بسته مکاتبه ای mhle

بسته مکاتبه ای آزمون MHLE

بسته خودآموز MHLEنکاتی در رابطه با بسته خودآموز آزمون MHLE

با توجه به تغییرات رخ داده در سیستم سوالات آزمون زبان mhle ( آزمون زبان وزارت بهداشت )  در آزمون های اواخر پایانی سال 92 و همچنین آزمون زبان MHLE مورخ 25 اردیبهشت ماه سال نود و دو  در حدود دو ماه و نیم زمان برد تا بسته مکاتبه ای خود آموز MHLE منطبق بر آزمون های جدید MHLE سال 93 ( نسخه منطبق بر آزمون های سال 93 ) آماده شود که مهارت های آزمون را به صورت کامل و به صورت ساده و شیوا به دانشجویان آموزش دهد .

این بسته شامل محتوی آموزشی موارد زیر می باشد  .

در بسته خود آموز آزمون وزارت بهداشت MHLE ( نسخه ویرایش یافته ) داوطلبان بر روی بخش های زیر که در آزمون مورد پرسش قرار میگرد مسلط میشوند

Listening (بخش شنیداری)

Grammar and structure ( بخش ساختار و نگارش )

Reading ( درک مطلب )

علاوه بر آشنایی با مهارت های ذکر شده دانشجو با تست های مرتبط و منطبق با آزمون وزارت MHLE آشنا می شود.

بخش گرامر و درک مطلب در این بسته آموزشی با بیان  فارسی آموزش داده شده است تا دانشجویان بتوانند بر روی نکات گرامری مسلط شوند.

دانشجویان تصور می کنند با زیاد تست زدن میتوانند بر روی تکنیک های تست زنی مسلط شوند در صورتی که خلاف این تصور صحیح است. تسلط بر روی مفاهیم گرامر و درک مطلب در چهارچوب و قالب آزمون می بایست اولویت اول و همچنین تکنیک های تست زنی مبتنی بر دانش نکته های گرامر زبان و درک مطلب و همچنین  مطالب مرتبط به آن باید موازی آن پیش رود .

در این بسته علاوه بر تدریس کلیه تکنیک ها و نکات تستی ، آموزش زبان به صورت مفهومی در چهارچوب آزمون زبان را در دستور کار خود قرار داده ایم .

مرکز زبان کرایه چیان پس از سه سال سابقه تخصصی در برگزاری کلاس های آزمون زبان دکتری با کمک اساتید خود توانسته است اکنون نسخه جدید بسته ی خود آموز آزمون MHLE را فراهم نماید که تمام دغدغه های دانشجویان ساکن شهرستان را پاسخگو باشد و دیگر نگرانی ای برای عدم شرکت آنها در کلاس باقی نگذارد.

پیشنهاد این مرکز  به دانشجویان شهرستانی که مشکلات و سختی های بعد مسافت را برای شرکت در کلاس های این مرکز پیش رو دارند، تهیه ی این بسته ی آموزشی است که اساتید کامل بودن محتوای آن را تایید نموده اند.

 

تهیه بسته مکاتبه ای آزمون MHLE / نمونه سوالات MHLE

دانشجویان متقاضی دریافت بسته آموزشی MHLE بایستی به شرح زیر عمل کنند .

1-       واریز مبلغ صد هزار تومان به شماره حساب 17180046811141 و یا شماره کارت 6274121159885979 بانک اقتصاد نوین ( زبان کرایه چیان )

2-       ارسال کد پیگیری واریز وجه به همراه آدرس کامل پستی و نام بسته ی درخواستی به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

پس از آن بسته ی درخواستی با پست پیشتاز برای دانشجو ارسال خواهد شد

لازم به ذکر است هزینه ارسال بسته مکاتبه ای آزمون وزارت بهداشت آزمون MHLE بر عهده مرکز آموزشش زبان کرایه چیان می باشد .

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید