تافل

بهترین کلاس تافل در تهران

برای اینکه  یک موسسه را به درستی مورد سنجش قرار داد و نظری در خصوص  کلاس آموزش زبان انگلیسی داد باید چند معیار را سر لوحه انتخاب خود قرار دهیم.

  • کیفیت تدریس اساتید
  • تجهیزات و فضای با کیفیت (سرگرمی همراه با آموزش، متدهای نوین و ..)
  • کیفیت آزمون هایی  که در موسسه برگزار می شود
  • نوع  کار کردن writing و Reading (زیرا Listening و Speaking در کلیه  کلاس های اموزش زبانآموزش داده می شود)
  • مقیاس هزینه ها  به نسبت کیفیت آموزش
  • اعتبار موسسه آموزشی در مجامع ملی و بین المللی

به این مساله توجه داشته باشید، موسسه زبانی برای شما مناسب است که در راستای هدف شما گام بردارد، تافل ؟ آیلتس؟ تحصیل؟ سفر؟ کار؟ قیمت؟

موسسه  آموزش زبان کرایه چیان

این موسسه یکی از معتبر ترین مراکز آموزش زبان در تهران می باشد.
آموزشگاه زبان کرایه چیان در سال 89 با هدف ارتقاء سطح دانش زبان انگلیسی کلیه علاقه مندان با این زبان، فعالیت خود را آغاز نمود.
سیستم آموزشی این مرکز نیز به طبع به روز بوده و همواره از به روز ترین متدها و کاربردی ترین  روش ها استفاده می کند .
یک سیستم آموزشی متشکل است از مجموعه اساتید، کتاب های آموزشی و روش های آموزش زبان و آزمون ها.
این موسسه از فضای دکوراسیون مناسب که یکی از مهم ترین فاکتورهای محیط آموزشی است برخوردار می باشد.
این موسسه اساتید خود را بعد از گذراندن دوره های آموزشی مختلف از میان اساتیدی که زبان انگلیسی را در حد یک انگلیسی تبار آموخته باشند گزینش می نماید و این را می دانیم آگاهی و تجربه استادان نیز نباید سبب سستی و نخوت ناشی از غرور ایشان در جلب رضایت دانشجو و تلاش برای موفقیت وی شود به همین جهت اساتید این موسسه تنها وظیفه شان ارائه خدمات دلسوزانه به دانشجویان است.

مرکز زبان کرایه چیان بر آن است که از به روز ترین متدهای آموزش زبان در کلاس زبان انگلیسی بهره بگیرد.آموزش زبان در این مرکز در فضایی به دور از استرس و دوستانه برگزار می گردد.
آزمون ها نیز به گونه ای طراحی شده است که عملکرد واقعی زبان آموز در طول روز قابل بررسی باشد.

http://www.kerayechian.com

موسسه آموزش زبان ایران اروپا

این موسسه نیز  ازدیگر مراکز نامی  آموزش زبان انگلیسی در غرب تهران می باشد.  این موسسه در سال ۱۳۸۸ تاسیس گشت به عنوان یکی از وسیع ترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران در حال فعالیت می باشد  دوره های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر ارتقا در مهارت یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المللی به صورت تیمی، نیمه گروهی و خصوصی به اشخاص حقیقی و سازمانها با بیشترین کیفیت می باشد. اساتید خبره و با انگیزه، توجه ویژه به سیستم و کیفیت آموزشی، امکانات و محیط آموزشی مناسب، سطوح مختلف  سنی واعطای  مدارک رسمی دراتمام دوره های ویژه  و کارکرد تخصصی  بر روی زبان انگلیسی متغایر با سایر رقبا را می توان از ویژگی های این موسسه بر شمرد.

http://iran-europe.net/

موسسه آموزش زبان سفیر گفتمان

برای آن دسته از افرادی که می خواهند زبان عمومی را فرا گیرند  یا آمادگی لازم  برای تافل و آیلتس را پیدا کنند ، و در عین حال خواهان هزینه وکیفیت ایده آلی هستند، موسسه زبان سفیر گفتمانانتخاب مناسبی می باشد.

از مزایای این موسسه می توان به  شعب مختلف آن در سر تاسر نقاط ایران برای بانوان و آقایان اشاره کرد
داشتن اعتبار ملی: گواهینامه بین المللی ISO 9001 در مدیریت کیفیت، گواهینامه بین المللی ISO 10002 در رسیدگی به شکایات مشتریان، گواهینامه بین المللی ISO IWA2 در مدیریت کیفیت آموزش، نمایندگی رسمی آکادمی مدرسین آکسفورد (OTA) تحت نظر انتشارات دانشگاه آکسفورد OUP
تنوع در برنامه های آموزشی
قیمت های مناسب با کیفیت مطلوب

https://gosafir.com/

موسسه آموزش زبان آفرینش

درمشاهدات انجام شده و نظر خواهی هایی که در فضای مجازی در مورد این آموزشگاه منتشر شده است  ، باید بگوییم اگر این موسسه بهترین نباشد ولی دست کمی از بهترین موسسات آموزش زبان انگلیسی هم ندارد، به ویژه در حیطه  آزمون IELTS.
از مزایای این موسسه  میتوان به برخورداری از اعتبار بین المللی (مرکز برگزاری آزمون آیلتس)، آزمون های پایان ترم منظم و باکیفیتاساتید ممتاز، منابع آموزشی، برگزاری کلاس های خصوصی مقدماتی تا پیشرفته اشاره نمود.

http://ielts-house.com/

موسسه آموزش زبان کانون زبان ایران

همه شما نام موسسه کانون زبان ایرانبه گوشتان رسیده است. کانون زبان ایران زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مدیریت می شود. این موسسه آموزش زبان انگلیسی، دوره های متنوعی در آموزش به کار می گیرد.

مزایای این موسسه عبارتند از: تنوع برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی (JCE, SCE, Cambridge و …)
برگزاری دوره های آموزش زبان عربی، فرانسه آلمانی و …
هزینه ایده آل  کلاس های برگزار شده
آزمون های منظم
برخورداری از  شعب متعدد در بسیاری از استان های کشور

http://www.ilireg.ir:8095/

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات