آزمون تولیمو

جدول کامل تاریخ برگزاری آزمون تولیمو در سال 99 به همراه زمان ثبت نام

جدول زمان بندی برگزار آزمون تولیمو | TOLIMO در  سال 99 به همراه زمان ثبت نام

خبر به روز شده در تاریخ 22 مرداد 99 : ثبت نام و نحوه ی برگزاری آزمون تولیمو ,  TOLIMO همزمان با مشخص شدن تاریخ های برگزاری آزمون تولیمو در سال 99 منتشر گردید ، زمان ها به شرح زیر می باشد :

تاریخ برگزاری آزمون تولیمو , زمان برگزاری tolimo , تاریخ تولیمو 99 , زمان برگزاری آزمون های تولیمو سال 99 ,

قابل ذکر است زمان ثبت نام آزمون تولیمو مورخ 14 مرداد ماه ، 2 تیر 99 از ساعت 8 صبح ، زمان ثبت نام تولیمو 22 مرداد ماه ، 14 تیر 99 از ساعت 8 صبح ، زمان ثبت نام آزمون تولیمو 6 شهریور ماه 28 تیر ماه از ساعت 8 صبح  و همچنین زمان ثبت نام آزمون تولیمو 31 شهریور ماه، 15 مهر ماه و 29 مهر ماه به صورت همزمان 23 مرداد ماه از ساعت 8 صبح خواهد بود .

ادامه ی خبر به روز شده در تاریخ 11 خرداد 99 : چند نکته پیرامون قوانین شرکت در آزمون تولیمو :

 نکته ای که داوطلبان باید بدانند آن است که کارت ورود به جلسه تولیمو حذف شده است ، برای شرکت در آزمون های تولیمو به شکل کامپیوتر بیس کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد و داوطلبان در روز آزمون طی دو مرحله احراز هویت خواهند شد و بر اساس مطابقت حضوری داوطلب با مشخصات ثبت شده در هنگام ثبت نام و تطابق کامل با مدارک شناسایی داوطلب ( کارت ملی و گواهینامه ) شماره صندلی خود را دریافت می کنند.

 آزمون های نیمه نخست سال 99 آزمون های دور 143 الی 149 منحصرا در شهر تهران و به صورت کامپیوتری برگزار می شود و در سایر استانها این آزمون برگزار نخواهد شد.

مراکز برگزاری آزمون های کامپیوتری تولیمو در سال 99 به شکل کامل در جدول زیر قرار گرفته است .

مراکز برگزاری تولیمو , استان های برگزاری آزمون تولیمو , مکانهای برگزاری tolimo در سال 99

داوطلبان می بایست جهت حضور در در جلسه ساعت: 7:30 صبح روز آزمون، به حوزه ی انتخابی خود ، مراجعه نمايند ، شروع فرآیند آزمون ساعت 8 صبح خواهد بود و عدم حضور  به موقع و تأخیر بیش از ۱۵ دقیقه، منجر به لغو حضور داوطلب در جلسه آزمون خواهد شد.

همراه داشتن ماسک و دستکش در سر جلسه آزمون الزامی می باشد.

در انتها داوطلبان با ورود به لینک زیر می توانند سوالات دوره های پیشین و نحوه ی ثبت نام و برگزاری آزمون تولیمو  آگاه شوند.

آزمون تولیمو 

 داوطلبان برای مطالعه نحوه ی برگزاری آزمون تولیمو به شکل کامپیوتری " آزمون تولیمو الکترونیک " حتما بر روی لینک زیر کلیک نمایند .

همه چیز در مورد  آزمون تولیمو کامپیوتری

 همچنین مطالعه تفاوت های کلیدی آزمون MSRT و TOLIMO بر روی لینک زیر کلیک نمایند:

تفاوت های کلیدی آزمون تولیمو و MSRT 

متقاضیان شرکت در آزمون دور 142 ، مورخ 13 خرداد ماه موارد زیر را مطالعه نمایند :

تولیمو 99 , tolimo 99 , زمان برگزاری آزمون تولیمو در سال 99 , جدول زمانبندی آزمون tolimo 99طبق اعلام جدید سازمان سنجش نهاد برگزاری آزمون تولیمو به اطلاع كليه متقاضیان شرکت در آزمون زبان پیشرفته " TOLIMO "  دور 142 می رساند زمان برگزاری اولین آزمون تولیمو در سال 99 مورخ 13 خرداد 99 خواهد بود .

 نکته مهم این آزمون آن خواهد بود که تنها داوطلبینی می توانند در این آزمون شرکت نمایند که در آزمون 22 اسفند 98 ثبت نام کرده بودند و بنا بر شرایط وقت آزمون لغو گردیده بود  .

 نکته مهم دیگر آزمون آن خواهد بود که داوطلبان از طریق سامانه پاسخگویی اینترنتی در پروفایل خود می بایست نسبت به تایید حضور در آزمون اقدام نمایند .

با توجه به شرایط خاص برگزاری آزمون ممکن است تمام داوطلبان متقاضی حضور در جلسه آزمون 13 خرداد امکان حضور در سرجلسه آزمون را پیدا نکنند که در این صورت  این داوطلبان به همراه دیگر دانشجویان جدید متقاضی شرکت در آزمون تولیمو می بایست در آزمون های بعد  و بر اساس دستورالعمل های جدید که متعاقبا اعلام خواهد شد شرکت نمایند .

 مهلت تایید حضور در آزمون تولیمو ویژه دانشجویان متقاضی شرکت در دور 142 آزمن TOLIMO تا تاریخ 3 خرداد 99 می باشد.

 برگزاری این دور از آزمون به شکل کامپیوتری خواهد بود و تفاوتی با آزمون های سال گذشته نخواهد داشت همچنین ساعت حضور در جلسه آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد .

همچین داوطلبین برای آشنایی با منابع آزمون تولیمو و منابع تولیمو که با تسلط بر آن ، گرفتن نمره از آزمون قطعی خواهد شد بر روی لینک زیر کلیک نمایید .

 منابع آزمون تولیمو

سایر مقاله های مفید در این آزمون : 

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 5 از 5 توسط 13 بازدیدکننده
  • بهار
  • 1399/03/07

سلام پس شهرستانی ها چی؟ ما ها که همه نمی تونیم بیایم تهران؟

  • نازیلا
  • 1399/03/13

با سلام لطفاً اگر امکان دارد پاسخنامه کلیدی تولیمو را امروز در سایت قرار دهید. با تشکر

  • لیلا
  • 1399/03/20

متاسفانه مشکله تهران رفتن با این هزینه ها ی رفت و آمد و اسکان . ترس از کرونا

نظر خود را بنویسید

مقالات