومی زبان در چهارچوب و قالب آزمون MSRT ( با نام دیگر آزمون MCHE ) آماده گردیده است .

این بسته موارد امتحانی دانشجویان را به صورت کامل در قسمت های آزمون ( شنیداری ، گرامر و درک مطلب ) آموزش داده است که دانشجویان بتوانند با تمرکز بر روی آن بر روی آزمون نیز مسلط شوند .

همچنین در بسته مکاتبه ای آزمون MSRT ( بسته مکاتبه ای آزمون زبان MCHE ) قسمت های مربوط به گرامر و درک مطلب به صورت کاملاً فارسی تدریس شده است و مطالب به صورت بسیار شیوا و قابل فهم ارایه شده است.

در این بسته با مجموعه منسجمی از تکنیک ها و مهارتهای تست زنی روبه رو می شوید که به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی با سیستم سوالات آزمون MSRT آشنا و بر آن ها مسلط شوید .

علاوه بر آموزش با اطلاع از این تکنیک های تست زنی در هر سطحی از زبان نیز که باشید آزمون MSRT برایتان آسانتر خواهد شد.

لازم به ذکر است که آزمون MSRT شامل سه بخش Listening ، Structure and Written Expression و Reading می باشد. بخش شنیداری شامل 30 تست، بخش گرامر شامل 30 تست و قسمت درک مطلب شامل 40 تست می باشد. برای قبولی در آزمون MSRT باید توانایی خود را در تمام مهارت های ذکر شده تقویت نمایید.

با توجه به اطمینان اساتید مجرب این مرکز از کامل بودن بسته ی آموزشی MSRT و دسترسی آسان دانشجویان به این بسته ها، نیاز دانشجویان شهرستانی به کلاس های حضوری را بسیار کم کرده ایم.

دانشجویانی که در دوره های پیش این بسته را تهیه نمودند از رضایت کامل برخوردار بودند. امیدواریم شما نیز بتوانید به نحو مطلوب از آموزش های بسته آموزشی MSRT این مرکز بهره مند شوید.

 

بسته آموزشی MSRT / بسته اموزشی MCHE

دانشجویان متقاضی این بسته ی آموزشی برای خرید غیر حضوری بسته ی آموزشی می توانند به روش زیر اقدام به تهیه ی بسته آموزشی MCHE نمایند.

ابتدا مبلغ صد هزار  تومان به شماره حساب 17180046811141 یا شماره کارت 6274121159885979  بانک اقتصاد نوین به نام زبان کرایه چیان واریز نمایید.

سپس کد دهگیری خود را به همراه نام بسته ی درخواستی و آدرس دقیق پستی به سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600 ارسال نمایید.

پس از دریافت پیامک توسط این مرکز بسته از طریق پست پیشتاز برای متقاضی بسته ارسال می گردد و دیگر نیازی نیست متقاضی هزینه ای بابت حمل بسته پرداخت نماید.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید