دانلود رایگان کتاب تافل لانگمن , TOEFL Longman آخرین ویرایش به همراه فایل صوتی

دانلود و بررسی کتاب تافل لانگمن  TOEFL LONGMAN PBT و تطابق آن با آزمون های MSRT , تولیمو , MHLE , EPT , UTEPT

دانلود کتاب تافل لانگمن قرمز , دانلود رایگان کتاب toefl longman , دانلود کتاب longman msrt با لینک مستقیمچند نکته را متقاضیان شرکت در آزمون های زبان دکتری  " EPT , UTEPT , MHLE , MSRT , TOLIMO "  قبل از مطالعه ی کتاب تافل لانگمن قرمز " TOEFL LONGMAN " برای شان الزامی می باشد در زیر بیان شده است .

اگر چه این کتاب همپوشانی بالایی با سوالات آزمون های دکتری دارد اما این به آن معنا نخواهد بود که در آزمون سوالاتی خارج از این منبع نداشته باشیم . چنانچه می بینیم به شکل مکرر در آزمون‌های زبان دکتری سوالاتی را می بینیم که خارج از این کتاب طرح شده اند .

به عنوان مثال برای درک بیشتر مباحثی مانند ضایم پرسشی ، وجه سببی ، وجه التزامی و ساختار too و so that در این کتاب وجود ندارد اما در آزمون EPT جزو سوالات ثابت محسوب می شود. همچنین در آزمون MSRT و آزمون TOLIMO و یا MHLE به همین منوال می باشد سوالاتی خارج از مباحث تالیفی کتاب بیان می شود که داوطلبان برای پاسخ به این دسته از سوالات می بایست از سایر منابع آموزشی استفاده نمایند .

 

با توجه به نوع آزمون " EPT , UTEPT , MHLE , MSRT , TOLIMO " برای آمادگی در آزمون های زبان دکتری نحوه ی مطالعه کتاب را به دقت بررسی کنید :

برای هر آزمون ، مطالعه ی قسمتی از کتاب مفید خواهد بود نه مطالعه تمام کتاب . حجم این کتاب نسبتا زیاد می باشد و اگر داوطلب زمان کامل خود را بر روی تمام قسمت ها قرار دهد در سر جلسه آزمون نمره ی مطلوب خود رادریافت نخواهد کرد .

 

در آزمون MSRT ، تولیمو و MHLE مطالعه قسمت گرامر کتاب تافل لانگمن به همراه قسمت های درک مطلب و شنیداری توصیه می گردد ، اگرچه تاکید می کنیم مطالعه صد در صدی این قسمت ها به آن معنا نخواهد بود که تمام سوالات این آزمون ها قابل پاسخ خواهد بود اما بیشترین همپوشانی را با سوالات آزمون خواهد داشت.

 

بررسی منبع کتاب تافل لانگمن با سئوالات آزمون تافل کاغذی

همانطور که میدانیم آزمون تافل کاغذی در کشور ایران به دلیل وجود برخی موانع به شکل کامل لغو شده است و این آزمون در کشورهای همسایه از جمله ترکیه و دبی برگزار می گردد .

چنانچه داوطلبی نیاز به شرکت در این آزمون در سایر کشورها داشته باشد مطالعه کامل این کتاب جز ضروریات تسلط بر سوالات آزمون می باشد .

 

معرفی کتاب تافل لانگمن به شکل خلاصه

کتاب تافل لانگمن بهترین منبع آموزشی برای آزمون های زبان دکتری ( آزمون های MSRT , MHLE , TOLIMO , EPT , UTEPT " درنظر گرفته شده است .

اگرچه همانطور که از نام کتاب پیدا است این کتاب مهمترین منبع برای آزمون تافل کاغذی , TOEFL pBT طی سالیان متوالی حساب می شود از آنجا که ما به آزمون های زبان دکتری یک تافل کوچک می گوییم لذا اصلی ترین منبع و نزدیکترین منبع به سوالات آزمون های MSRT - تولیمو - آزمون MHLE و آزمون EPT و یا حتی آزمون UTEPT همین کتاب می باشد .

 

مشخصات کتاب اورجینال  تافل لانگمن قرمز " Longman Preparation Course For The TOEFL Test  "

تعداد صفحه : 608 صفحه

انتشارات : Pearson Education ESL

نویسنده : Deborah Phillips  

زبان کتاب: نسخه ی اصل کتاب زبان انگلیسی می باشد

قطع صفحات کتاب : 10.8*1*8.2 اینچ

حاوی یک سی دی شامل سوالات شنیداری کتاب

 

برای دانلود مستقیم کتاب بر روی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود نسخه ی کامل کتاب تافل لانگمن  , TOEFL LONGMAN 

دانلود فایل صوتی کتاب تافل لانگمن ( قسمت اول )

دانلود فایل صوتی کتاب تافل لانگمن ( قسمت دوم )

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات