آزمون ept

نمره قبولی آزمون ept چند است ؟ برای داوطلبان آزاد و ایثارگر ( آخرین بخشنامه )

نمره ی قبولی EPT , نمره قبولی ای پی تی جامع ترین اطلاعات در مورد نمره قبولی در EPT

در این مقاله سعی بر آن داریم پاسخ کاملی به سوال نمره ی قبولی در آزمون EPT چند است و یا حد نصاب نمره ی ای پی تی چه نمره ی است دهیم .

در ابتدا می باید بگوییم نمره قبولی در این آزمون  50 می باشد. کل آزمون دارای 100 نمره می باشد. داوطلبانی که نمره 50 به بالا میگیرند می توانند مدرک زبان را ارایه دهند.

با توجه به این که این نمره برای داوطلبان دکتری آزاد و خانواده ایثارگران در هر سال با بخشنامه ی جدید تعیین می شود داوطلبان برای مشاهده جدول نمره ی قبولی EPT در سال 99 می توانند بر روی لینک زیر کلیک نمایند :

نمره ی قبولی آزمون EPT در سال 99

در توضیحات تکمیلی نمره ی آزمون می بایست گفت  این آزمون نمره منفی ندارد.

در این رابطه حسین زاده لطفی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از مدتی پیش بعضی  از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و دیگر دانشگاه‌ها خواهان تغییراتی در نمره آزمون بودند، به نحوی که در حال حاضر نمره قبولی آزمون EPT برای همگان و سهمیه آزاد است و دانشجویان با ۲۰ درصد تخفیف به عنوان مشروط می‌توانند امتحان جامع دهند.

همچنین وی اضافه کرد: در خواست دانشجویان این بود که درصد تخفیف بیشتری اعمال گردد  تا بتوانند به عنوان مشروط امتحان جامع دهند یا دانشگاه شرایطی را برای دانشجویان فراهم آورد  که بتوانند امتحان جامع را به طور مشروط بدهند با شرط اینکه پیش از دفاع نمره قبولی زبان را به دانشگاه مرتبط ارائه دهند.

حسین‌زاده لطفی گفت: در بخشی از درخواست دانشجویان به نتیجه نهایی رسیدیم که دانشجویان شاهد و ایثارگر، اگر ۷۰درصد نمره آخرین فرد آزمون ورودی را بیاورند  قبول می شوند و این قانون بخشنامه و اعلام گردیده  که در مورد آزمونEPT نیز ۳۵ درصد به بالا پذیرفته به شمار می آیند.

لازم به ذکر است داوطلبین برای کسب اطلاعات از آخرین اخبار آزمون ای پی تی و همچنین نحوه برگزاری کلاس های آمادگی آزمون ای پی تی به لینک زیر مراجعه نمایند

آزمون EPT

همچنین داوطلبان می‌توانند برای دریافت کامل سوالات آزمون ای پی تی در دو سال اخیر به لینک زیر مراجعه نمایند

سوالات EPT

همچنین تهیه بسته مکاتبه ای EPT / کتاب بانک سوالات ای پی تی با پاسخ تشریحی می توانند بر روی لینک زیر کلیک نمایند

بسته مکاتبه ای EPT

------

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 4.1 از 5 توسط 9 بازدیدکننده
  • لیلا مقدم
  • 1399/05/16

با سلام بنده فرزند رزمنده هستم با سابقه 3 سال در جبهه من هم میتوانم از سهمیه ایثارگری استفاده کنم لطف کنید راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  • پشتیبان زبان کرایه چیان
  • 1399/05/16

دانشجوی فرهیخته ، سرکار خانم مقدم ، جدول حد نصاب نمره ی قبولی در آزمون EPT برای خانواده های ایثار گر در صفحه ی : https://kerayechian.com/Articles/EPT-pass-score-in-99 آورده شده است.

  • P
  • 1399/07/03

چرا خودتون اذیت میکنید یکدفعه مدرک دکتری راحت به سهمیه دارها بدهید.تا کجا تفاوت باید قائل بشین ...

نظر خود را بنویسید

مقالات