دانلود رایگان کتاب تافل ریدینگ فلش , TOEFL Reading Flash PETERSON نسخه کامل ، بدون حذفیات و بدون لوگوی تبلیغاتی

دانلود کتاب  تافل فلش ریدینگ ، TOEFL Reading Flash PETERSON به همراه بررسی تطابق  با آزمون های تافل و آزمون های زبان دکتری EPT ,  MSRT , MHLE  تولیمو و UTEPT

دانلود کتاب تافل فلش ریدینگ , کتاب TOEFL Reading Flashهمان طور که از اسم کتاب پیدا است این کتاب مربوط به آزمون تافل در قسمت تقویت مهارت درک مطلب " ریدینگ " می باشد.

این کتاب شامل دو فصل می باشد .

فصل اول شامل 5 زیرمجموعه می باشد  که این 5 زیر مجموعه حالت آموزش در قالب تمرین ها و مثال های متنوع با محوریت پاسخ به سوالات ایده اصلی، جزئیات مانند ارجاع ضمیر ، معانی در متن و … در آزمون واقعی تافل می باشد.

نوع آموزش و سوالات این فصل از آسان به سخت در کنار در کنار یکدیگر چیده شده است و سبب می شود مطالعه ی کتاب را برای داوطلبان ساده نماید به این نحو که در شروع کتاب، آموزش پاسخ به سوالاتی داده می شود که استنباطی نیستند و با مطالعه ی متن و استفاده از دایره واژگان و بعضا در بعضی از تست ها با قواعد گرامری پاسخ داده می شود و رفته رفته در ادامه ، اصول پاسخ به سوالات استنباطی مطرح می شود .

فصل دوم کتاب شامل سوالات شبیه سازی شده و واقعی تافل در مهارت درک مطلب – reading تافل می باشد که حل آن سبب خواهد شد داوطلبان تسلط نسبتا بالایی نسبت به سوالات روز آزمون داشته باشید .

لذا اگر داوطلب شرکت در آزمون تافل هستید مطالعه این کتاب قویا توصیه می شود و اگر داوطلب شرکت در آزمون های دکتری " از جمله آزمون های EPT , آزمون MSRT , آزمون TOLIMO , آزمون MHLE و یا آزمون UTEPT هستید مطالعه این کتاب را می بایست جزو اولویت های خود قرار دهید.

اگرچه کتاب TOEFL Reading Flash مرجع رسمی اعلام شده برای آزمون EPT در قسمت درک مطلب – ریدینگ از سوی مرکز آزمون دانشگاه آزاد می باشد اما منبع کمک کننده بسیار قوی برای سایر آزمون ها از جمله آزمون های MSRT و MHLE و TOLIMO می باشد .

از انجا که به آزمون های زبان دکتری تافل کوچک می گویند مطالعه قسمت های کلیدی این کتاب برای تسلط به مهارت های آزمون های زبان دکتری توصیه می گردد.

اگرچه در فصل دوم کتاب وجود تعدادی درک مطلب نسبتا سخت سبب می شود دانشجویان دکتری این کتاب را کتابی سخت در نظر بگیرند اما این داوطلبان باید بدانند با صرفه نظر از برخی تمرین های سخت  مطالعه این کتاب را برای تسط به سوالات درک مطلب آزمون خود جدی در نظر گیرند چرا که دقیقا سوالات مطرح شده در آزمون ها همپوشانی بالایی نسبت به تمرین های این کتاب دارد.

 

مشخصات کتاب اورجینال  فلش تافل ریدینگ فلش , TOEFL Reading Flash PETERSON

تعداد صفحه : 157 صفحه

انتشارات : Petersons

نویسنده : Milada Broukal  

زبان کتاب: نسخه ی اصل کتاب زبان انگلیسی می باشد

قطع صفحات کتاب : مترویی

 

برای دانلود مستقیم کتاب ، بدون حذفیات و بدون لوگوی تبلیغاتی بر روی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود نسخه ی کامل ریدینگ فلش , TOEFL Reading Flash PETERSON  نسخه ی اصلی

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات