کلاس آمادگی , آزمون mhle , 7 دی 96

سوالات mhle , تدریس تضمینی mhle , جزوه ام اچ ال ایثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت , زبان MHLE , کلاس آمادگی

مرکز زبان کرایه چیان تنها  برگزار کننده کلاس های آمادگی آزمون MHLE ( آزمون زبان وزارت بهداشت) با سیستم آموزشی هر دانشجو یک کلاس ، برای ششمین سال متوالی دور جدیدی از ثبت نام کلاس های خود را ویژه آزمون  7 دی ماه آغاز می نماید  .

این موسسه با 6 سال سابقه تخصصی در زمینه تدریس آزمون MHLE و با استفاده از اساتید مجرب و منتخب MHLE و در اختیار گذاشتن جزوات اختصاصی این آزمون اینک با بالاترین جامعه آماری قبولی آموزش دور جدید کلاس ها را با شرایط ذیل آغاز می نماید .

برای دوره دی ماه ، این موسسه طبق روال همیشگی ، کلاس های تک نفره و مجزا را برای داوطلبان برگزار می کند که تغییری نسبت به گذشته در آن ایجاد نشده است.

اساتید منتخب آزمون ، پس از 6 سال تدریس  به گونه ای بر روی مهارت ها تسلط دارند که دانشجو در پایین ترین سطح زبان نیز از آن استفاده و آن را فراخواهد گرفت.

شروع تدریس اساتید این موسسه براساس نقاط ضعف داوطلب و در چارچوب و قالب آزمون ام اچ ال ای خواهد بود و از بیان مباحث اضافه صرفه نظر می شود.

تدریس تکنیک به تکنیک به زبان ساده و فرمولی باعث شده است داوطلبان در ضعیف ترین حالت نیز یادگیری قابل توجهی داشته و در آزمون موفق باشند.

ارائه نکات و نحوه تست زنی در آزمون ، موازی تدریس مهارت ها ، آموزش داده خواهد شد تا از استرس و شک داشتن، جلوگیری شده و سرعت عبور از سوالات بیشتر شود.

برای به نتیجه رسیدن در زمان اندک شیوه تکنیک به تکنیک باعث می شود تا دانشجو در هر سطح زبانی که باشد به آزمون تسلط داشته و بدون ترس و استرس بتواند نمره قابل توجهی کسب کند.

برای تشکیل کلاس های آمادگی آزمون ام اچ ال ای ، ویژگی ای که برای دانشجویان شاغل ، شهرستانی و اعضای هیات علمی قابل توجه است ، شناور بودن برنامه زمانی این مرکز زبان می باشد بدین گونه که در پایان جلسه نخست خود دانشجو برنامه کلاسی خود را تعیین می کند که چه روزی و چه ساعتی برای کلاس حاضر خواهد شد.

همچنین آیتم حائز اهمیت این آموزشگاه بدین صورت است که در پایان جلسه نخست اگر به هر شکلی  از ، نحوه برگزاری کلاس ، استاد ، برنامه کلاسی و .... احساس نارضایتی کردند تنها هزینه همان جلسه را پرداخت و نیازی به پرداخت شهریه نمی باشد.

 

برنامه و چارت آموزش تدریس MHLE

تک نفره و مجزا بودن کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت بهداشت در موسسه کرایه چیان

آموزش زبان انگلیسی به شکلی ساده و فرمولی برای دانشجویان

تدریس نکته های مهم و تکنیک های آزمون زبان MHLE در کنار درس

حل نمومه سوالات آزمون های گذشته و کار برروی نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون آینده

ارائه لغات پرتکرار آزمون زبان ام اچ ال ای در قالب لوح فشرده

ارائه جزوات خلاصه شده و نکات مهم تستی

رفع اشکال نقاظ ضعف دانشجو و مرور بخش های آزمون

 

پل  ارتباطی و ثبت نام کلاس MHLE

برای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون زبان MHLE می توانید از راه های زیر اقدام کنید.

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقبه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "تدریس  MHLE " یا "کلاس MHLE" به شماره , سامانه پیامکی 5000206040600

مشاوران ما ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید