پاسخ آزمون MSRT مورخ 25 آبان 97 | پاسخنامه آزمون MSRT

جواب آزمون MSRT مورخ 25 آبان | کلاس آمادگی آزمون MSRT مورخ 30 آذر

 آزمون MSRT در تاریخ ۲۵ آبان ماه و از ساعت 9 صبح همزمان در تهران و تعدادی از مراکز استانها برگزار گردید

دانشگاه علم و صنعت در تهران همانند ادوار گذشته میزبان برگزاری  آزمون زبان وزارت علوم بود که بنا به شرایط جوی و سرما و بارندکی باز شدن درها دقایقی زودتر انجام پذیرفت .

و شروع  آزمون با چند دقیقه تاخیر همراه شد و داوطلبانی که دیر تر میرسیدند نیز امکان حضور در جلسه را می‌یافتند

 همانند آزمون های گذشته زمان پاسخ دادن به صد سوال آزمون 110 دقیقه نظر گرفته شده بود که چینش سوالات و زمان پاسخ به هر آیتم و همینطور پاسخ کلیدی هر قسمت درزیر درج شده است

 سوالات لیسنینگ ، شنیداری MSRT :

 تعداد سوالات در این بخش 30 سوال ، سوالات شامل سه قسمت مکالمه کوتاه ، مکالمه بلند ، مونولوگ لکچر

در ذیل پاسخ کلیدی سوالات لیسنینگ یا همان شنیداری msrt آورده شده است.

نکته قابل ذکر در این قسمت  آن بود که تعدادی از سوالات از آزمون های گذشته مجددا تکرار شده بود که کار را برای داوطلبین کمی ساده تر کرده بود که با حفظ سوال می‌توانستند پاسخ های این قسمت را پیدا کند .

در کل می توان گفت سوالات شنیداری MSRT مورخ 25 آبان ماه حتی اگر تکراری هم نبود جزوه سوالات متوسط و ساده بود و داوطلبان می‌توانستند نمره قابل قبولی از این قسمت دریافت کنند

 سوالات شنیداری ام اس آر تی , لیسنینگ msrt , MCHE

سوالات ساختار - گرامر msrt :

تعداد سوالات در این بخش 30 سوال می‌بود

این بخش شامل 16 سوال چهار گزینه ای و 14  سوال به فرمت اصطلاحات نوشتاری بود

سوالات در قسمت گرامر به لحاظ سختی غالباً متوسط بودند و داوطلبینی که منابع آزمون را خوانده بودند بدون مشکل می‌توانستند از این قسمت نمره قابل قبولی دریافت کند .

نکته قابل تامل این آزمون آنجایی است که سوالات در این قسمت عیناً و بدون تغییر از یک فایل pdf که به جزوه ی چینی شناخته می شود انتخاب شده بودند این موضوع سبب شده تعدادی از مراکز اقدام به فروش  سوالات msrt نمایند شیوه ای غلط که تنها به دلیل بی تدبیری برگزارکنندگان آزمون و عدم توانایی در طرح سوال رخ داده.

شایسته است با توجه به هزینه ای که از دانشجویان اخذ می شود سازمان امور دانشجویان دست از کپی پیست سوالات بردارد و به جای سنجش حفظیات دانشجویان ، سطح زبان داوطلبان را بسنجد .

در زیر پاسخ کلیدی سوالات MSRT در قسمت گرامر که با نام آزمون MCHE نیز شناخته میشود قرار داده شده است

 سوالات گرامر msrt , بهترین کلاس msrt , کلاس msrt خوب

سوالات درک مطلب - ریدینگ msrt :

تعداد سوالاتی که می بایست پاسخ داد ۴۰ سوال

این تعداد سوال شامل چهار متن می بود و هر متن شامل 10 سوال

موضوعات متون درک مطلب msrt به شرح زیر می باشد

  1. ویژگی های تئوری روانشناسی
  2. تغییری که در دما و سایز سیاره خورشید در آینده رخ می دهد
  3. استفاده از اقدامات نظامی توسط ایالات غربی
  4. ژن درمانی و روند موفقیت آن

در مورد سوالات درک مطلب این قسمت می بایست گفت واژه هایی که داخل متون قرار گرفته بودند نسبت به متون آزمون گذشته کمی ساده تر اما پیچیدگی بیشتری نسبت به متون قبلی داشت

 

