آزمون GMAT

مراکز برگزاری آزمون gmat در ایران

آزمون GMAT یا "Graduate Management Admission Test" یک آزمون استاندارد بین المللی و دارای تاییدیه ۵۸۰۰ برنامه آموزشی مدیریت وBusiness School در کل جهان می باشد.داوطلبان  علاقه مند به ادامه تحصیل در دانشگاههای مدیریت در امریکا و کانادا ،برای گرفتن پذیرش تحصیلی در رشته MBA ، مدیریت اجرایی، مالی و اقتصادی (مالی، حسابداری، اقتصاد) در مقطع لیسانس  به ارائه نمره تست Gmat به عنوان یکی از پیش نیازهای اخذ پذیرش تحصیلی نیازمندند.

در مجموع این آزمون بررسی  توانایی هایی داوطلب را منوط  به پیش نیازهای مراکز آموزشی مدیریتی ،جهت صدور پذیرش تحصیلی و سطح موفقیت داوطلبان را بعد از گرفتن پذیرش در محیط آموزش محرز می نماید.

آزمون Gmat به شکل (Computer Adaptive Test (CAT برگزار می شود. نمره آزمون Gmat از ۸۰۰-۲۰۰ می باشد. میانگین نمره قبولی جهت گرفتن پذیرش تحصیلی در مراکز دانشگاهی نظر به شرایط پذیرش تحصیلی دانشگاهها با یکدیگر متفاوتند اما به طور میانگین نمره بین ۶۰۰-۷۰۰ مورد پذیرش است.

این آزمون در ایران برگزار نمی شود  و داوطلبان مقیم ایران باید به یکی از مراکز برگزاری آزمون در کشورهای همسایه ایران مثل ترکیه و یا کشورهای حوزه خلیج فارس سفر کنند.

داوطلبان می توانند برای شرکت در این آزمون  به امارات متحده در دو شهر دبی ( 4 مرکز ) و ابوظبی ( 2 مرکز )،ترکیه در دو شهر آنکارا و استانبول، آذربایجان،ارمنستان سفر کنند. دقت کنید که هیچگونه منعی برای داوطلبان به جهت اینکه در کدام کشور یا مرکز آزمون را بدهند نمی باشد.همچنین مسئولیت تهیه ویزا و… بر عهده داوطلبان است و GMAT هیچگونه تعهد یا مسئولیتی دراین خصوص ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آزمون GMAT می توانید با مشاوران موسسه کرایه چیان تماس حاصل فرمائید .

  • تماس تلفنی با دفتر غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )
  • تماس تلفنی با دفتر مرکز (شریعتی) 86020847 (تماس در ساعات اداری)
  • تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )
  • تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626 ( تماس در ساعات اداری )
  • سامانه ی پیامکی : 5000206040600
  • آدرس سایت: http://www.kerayechian.com
امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 3 از 5 توسط 2 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات