تدریس خصوصی تافل , مهر 94

تدریس خصوصی تافل , برنامه مهر ماه

همزمان با آغاز مهر ماه دوره ی جدیدی از رزرو و ثبت نام کلاس های تدریس خصوصی تافل در مرکز زبان کرایه چیان طبق روال و سیاق گذشته شروع شده است. این مرکز زبان با تکیه بر متدهای ویژه و شرایط خاصی که برای زبان آموزان در نظر گرفته است در چهارمین سال از تاسیس خود به حداکثر رضایت زبان آموزان دست یافته است. با توجه به سنگینی مباحث آزمون تافل، کلاس خصوصی تافل " تدریس خصوصی TOEFL "  که تنها بر محوریت نیازهای یک نفر اداره شود می تواند بسیار موثرتر از کلاس های گروهی و یا حتی نیمه خصوصی باشد به همین جهت مرکز زبان کرایه چیان، تشکیل کلاس های انفرادی را همواره در دستور کار خود قرار داده است که این مهم موجب شده داوطلبین نتایج بسیار بهتری را از آموزش خود ببینند از سوی دیگر ارتباط بین مدرس و زبان آموز بسیار قوی تر خواهد بود. از سوی دیگر زبان آموزانی که شاغل هستند می توانند از امکان شناور بودن زمان کلاس ها استفاده کنند.

مطالب ارائه شده در کلاس کاملا منطبق با چارچوب های آزمون تافل است پس از اینکه فرایند آموزش تکمیل گردید به شما تکنیک های تست زنی در جلسه ی اصلی امتحان آموزش داده خواهد شد و با توجه به اینکه در کلاس های انفرادی استاد شناخت بسیار خوبی از دانشجو بدست آورده و نقاط ضعف وی را به خوبی می شناسد می تواند این نقاط را هموار کند تا دانشجو با حداکثر آمادگی در جلسه ی امتحان حاضر شود. از دیگر ویژگی های این مرکز زبان انعطاف پذیری زمان های آن با توجه به شرایط زبان آموز می باشد در پایان جلسه ی اول برنامه ی درسی با مشورت زبان آموز چیده می شود. چنین امتیازی بسیار با شرایط دانشجویان شاغل و دارای محدودیت زمانی سازگار است.

 

برنامه زمانی کلاس خصوصی تافل

برنامه ی ثبت نام، شروع کلاسها و ویژگی های کلاس به شرح زیر است:

ردیف

تعداد جلسات در هر ترم

شروع ثبت نام

شروع کلاس

ویژگی های کلاس

1

10

1 مهر

تدریس خصوصی تافل , تدریس خصوصی toefl

کلاس تدریس خصوصی TOEFL به صورت تک نفره و کاملا شخصی برگزار می شود و تمام تمرکز مدرس بر روی یک دانشجو است که می تواند در کنار انگیزه بخش بودن، شناخت بیشتری را نیز از زبان آموز به مدرس دهد.

2

10

6 مهر

کلاس خصوصی تافل , کلاس خصوصی toefl

کلاس خصوصی تاقل توسط اساتیدی مجرب و با سابقه ی درخشان برگزار می گردد. حداکثر رضایت دانشجویانی که از خدمات این مرکز استفاده کردند مهر تاییدی بر این ادعا است..

3

10

16 شهریور

معلم خصوصی تافل , معلم خصوصی toefl

ساعت ها کاملا انعطاف پذیر است و برنامه ی جلسات دانشجو با فعالیت های شغلی وی هیچ تداخلی نخواهد داشت.

چارت آموزشی دوره های خصوصی toefl :

فرایند آموزش در کلاس های تدریس خصوصی TOEFL این مرکز چهار مرحله دارد:

در مرحله ی نخست مواد درسی آزمون تافل، کاملا منطبق با چارچوب آزمون اصلی به زبان آموز، آموزش داده شده و در هر جلسه به دلیل تک نفره بودن رفع اشکال صورت می گیرد تا پرونده ی مباحث به صورت موفقیت آمیز بسته شود.

در مرحله ی دوم پس از تثبیت فرایند آموزش، قلق های تست زنی برای مدیریت زمان در جلسه ی آزمون به دانشجو ارائه خواهد شد تا وی بتواند به خوبی آزمون را پشت سر بگذارد.

در مرحله ی سوم سوالات ادوار گذشته و تالیفی برای وی مطرح شده و او با این سوالات که کاملا نمونه ی شبیه سازی شده ی سوالات آزمون تافل است با سطح سوالات آشنا خواهد شد.

مرحله ی نهایی زمانی فرا میرسد که دانشجو با حل نمونه سوالات به نکات قوت و ضعف خود پی میبرد و با کمک مدرس به رفع نقاط ضعف خود می پردازد.

 

در صورت تمایل به شرکت در کلاس های خصوصی تافل میتوانید از راههای زیر اقدام نمایید:

تماس با دفتر مرکزی (رسالت- مترو علم و صنعت) : 77497626 (در ساعات اداری)

تماس با دفتر غرب (پونک) : 44416155 (در ساعات اداری)

تماس با شماره: 09126186234 (در ساعات غیر اداری)

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید