آزمون ETPNU , آزمون زبان دانشگاه پیام نور

تاریخ های برگزاری آزمون زبان پیام نور – آزمون ETPNU در سال 99

جدول زمانبندی برگزاری آزمون های زبان پیام نور – آزمون ETPNU در سال 99 

خبر به روز شده در تاریخ : 7 آبان  99

تاریخ قطعی برگزاری  سی و سومین دوره آزمون زبان دکتری دانشگاه پیام نور (ETPNU) مشخص شد.

زمان قطعی برگزاری این آزمون در روز سه شنبه مورخ 99/10/30 در مراکز استانهای همدان، یزد، کرمان، آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، مازندران، خوزستان، تهران، سیستان و بلوچستان، ایلام خواهد بود.

لازم به ذکر است آزمون دوره سی و چهارم نیز در صورت موافقت ستاد مقابله با کرونا در روز یکشنبه مورخ  99/12/10برگزار می گردد. ضمناً مراکز مجری برگزاری آزمون دوره سی و چهارم  متعاقباً اعلام می گردد.
لازم به ذکر است افرادی که برای آزمون 1399/07/21 ثبت نام کرده اند نیاز به ثبت نام مجدد نمی باشد.

جدول شماره 1 که در آن تاریخ قطعی ثبت نام و برگزاری آزمون زبان پیام نور در آن بیان شده است 

زمان برگزاری آزمون زبان پیام نور سال 99

جدول شماره 2 تاریخ احتمالی برگزاری اخرین آزمون زبان پیام نور در سال 99 می باشد.

تاریخ برگزاری ETPNU دی و اسفند 99

خبر به روز شده در تاریخ : 9 مهر 99

به اطلاع متقاضی شرکت در آزمون زبان ETPNU زبان دکتری پیام نور می رساند دوره سی و سوم ( جبرانی آزمون لغو شده در تاریخ 31 فروردین 99 ) در روزدوشنبه مورخ 99/07/21در استان های تهران ( تهران جنوب ) ، اصفهان ، تبریز ، شیراز به صورت همزمان ( حضوری و به شکل کامپیوتری ) برگزار می‌گردد. داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه می توانند از تاریخ 19 مهر ماه تا تاریخ 21 مهر ماه اقدام نمایند ، اعلام نتایج این آزمون نیز همان روز با اتمام آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.در جدول زیر زمان برگزاری ، زمان ثبت نام آزمون زبان پیام نور پیش رو بیان شده است :

تاریخ برگزاری آزمون ETPNU دور سی و سوم , زمان برگزاری آزمون تافل پیام نور مهر

خبر به روز شده در تاریخ : 2 شهریور 99

زمان برگزاری آزمون ETPNU مشخص گردید. تاریخ برگزاری اولین آزمون دکتری زبان پیام نور در سال 99 در تاریخ 15 شهریور ماه به صورت حضوری می باشد، این آزمون در در شهرهای اصفهان، تبریز، تهران جنوب، مشهد و شیراز به صورت حضوری و هم زمان برگزار خواهد شد. داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه می توانند از تاریخ 3 شهریور ماه تا تاریخ 15 شهریور ماه اقدام نمایند ، اعلام نتایج این آزمون نیز همان روز با اتمام آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

تاریخ برگزاری آزمون زبان پیام نور دور 32

به روز شده در تاریخ 13 مرداد 99 :

آخرین تغییرات در برنامه زمانبندی آزمون های زبان دانشگاه پیام نور – ETPNU در سال 1399 مشخص گردید.

به اطلاع می رساند سی و دومین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور (ETPNU) در بازه زمانی 99/06/05 الی 99/06/15 بنا به اعلام رسمی وضعیت شیوع کرونا توسط ستاد ملی مقابله با این بیماری، در مراکز اصفهان، تبریز، تهران جنوب، مشهد و شیراز به صورت حضوری و یا به صورت آزمون برخط با نظارت ویژه مرکز آزمون برگزار می گردد.

تقویم برگزاری آزمون زبان پیام نور ETPNU

آزمون تافل پیام نور " ETPNU " ، در مراکز فوق الذکر به صورت حضوری و الکترونیکی و یا به صورت برخط و غیر حضوری با نظارت ویژه مرکز آزمون در بازه زمانی 99/06/05 تا 99/06/15 در روز و ساعتی که متعاقباً اعلام می شود، برگزار خواهد شد. 

ثبت نام به صورت الکترونیکی و از طریق پورتال پیام نور-مرکز سنجش و آزمون (/http://azmoon.pnu.ac.ir/Portal/Home) در اختیار داوطلبان محترم قرار خواهد گرفت. 

کلاس آمادگی آزمون ETPNU – آزمون زبان دانشگاه پیام نور

کتاب راهنمای جامع آزمون زبان پیام نور با پاسخ تشریحی

-----------------------------------------------------

زمان برگزاری آزمون زبان پیام نور در سال 99 , تاریخ های برگزاری آزمون etpnu در سال 99خبر ، به روز شده در تاریخ 25 فروردین 99 : با توجه به شرایط به وجود آمده و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اولین آزمون زبان پیام نور در سال 99 که قرار بود در تاریخ 31 فروردین 99 برگزار گردد لغو شد . 


این آزمون در سال 1399 چهار مرتبه برگزار خواهد شد که اولین آزمون آن که قرار بود در تاریخ 31 فروردین ماه برگزار شود لغو و به تاریخ جدید موکول شده است که متعاقبا اعلام خواهد شد و سه آزمون دیگر به ترتیب در تاریخ های 23 شهریور ماه ، نهم آذر ماه و همچنین ۳ اسفند 99 برگزار خواهد شد.

در جدول رو به رو تاریخ‌های برگزاری آزمون زبان پیام نور – آزمون ETPNU در سال 1399مشخص شده است.

لازم به ذکر است در توضیحات تکمیلی این آزمون بگوییم ، آزمون نمره منفی نخواهد داشت بر طبق بخشنامه دانشگاه پیام نور گرفتن نمره ۵۰ به منزله قبولی قطعی و نمره چهل به منزله دریافت نمره مشروط جهت شرکت در آزمون جامع می باشد و داوطلبان می بایست تا پایان تحصیل خود مدرک زبان خود را به دانشگاه تحویل نمایند.

همچنین برای دانشجویان شاهد و ایثارگر ، دریافت نمره ی 40 از این آزمون به منزله قبولی از این آزمون می باشد.

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ETPNU می‌توانند از خدمات کلاس آمادگی این آزمون و یا کتاب راهنمای جامع آزمون زبان پیام نور که شامل بانک سوالات این آزمون ادوار گذشته با پاسخ تشریحی استفاده نمایند که لینک هر یک در زیر آورده شده است.

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 5 از 5 توسط 5 بازدیدکننده
 • a.vaezi
 • 1399/05/25

سلام،چرا هنگام ثبت نام، بخش انتخاب مکان آزمون، گزینه غیر حضوری وجود ندارد؟ممنون

 • پشتیبان زبان کرایه چیان
 • 1399/05/25

دانشجوی فرهیخته ، سرکار خانم / جناب آقای واعظی ، هنوز نحوه ی برگزاری آزمون به شکل غیر حضوری آنلاین قطعی نشده است ،

 • sayyah
 • 1399/05/25

سلام،چرا روز برگزاری امتحان به صورت دقیق مشخص نشده ؟ از پنجم تا پانزدهم تناوب دارد؟

 • پشتیبان زبان کرایه چیان
 • 1399/05/25

دانشجوی فرهیخته ، سرکار خانم / جناب آقای سیاه ، آزمون تنها در یک روز از این بازه زمانی برگزار می گردد.

 • ارزن کار
 • 1399/01/11

سلام این آزمون با توجه به تعطیلی و قرنطینه تعویق می،شود. معلوم نیست تاریخ جدیدش کی خواهد،زود؟

 • پشتیبان زبان کرایه چیان
 • 1399/01/12

سرکار خانم / جناب آقای ارزن کار به محض هرگونه تغییر در برنامه زمان بندی آزمون های زبان پیام نور در سال 99 از همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

نظر خود را بنویسید

مقالات