بسته مکاتبه ای mhle

بسته خودآموز MHLE | بسته خود آموز ام اچ ال ایبسته مکاتبه ای آزمون MHLE

نکاتی در رابطه با بسته خودآموز آزمون MHLE

با توجه به تغییرات رخ داده در سیستم سوالات آزمون زبان mhle ( آزمون زبان وزارت بهداشت ) بسته مکاتبه ای آزمون MHLE منطبق بر سوالات آزمون های جدید MHLE سال های 96 و 97 آماده شده است که آموزش بر پایه جل تست آزمون های گذشته در مهارت های گرامر و درک مطلب و همچین واژگان آزمون می باشد که به صورت کامل و به صورت ساده و شیوا به دانشجویان آموزش دهد .

این بسته شامل محتوی آموزشی موارد زیر می باشد  .

در بسته خود آموز آزمون وزارت بهداشت MHLE ( نسخه ویرایش یافته ) داوطلبان بر روی سوالات واقعی و بدون تغییر آزمون های ام اچ ال ای مسلط میشوند

Grammar and structure ( بخش ساختار و نگارش )

Reading ( درک مطلب )

بخش سوالات آزمون گرامر و درک مطلب در این بسته آموزشی با پاسخ تشریحی قرار داده شده تا دانشجویان بتوانند بر روی نکات گرامری  و درک مطلب خود سوالات مسلط شوند.

تست زنی سوالات آزمون MHLE سبب تسلط بر روی مفاهیم گرامر و درک مطلب در چهارچوب و قالب خود آزمون می شود و سبب نمره گیری ساده در این آزمون می  شود  .

مرکز زبان کرایه چیان پس از هفت سال سابقه تخصصی در برگزاری کلاس های آزمون زبان دکتری  توانسته است اکنون نسخه جدید بسته ی خود آموز آزمون MHLE - بسته ی مکاتبه ای آزمون MHLE را فراهم نماید که تمام دغدغه های دانشجویان ساکن شهرستان را پاسخگو باشد و دیگر نگرانی ای برای عدم شرکت آنها در کلاس باقی نگذارد.

 

تهیه بسته مکاتبه ای آزمون MHLE / نمونه سوالات MHLE

دانشجویان متقاضی دریافت بسته آموزشی MHLE بایستی به شرح زیر عمل کنند .

1-       واریز مبلغ نود هزار تومان به شماره کارت 6274121166832303بانک اقتصاد نوین ( زبان کرایه چیان )

2-       ارسال کد پیگیری واریز وجه به همراه آدرس به شماره 5000206040600 و یا تماس با خط 09126186234

پس از آن بسته ی درخواستی  ارسال خواهد شد

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید