منابع آزمون تولیمو | بسته مکاتبه ای تولیمو

بسته مکاتبه ای آزمون تولیمو , منابع آزمون تولیموکامل ترین بسته ی منابع آزمون تولیمو منتشر شد

مرکز زبان کرایه چیان مجری برگزاری کلاس های آمادگی آزمون تولیمو در هفتمین سال متوالی ، بسته ی مکاتبه ای این آزمون را در حالی منتشر میکند که مبنای آموزش آن ، سوالات بدون تغییر خود آزمون تولیمو می باشد .

برای توضیحات بیشتر از اختصاصی بودن بسته مکاتبه ای آزمون تولیمو " منابع آزمون تولیمو " می توان گفت وقتی  در میان انواع مختلفی از کتابهای آمادگی این آزمون قرار میگیرد بر روی جلد تمام کتاب ها نام تمام آزمون های دکتری از جمله EPT , MHLE , UTEPT , MSRT نیز نوشته شده است و  اختصاصی در مورد این آزمون نوشته نشده است و مطمئن هستیم اساتیدی که سوالات آزمون را بعد از هر آزمون از ابن مرکز تهیه می نمایند می دانند که آزمونی مانند EPT و UTEPT در کنار تولیمو قرار نمیگیرد.

 

در توضیحات تکمیلی خود بسته ی منابع آزمون تولیمو ، این بسته موارد آزمون تولیمو را به صورت کامل در قسمت های آزمون ( شنیداری ، گرامر و درک مطلب ) آموزش داده است که دانشجویان بتوانند با تمرکز بر روی آن بر روی آزمون نیز مسلط شوند .

در بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان تولیمو ( منابع آزمون زبان تولیمو ) با مجموعه منسجمی از تکنیک ها و مهارتهای تست زنی روبه رو می شوید که به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی با سیستم سوالات آزمون تولیمو آشنا و بر آن ها مسلط شوید .

 

بسته سوالات تولیمو با پاسخ تشریحی / تست های بدون تغییر آزمون TOLIMO

این بسته آموزشی شامل دویست سوال از خود سوالات آزمون تولیمو و منطبق بر استاندارهای آزمون با پاسخ تشریحی می باشد  می باشد که در دورهای قبل نیز در اختیار دانشجویان قرار گرفته بود.

در بسته مکاتبه ای تولیمو سوال آزمون در مهارت آزمون (گرامر و درک مطلب ) انتخاب شده است که در واقع به واسطه مرور این دوبست سوال دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون تولیمو را مرور کرده اند .

همچنین در قسمت شنیداری این آزمون نیز در حدود 250 سوال به صورت نرم افزاری ارایه می شود تا داوطلبان بتوانند بیشترین نمره را در سخت ترین قسمت آزمون " شنیداری تولیمو " دریاقت نمایند .

 

نحوه تهیه بسته مکاتبه ای آزمون تولیمو | منابع آزمون تولیمو

دانشجویان متقاضی این بسته ی آموزشی برای خرید می توانند به روش زیر اقدام به تهیه ی بسته آموزشی از راه دور تولیمو | منابع آزمون تولیمواقدام نمایند نمایند.

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی ( صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس مستقیم با شماره : 09126186234

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

سامانه پیامکی : 5000206040600

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید