آزمون تولیمو

تاریخ برگزاری آزمون تولیمو در سال 99 –13 خرداد زمان اولین آزمون

تولیمو 99 , tolimo 99 , زمان برگزاری آزمون تولیمو در سال 99 , جدول زمانبندی آزمون tolimo 99

تاریخ برگزاری آزمون تولیمو " آزمون زبان سنجش  " در سال 99 مشخص گردید .

طبق اعلام جدید سازمان سنجش نهاد برگزاری آزمون تولیمو به اطلاع كليه متقاضیان شرکت در آزمون زبان پیشرفته " TOLIMO "  دور 142 می رساند زمان برگزاری اولین آزمون تولیمو در سال 99 مورخ 13 خرداد 99 خواهد بود .

 نکته مهم این آزمون آن خواهد بود که تنها داوطلبینی می توانند در این آزمون شرکت نمایند که در آزمون 22 اسفند 98 ثبت نام کرده بودند و بنا بر شرایط وقت آزمون لغو گردیده بود  .

 نکته مهم دیگر آزمون آن خواهد بود که داوطلبان از طریق سامانه پاسخگویی اینترنتی در پروفایل خود می بایست نسبت به تایید حضور در آزمون اقدام نمایند .

با توجه به شرایط خاص برگزاری آزمون ممکن است تمام داوطلبان متقاضی حضور در جلسه آزمون 13 خرداد امکان حضور در سرجلسه آزمون را پیدا نکنند که در این صورت  این داوطلبان به همراه دیگر دانشجویان جدید متقاضی شرکت در آزمون تولیمو می بایست در آزمون های بعد  و بر اساس دستورالعمل های جدید که متعاقبا اعلام خواهد شد شرکت نمایند .

 مهلت تایید حضور در آزمون تولیمو ویژه دانشجویان متقاضی شرکت در دور 142 آزمن TOLIMO تا تاریخ 3 خرداد 99 می باشد.

 برگزاری این دور از آزمون به شکل کامپیوتری خواهد بود و تفاوتی با آزمون های سال گذشته نخواهد داشت همچنین ساعت حضور در جلسه آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد .

در انتها داوطلبان با ورود به لینک زیر می توانند از نحوه ی برگزاری آزمون های تولیمو به شکل کامپیوتری و همچنین آشنایی با سبک سوالات دوره های پیشین این آزمون آگاه شوند.

آزمون تولیمو 

همچین داوطلبین برای آشنایی با منابع آزمون تولیمو و منابع تولیمو که با تسلط بر آن ، گرفتن نمره از آزمون قطعی خواهد شد بر روی لینک زیر کلیک نمایید .

 منابع آزمون تولیمو

سایر مقاله های مفید در این آزمون : 

تفاوت های کلیدی آزمون تولیمو و MSRT , همه چیز در مورد نحوه برگزاری آزمون تولیمو کامپیوتری

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 5 از 5 توسط 11 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات