کلاس نوروزی آزمون MCHE , MSRT , برنامه فروردین 97 - تضمین آموزش

کلاس آمادگی آزمون MSRT , آزمون MCHE , زبان وزارت علوم , فروردین و اردیبهشت 97

کلاس msrt تضمینی , کلاس آمادگی msrt فروردین 97 , نتایج آزمون msrt فروردین - اردیبهشتمرکز زبان کرایه چیان با آرزوی توفیق و شادباش سال جدید مجموعه زبان کرایه چیان کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت علوم " آزمون MSRT " رو ویژه ایام نوروز اعلام می نماید .

مرکز زبان کرایه چیان کلاس های نیمه خصوصی را برای دانشجویانی که محدودیت زمانی برای قبولی و دریافت نمره مدنظرشان را دارند و همچنین در زمینه تست زنی و مهارت ها و نمونه سوالات مشکل دارند برگزار می کند.

داوطلبانی که تمایل به شرکت در این کلاس ها را دارند می توانند با رزرو در آن ، حضور بهم رسانند.

در ذیل به نحوه برگزاری کلاس ها و زمان بندی آن اشاره می کنیم.

مرکز زبان کرایه چیان با عبور از 6 سال فعالیت در زمینه کلاس MSRT با سابقه آموزش به بیش از سه هزار داوطلب آزمون ، آموزش طلایی هر سه مهارت را با ساده ترین ادبیات ، به شکل فرمولی برای داوطلبانی که حتی سطح بسیار ضعیفی دارند برگزار می کند.

سیستم آموزشی این موسسه برای کلاس های نیمه خصوصی براساس نمونه سوال و تست زنی خواهد بود ، همچنین با تدریس استاد منتخب و برجسته در زمینه تدریس MSRT داوطلب به راحتی می تواند در آزمون نمره مطلوب خود را دریافت و پرونده آزمون را ببندد.

کلاس های این مرکز آموزشی که مختص نوروز 97 است به صورت نیمه خصوصی  می باشد و اساس کار استاد نمونه سوالات بدون تکرار آزمون و همچنین سوالات شبیه سازی شده آزمون آینده است.

مدرس این کلاس ، با سابقه درخشان و مختص آزمون MSRT می باشد که برروی تمامی مهارت های آن مسلط بوده و تمامی نقاط ضعف دانشجو را بررسی و رفع اشکال می کند.

سیستم آموزش این مرکز تنها در چارچوب و محتوای آزمون زبان MCHE می باشد و آموزش با شیوه تکنیک به تکنیک باعث می شود تا دانشجو در هر سطح زبانی که باشند بتوانند در زمان اندک به آزمون تسلط کامل داشته باشند و بتوانند از سوالات آزمون عبور کرده و نمره را دریافت کنند.

 

راه های ارتباطی و ثبت نام و رزرو کلاس های نیمه خصوصی MSRT

برای شرکت در کلاس نیمه خصوصی MSRT و MCHE می توانید از راه های زیر اقدام کنید.

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

یا آیدی : ali_kerayechian@ در تلگرام

سامانه پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس آمادگی MSRT اردیبهشت 97" یا "کلاس MCHE فروردین 97"

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید