آزمون mhle

ثبت نام آزمون mhle

آغاز ثبت نام آزمون MHLE مهر ۹۶/ برگزاری آزمون به صورت الکترونیکی

برای بار نخست آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت (MHLE) به طور الکترونیکی دایر می گردد و دیگر احتیاجی  به پاسخنامه کاغذی نمی باشد.

شروع ثبت نام آزمون MHLE مهر 96/ برگزاری آزمون به صورت الکترونیکی

آغاز ثبت نام و ویرایش آزمون MHLE وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور دوره ۴۲ از روز دوشنبه ۲۰ شهریور ساعت ۱۸ شروع  و تا ساعت ۲۴ روز ۵ مهر ماه ۹۶ ادامه دارد.

به نقل از گزارش خانه دکتری، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت به طور تمام الکترونیک خبر داد.
دکتر محمدحسین پورکاظمی گفت: برای بار نخست آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت (MHLE) به طور الکترونیکی برگزار می گردد و دیگر احتیاجی به پاسخنامه کاغذی نمی باشد . و بخش شنیداری نیز با کیفیت مطلوب و به وسیله گوشی  در اختیار  داوطلب گذاشته خواهد شد.
وی اضافه کرد کرد: کلیه دانشگاه های علوم پزشکی که قادر به  برگزاری این آزمون  به طور الکترونیک هستند می توانند در این دوره آزمون را برگزارنمایند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی متذکر شد: ثبت نام برای این دوره از آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت (MHLE) از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۰ شهریورماه آغاز و بعد از تکمیل ظرفیت، ثبت نام پایان خواهد یافت.

تذکر:

  • تاریخ های در نظر گرفته شده برای اتمام ثبت نام، قطعی نمی باشد و چنانچه ظرفیت جوزه  تکمیل گردد، ثبت نام  زودتر از تاریخ های درج شده ، پایان می پذیرد.

برگزاری آزمون:

  • آزمون در روز پنجشنبه ۱۳ مهر ۹۶ در ساعت ۹ صبح در حوزه های اعلام شده بر روی کارت ورود به جلسه برگزار می گردد.

زمان توزیع کارنامه:

  • کارنامه آزمون نیز در روز ۲۳ مهرماه ساعت ۱۸ عصر قابل دریافت می باشد.

لینک ثبت نام دوره ۴۲ آزمون MHLE وزارت بهداشت سال ۹۶

http://sanjeshp.ir/Content.aspx?click=20

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات