پاسخ کلیدی آزمون MHLE مورخ 18 مرداد 97

پاسخ کلیدی سوالات آزمون MHLE دور 48 به همراه تحلیل آزمون

آزمون MHLE دور 48 در تاریخ 18 مرداد 97 در حالی برگزار شد که فرمت آن در شهرهای ایران به صورت یکپارچه ،  کامپیوتری و الکترونیک بود و داوطلبان آزمون برای شرکت در آزمون می بایست پشت رایانه قرار میگرفتند .

فرمت سوالات MHLE مورخ 18 مرداد ماه به ترتیب زیر بود :

سوالات شنیداری  MHLE، تعداد 30 سوال  :  شامل 23 سوال مکالمه کوتاه ، 4 مکالمه بلند و 3 سوال به صورت مونولوگ و لکچر

سوال گرامر MHLE ، تعداد 20 سوال : شامل 10 سوال به فرمت گرامر 4 گزینه ای ، 10 سوال به فرمت گرامر اصطلاحات نوشتاری

سوال لغت – واژه MHLE ، تعداد 20 سوال   : شامل 10 سوال به فرمت 4 گزینه ای و 10 سوال به فرمت ترجمه و تفسیر ( مترادف )

سوالات ریدینگ ، درک مطلب MHLE ، تعداد 30 سوال  : شامل 3 متن ، دو متن دارای دو پاراگراف ، 1 متن دارای 3 پاراگراف بود .

مرکز زبان کرایه چیان پاسخ کلیدی مهارت های آزمون را برای دانشجویان منتشر  می کند تا بتوانند از نمره ی خود و اینکه چه سوالاتی از آزمون زبان وزارت بهداشت را درست و یا اشتباه زده اند آگاه شوند .

لازم به ذکر است برای آن دسته از داوطلبان جدید که تاکنون آزمون MHLE را شرکت نکرده اند و برای بار اول در آزمون پیش رو که در تاریخ 19 مهر ماه برگزار خواهد شد میخواهند شرکت نمایند می بایست گفت پاسخ های سوالات با توجه به اینکه گروه بندی ندارد در قسمت هایی با فرمت گزینه "A  ، B ، C و D " آمده هست و همچنین تعدادی از  سوالات را با درج گزینه ی صحیح آورده ایم .

 

پاسخ کلیدی سوالات شنیداری MHLE مورخ 18 مرداد 97

پاسخ کلیدی سوالات listening آزمون MHLE  مورخ 18 مرداد ماه در زیر آمده است .

برای متقاضیان شرکت در آزمون آینده زبان وزارت بهداشت لازم به ذکر است که سوالات شنیداری آزمون ( الکترونیک ) قایل شنیدن برای چندین بار می باشد و داوطلبان خود انتخاب میکنند که کدام سوال رو دوباره بشوند و یا از آن عبور کنند .

 سوالات شنیداری mhle , ام اچ ال ای 18 مرداد

پاسخ کلیدی سوالات گرامر  MHLE مورخ 18 مرداد 97

در تحلیل سوالات مربوط به بخش گرامر ام اچ ال ای مورخ هجده مرداد ماه دور 48 می بایست گفت سوالات این بخش نسبت به آزمون گذشته که در تاریخ 30 خرداد ماه برگزار شده بود کمی آسان تر بود  و تمام آیتم های سوالات استاندارد در این آزمون رعایت شده است ، نکات تماما در چهارچوب مرجع آزمون MHLE می باشد  .

گزینه های صحیح سوالات در بخش گرامر این آزمون به شرح زیر می باشد که دانشجویان میتوانند از این قسمت متوجه شوند در گرامر آزمون MHLE چه نمره ای گرفته اند .

سوالات گرامر mhle , گرامر mhle

پاسخ کلیدی سوالات واژگان  MHLE مورخ 18 مرداد 97

گزینه های صحیح سوالات در بخش واژگان این آزمون به شرح زیر می باشد که دانشجویان میتوانند از این قسمت نیز متوجه شوند در گرامر آزمون MHLE چه نمره ای گرفته اند .

 منابع سوالات بخش واژگان این آزمون بر اساس درصد فراوانی بین دو کتاب 504 و همچنین لغات ضروری تافل تعیین شده بود .

ریدینگ mhle , سوالات mhle

 در روزهای آینده سوالات این آزمون با پاسخ تشریحی از همین وب سایت منتشر خواهد شد .

در انتها مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت بهداشت " ازمون MHLE " برای داوطلبان این مجموعه و سایر داوطلبانی که بنا به شرایطی نتوانسته بودند از کلاس های آمادگی این مرکز استفاده نمایند آرزوی موفقیت دارد .

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید