پاسخ کلیدی آزمون تولیمو مورخ 25 مرداد 97

پاسخ کلیدی سوالات آزمون تولیمو دور 129 به همراه تحلیل آزمون

آزمون تولیمو دور 129 در تاریخ 25 مرداد 97 در حالی برگزار شد که برای اولین بار در شهر تهران در دو حوزه به صورت همزمان برگزار می شد. اگرچه تعداد داوطلبان به لحاظ کمیت همانند آزمون های گذشته بود اما داوطلبان خانم که در حدود 300 نفر بودند در حوزه دانشکده زبان و ادبیات خارجه دانشگاه تهران و آقای در حدود 250 نفر در حوزه دانشگاه علم و صنعت برای حضور در آزمون شرکت نمودند .

فرمت سوالات تولیمو مورخ 25 مرداد ماه به ترتیب زیر بود :

سوالات گرامر تولیمو (40 سوال ) : شامل 15 سوال به فرمت گرامر 4 گزینه ای ، 25 سوال به فرمت گرامر اصطلاحات نوشتاری و زمان پاسخ دهی به آن 25 دقیقه

سوالات ریدینگ ، درک مطلب تولیمو ( 50 سوال ) : زمان پاسخ دهی به سوالات این بخش 55 دقیقه

سوالات شنیداری تولیمو (50 سوال ) :  شامل سوال مکالمه کوتاه ،  مکالمه بلند و سوال به صورت مونولوگ و لکچر و زمان پاسخ دهی به سوالات 32 الی 35 دقیقه

 

مرکز زبان کرایه چیان پاسخ کلیدی مهارت های آزمون TOLIMO را برای دانشجویان منتشر  می کند تا بتوانند نمره ی خود را حدس بزنند و اگر احیانا نمره ی خود را دریافت نمیکنند فرصت مطالعه خود را برای آزمون 22 شهریور ماه از دست ندهند .

لازم به ذکر است برای آن دسته از داوطلبان جدید که تاکنون آزمون تولیمو را شرکت نکرده اند و برای بار اول در آزمون پیش رو که در تاریخ 22 شهریور ماه برگزار خواهد شد نمره بندی این آزمون نسبت به سایر آزمون های دکتری فرق دارد و نمره  آن در محدوده 332 تا 677 می باشد و هر سوال بنا به سختی آن ضریب دارد .

 

پاسخ کلیدی سوالات گرامر تولیمو مورخ 25 مرداد 97

در تحلیل سوالات مربوط به بخش گرامر تولیمو مورخ بیست و پنجم مرداد ماه دور  129 می بایست گفت سوالات این بخش نسبت به آزمون گذشته که در تاریخ 21 تیر ماه برگزار شده بود کمی آسان تر بود  و سوالات کاملا استاندارد بود ، نکات تماما در چهارچوب مرجع آزمون TOLIMO می بود و میتوان گفت از 40 سوال مطرح شده 30 سوال جزو سوالات متوسط رو به ساده و تنها در حدود چند سوال سخت می بود  .

گزینه های صحیح سوالات در بخش گرامر این آزمون به شرح زیر می باشد که دانشجویان میتوانند از این قسمت متوجه شوند در گرامر آزمون زبان tolimo چه نمره ای گرفته اند .

 سوالات گرامر تولیمو , گرامر TOLIMO 25 مرداد

پاسخ کلیدی سوالات ریدینگ – درک مطلب مورخ 25 مرداد 97

گزینه های صحیح سوالات در بخش درک مطلب – reading  این آزمون به شرح زیر می باشد که دانشجویان میتوانند از این قسمت نیز متوجه شوند محدوده ی نمراتشان چه عددی است .

 درک مطلب تولیمو , آزمون تولیمو , ریدینگ TOLIMO

لازم به ذکر است منابع لغات سوالات  استفاده شده در این قسمت بر اساس درصد فراوانی بین دو کتاب 504 و همچنین لغات ضروری تافل تعیین شده بود  .

 

پاسخ کلیدی سوالات شنیداری TOLIMO مورخ 25 مرداد 97

پاسخ کلیدی سوالات listening آزمون TOLIMO  مورخ 25 مرداد ماه در زیر آمده است .

برای متقاضیان شرکت در آزمون آینده زبان سازمان سنجش لازم به ذکر است که سوالات شنیداری آزمون که 50 سوال را دارد را نیز باید کار کنند و پاسخ به این سوالات برای داوطلبانی که فکر می کنند بسیار سخت است با مطالعه می تواند قسمت نمره آور آزمون برایشان باشد

شنیداری تولیمو , LISTENING تولیمو

در انتها مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده کلاس های آمادگی آزمون زبان سازمان سنجش " ازمون تولیمو " برای داوطلبان این مجموعه و سایر داوطلبانی که بنا به شرایطی نتوانسته بودند از کلاس های آمادگی این مرکز استفاده نمایند آرزوی موفقیت دارد .

امتیاز بدهید
  • مسعود شفائی ابر
  • 1397/05/26

بدون سوالات پاسخنامه معنی نداره. باید سوالات باشه که بشه چک کرد

  • پشتیبان زبان کرایه چیان
  • 1397/05/27

سوالات با پاسخ تشریحی به مرور زمان از هم این صفحه و هم از کانال تلگرام این مجموعه منتشر خواهد شد

  • علی
  • 1397/12/11

سلام ضمن عرض خسته نباشید لطفا میشه ازمون تولیمو دوره 135 - بهمن ماه 97 سازمان سنجش را به صورت تحلیلی جواب دهید/ممنون

نظر خود را بنویسید