آیلتس

هزینه دوره فشرده آیلتس در تهران

قیمت سطوح و کلاس های خصوصی آیلتس و تافل و کلیه مبالغ پرداختی زبان آموزان یکی از اصلی ترین  موارد سنجش  تصمیم گیری آن ها  برای گزینش دوره های تدریس خصوصی، آموزشگاهی یا خودخوان/خودآموز است. بدیهی است  کلاس های خصوصی آیلتس و تافل با مدرس های خبره و مجرب بیشترین تسهیلات و قیمت را دارند  و روش خود آموز یا خودخوان پایین ترین  نرخ را دارد. البته اگر با این روش،  زبان آموز در آزمون اول موفق بشود  و احتیاجی به آزمون مجدد نباشد.

اکثریت داوطلبان آیلتس به دلیل کمبود وقت و یا سایر عوامل، نیازمند   گذراندن هر چه سریع تر دوره آیلتس  با گرفتن نمره مطلوب هستند . به همین جهت ، روش های انجام این کار در این مطلب آورده شده است.

اولین نکته حائز اهمیت، این است که در یک دوره فشرده آیلتس، به شما مطالب کمتری آموزش داده نمی شود. فرق یک دوره ی فشرده در این است که زبان آموز زمان بیشتری را در کلاس می گذراند و به همین جهت ، باید زمان بیشتری را در روز به مطالعه و تمرین اختصاص دهد. این دوره ها برای اشخاصی خوب است که زمان  زیادی برای ارایه ی مدرک خود ندارند و درضمن وقت خالی زیادی در کل روز دارند و سرگرم   کار به خصوصی نمی باشند.

این موسسه اساتید خود را  ، به نحوی گزینش نموده است  که برای زبان آموز ، به آسان ترین و کلیدی ترین   شیوه ممکن تدریس نماید  بدین شکل که  میزان یادگیری بالا رود.
به دلیل اینکه کلاس های این موسسه به صورت تک نفره و مجزا برگزار می شود میزان یادگیری به طور قابل توجهی در بین زبان آموزان بالا می رود به طوری که تمام ایرارادات وی مشخص و تمامی آن ها به بهترین نحو رفع خواهد شد.

آموزش برای زبان آموز در هر سطحی  که باشد صورت می گیرد. سیستم آموزشی این موسسه در هر دو شعبه یکسان است و تفاوتی در نوع آموزش  وجود ندارد.

یکی از ویژگی هایی که این آموزشگاه برای  زبان آموزان عزیز در نظز گرفته است این است که اگر به هر نحوی بعد از یک جلسه  از متد  آموزشی ، استاد یا ... ناراضی بودند  می توانند فقط  هزینه همان جلسه را پرداخت نمایند  و دیگر احتیاجی به پرداخت کل  شهریه نیست.

از دیگر مزایای این موسسه برای زبان آموزان ، شناور بودن برنامه زمانی کلاس ها است ، بدین شکل که داوطلبانی که به هر دلیلی زمان مشخصی برای شرکت  در کلاس ها ندارند می توانند در پایان جلسه اول ، تاریخ تشکیل کلاس بعدی را با استاد خود هماهنگ نمایند و در همان ساعت و روز کلاس برگزار شود.

برای اطلاعات بیشتر و همچنین زمان بندی کلاس ها می توانید وب سایت مراجعه کرده و یا با از طریق تلفن های زیر در ارتباط باشید.

  • تماس تلفنی با دفتر غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )
  • تماس تلفنی با دفتر مرکز (شریعتی) 86020847 (تماس در ساعات اداری)
  • تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )
  • تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626 ( تماس در ساعات اداری )
  • سامانه ی پیامکی : 5000206040600
  • آدرس سایت: http://www.kerayechian.com
امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات