پاسخ آزمون MHLE مورخ 31 خرداد 97

نتایج آزمون ام اچ ال ای – MHLE مورخ 31 خرداد 97

مجموعه زبان کرایه چیان مجری برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت بهداشت – آزمون MHLE تحلیل آزمونِ امروز که در تاریخ 31 خرداد ماه برگزار شده بود به همرا پاسخنامه آن را منتشر کرد .

تحلیل قسمت به قسمت آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE :

قسمت واژگان  MHLE :

سوالات ازمون در قسمت واژگان شامل سخت ترین سوالات آزمون امروز بود . لغات از واژه های سنگین و سخت انتخاب شده یود و دانشجویان برای پاسخ دهی به این سوالات می بایست توانایی و تسلط زیادی بر روی واژه ها به خصوص واژه های پرتکرار آزمون های گذشته می داشتند.

در ادامه پاسخ گزینه های صحیح در قسمت لغات آزمون MHLE مورخ  31 خرداد ماه آمده است  .

 سوالات mhle , سوالات ام اچ ال ای , سوالات لغات MHLE

سوالات بخش گرامر MHLE :

در این آزمون سوالات گرامر MHLE با منطق پیش بینی شده چیده شده بود و میتوان گفت برای دانشجویان ، ساده ترین قسمت آزمون همین بخش بود و دانشجویانی که در این قسمت مطالعه داشتند به راحتی قادر به پاسخگویی به تمام سوالات را داشتند. در ادامه پاسخ گزینه های صحیح قسمت گرامر آزمون زبان وزارت بهداشت در آزمون 31 خرداد ماه آمده است .

 سوالات mhle , آزمون MHLE , گرامر ام اچ ال ای

سوالات درک مطلب MHLE:

سوالات درک مطلب این آزمون شامل سوالات روانی بود که به جز در 4 تست مابقی پاسخ دهی به آن جزوه سوالات متوسط و روان این آزمون بود .

سوالات درک مطلب آزمون با داوطلبان مجموعه به صورت کامل و تشریحی برای آزمون آینده کار خواهد شد .

 

سوالات شنیداری MHLE  : 

در این قسمت پر واضح هست که دانشجویانی توانایی تست زنی در این قسمت را خواهند داشت که برای این قسمت برنامه داشتند و تکنیک های پاسخ دهی به این آزمون را فراگرفته بودند اما به لحاظ سختی سوالات می توان گفت این سوالات دقیقا همانند آزمون گدشته بود و تغییری در سختی و آسانی آن به وجود نیامده بود .

در انتها این مجموعه برای دانشجویان خود و سایر دانشجویان شرکت کننده در آزمون  آرزوی موفقیت و کسب نمره عالی را دارد .

همچنین دانشجویان جدید  متقاضی شرکت در آزمون آینده و دانشجویانی که از کلاس های این مجموعه استفاده نکرده اند و نمره قبولی خود را دریافت ننموده اند می توانند با تماس با مجموعه نسبت به ثبت نام در کلاس های دور جدید اقدام نمایند.

امتیاز بدهید
  • صدیقه
  • 1397/11/20

 سوالات ازمون mhleرو میخام چطور میتونم این بسته اارو بگیرم

  • مهوش
  • 1397/11/23

سلام میشه بهم بگید چطوری میتونم سوالات و پاسخنامه آزمونهای mhle سال 97 رو گیر بیارم

نظر خود را بنویسید