سوالات ریدینگ MSRT , دانلود سوالات , تدریس خصوصی MSRT

با توجه به برگزاری آزمون زبان وزارت علوم مورخ 25 آبان ماه و زمان باقیمانده تا آزمون پیشرو که در تاریخ 30 آذرماه برگزار خواهد شد مرکز زبان کرایه چیان خدمات آموزشی خود را برای این آزمون به شرح زیر اعلام می نماید

کلاس آمادگی ام اس آر تی - بسته مکاتبه ای MSRT ، اختصاصی آزمون 30  آذر

کلاس زبان msrt , کلاس آمادگی زبان وزارت علومبا توجه به برگزاری آزمون زبان وزارت علوم مورخ 25 آبان ماه و زمان باقیمانده تا آزمون پیشرو که در تاریخ 30 آذرماه برگزار خواهد شد مرکز زبان کرایه چیان خدمات آموزشی خود را برای این آزمون به شرح زیر اعلام می نماید

 

کلاس MSRT  - وی آی پی تک نفره

در این سیستم آموزشی هر داوطلب یک کلاس مجزا برای خود خواهد داشت یعنی هر دانشجو به صورت تک نفره با استاد ام اس ار تی کار آموزش را بر اساس سطح زبان فعلی خود آغاز خواهد کرد .

کلاس MSRT وی آی پی به داوطلبان کمک خواهد کرد اگرچه سطح زبان نسبتا ضعیفی دارند و زمان زیادی نیز برای دریافت مدرک ندارند آموزش را در چهارچوب آزمون آغاز نمایند و تست های آزمون زبان وزارت علوم را تا آنجا که آزمون اجازه میدهد به صورت فرمولی بزنند .

برای توضیحات تکمیلی می بایست گفت آموزش با ساده ترین ادبیات شکل خواهد گرفت و تکنیک های آزمون و قلق های آزمون در حین آموزش به داوطلبان گفته خواهد شد.

دانشجویان جزوات انحصاری خود آزمون و سوالات بدون تغییر دوره های پیشین این آزمون را دریافت خواهند کرد و آموزش بر پایه حل تست سوالات آزمون خواهد بود.

برای داوطلبین تهران کلاس ها به صورت حضوری و برای داوطلبین شهرستان به صورت آنلاین خواهد بود

از ویژگی های دیگر کلاس تولیمو وی آی پی تک نفره این خواهد بود که برنامه زمانبندی کلاسها برای داوطلبین هیات علمی و همینطور شاغل به صورت شناور برگزار خواهد شد بدین معنا که در انتهای جلسه نخست داوطلب برنامه تمام جلسات خود را با توجه به برنامه کاری خود هماهنگ خواهد کرد.

 

بسته ی مکاتبه ای MSRT , سوالات ام اس ار تی , دانلود بسته خود آموز msrtبسته مکاتبه ای MSRT  - بسته خودآموز ام اس آر تی

در بعضی از شرایط و بنا به شرایط داوطلبین امکان شرکت در کلاس های آزمون را نخواهند داشت لذا بسته ی مکاتبه ای MSRT تالیف گردیده است که به داوطلبین کمک خواهد کرد بدون شرکت در کلاس ها توانایی پاسخ به تست های خود آزمون را داشته باشند و برای گرفتن نمره مشکل نداشته باشند .

این بسته دارای دو قسمت آموزش و سوال می باشد بدین نحو که برای هر داوطلب نسخه آموزشی گرامر درک مطلب شنیداری و واژگان پرتکرار آزمون ارسال خواهد شد و در کنار آن بسته سوالات آزمون می باشد که 360 سوال از سوالات کلیدی و بدون تغییر آزمون انتخاب و به آن پاسخ تشریحی داده شده است با جرات می توان گفت بسته ی خود آموز - مکاتبه ای زبان وزارت علوم -MSRT به خلاصه ترین حالت و در عین حال کامل ترین حالت تالیف شده است که داوطلبان با مطالعه دقیق آن بدون نیاز به کلاس می‌توانند نمره مطلوب خود را از این آزمون دریافت نمایند

 

ثبت نام کلاس تدریس MSRT – دریافت بسته ی مکاتبه ای ام اس آر تی

داوطلبین متقاضی شرکت در کلاسهای آمادگی آزمون زبان دکتری وزارت علوم – MSRT و یا بسته  ی سوالات MCHE-MSRT  می‌توانند از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی ( صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

تماس با دفتر مرکزی ( شریعتی ) : 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت " کلاس ام اس ار تی " و یا " تدریس MSRT " به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید