آزمون ETPNU , آزمون زبان دانشگاه پیام نور

تاریخ های برگزاری آزمون زبان پیام نور – آزمون ETPNU در سال 99

زمان برگزاری آزمون زبان پیام نور در سال 99 , تاریخ های برگزاری آزمون etpnu در سال 99جدول زمانبندی برگزاری آزمون های زبان پیام نور – آزمون ETPNU در سال 99 

آخرین تغییرات در برنامه زمانبندی آزمون های زبان دانشگاه پیام نور – ETPNU در سال 1399 مشخص گردید.

با توجه به شرایط به وجود آمده و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اولین آزمون زبان پیام نور در سال 99 که قرار بود در تاریخ 31 فروردین 99 برگزار گردد لغو شد . 

این آزمون در سال 1399 چهار مرتبه برگزار خواهد شد که اولین آزمون آن که قرار بود در تاریخ 31 فروردین ماه برگزار شود لغو و به تاریخ جدید موکول شده است که متعاقبا اعلام خواهد شد و سه آزمون دیگر به ترتیب در تاریخ های 23 شهریور ماه ، نهم آذر ماه و همچنین ۳ اسفند 99 برگزار خواهد شد.

در جدول رو به رو تاریخ‌های برگزاری آزمون زبان پیام نور – آزمون ETPNU در سال 1399مشخص شده است.

لازم به ذکر است در توضیحات تکمیلی این آزمون بگوییم ، آزمون نمره منفی نخواهد داشت بر طبق بخشنامه دانشگاه پیام نور گرفتن نمره ۵۰ به منزله قبولی قطعی و نمره چهل به منزله دریافت نمره مشروط جهت شرکت در آزمون جامع می باشد و داوطلبان می بایست تا پایان تحصیل خود مدرک زبان خود را به دانشگاه تحویل نمایند.

همچنین برای دانشجویان شاهد و ایثارگر ، دریافت نمره ی 40 از این آزمون به منزله قبولی از این آزمون می باشد.

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ETPNU می‌توانند از خدمات کلاس آمادگی این آزمون و یا کتاب راهنمای جامع آزمون زبان پیام نور که شامل بانک سوالات این آزمون ادوار گذشته با پاسخ تشریحی استفاده نمایند که لینک هر یک در زیر آورده شده است.

کلاس آمادگی آزمون ETPNU – آزمون زبان دانشگاه پیام نور

کتاب راهنمای جامع آزمون زبان پیام نور با پاسخ تشریحی

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 5 از 5 توسط 4 بازدیدکننده
  • ارزن کار
  • 1399/01/11

سلام این آزمون با توجه به تعطیلی و قرنطینه تعویق می،شود. معلوم نیست تاریخ جدیدش کی خواهد،زود؟

  • پشتیبان زبان کرایه چیان
  • 1399/01/12

سرکار خانم / جناب آقای ارزن کار به محض هرگونه تغییر در برنامه زمان بندی آزمون های زبان پیام نور در سال 99 از همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

نظر خود را بنویسید

مقالات