آزمون mhle

همه چیز در مورد آزمون MHLE کامیپوتری در سال 99

همه چیز در مورد آزمون mhle همه چیز در مورد آزمون MHLE کامپیوتری | زبان پزشکی در سال 99

 در این مقاله سعی بر آن داریم تا توضیحات کاملی درر رابطه با سوالات زیر بیان نمایید .

 آزمون MHLE کامپیوتری چیست ؟

 آزمون ام اچ ال ای رایانه ای با آزمون ام اچ ال ای کاغذی چه تفاوت هایی با هم دارند ؟

 آزمون MHLE کامپیوتری نمره منفی دارد ؟

 کارنامه آزمون MHLE پس از چه مدت منتشر خواهد شد ؟

 و اینکه زمان پاسخ به سوالات MHLE کامپیوتری با MHLE کاغذی یکسان است ؟

 

همانطور که می دانیم از دو سال اخیر رویه برگزاری آزمون زبان MHLE یا همان آزمون زبان وزارت بهداشت دستخوش تغییرات فراوانی شده است و آن برگزاری این آزمون به شکل کامپیوتر بیس می باشد .

در دو سال اخیر در اکثر استان ها برگزاری آزمون ها  به شکل کامیپوتری شده است و به طور کامل برگزاری آزمون به شیوه  کاغذی حذف شده است .

در توضیحات نحوه برگزاری آزمون به شکل کامپیوتری میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

این آزمون همانند آزمون MHLE کاغذی 90 دقیقه زمان برای پاسخگویی دارد . در قسمت شنیداری داوطلبان دارای یک هدفون هستند و با کلیک بر روی بخش سوالات شنیداری 30 سوال مربوط را می توانند گوش دهند .

نکته : سوالات شنیداری فقط یک بار پخش می شوند و دانشجویان امکان صدای سوالات را برای دو بار نخواهند داشت.

نکته : داوطلبان در صورت تمایل می توانند زمان پاسخگویی به سوالات بخش شنیداری را به پاسخ دادن به سایر تست اختصاص دهند.

تفکیک سوالات در آزمون MHLE کامپیوتری همانند آزمون کاغذی می باشد که به شرح زیر می باشد :

سوالات شنیداری : 30 سوال ، سوالات گرامر 20 سوال ، شامل 10 سوال گرامر 4 گزینه ای و 10 سوال گرامر اصطلاحات نوشتاری ، سوالات واژگان شامل 20 سوال و سوالات درک مطلب شامل 30 سوال

لازم به بیان است آزمون MHLE کامپیوتری نمره ی منفی ندارد و داوطلبان می بایست اگر سوالی را تردید دارند حتی از روی شانس یک گزینه را انتخاب نمایند تا احتمالا نمره ی تست مربوطه را نیز دریافت .

یکی از تفاوت های آزمون MHLE کامپیوتر بیس کیفیت صدای واضح تر می باشد چرا که داوطلبان با هدفون سوالات را می شنوند اما در آزمون ام اچ ال ای کاغذی داوطلبان صوای سوالات را در بخش شنیداری از بلند گو به صورت همگانی گوش می دهند و ممکن است در بعضی از موارد واضح نباشد .

در صورتی که بسیاری داوطلبان این تصور را دارند که در آزمون MHLE کامپیوتری نتایج آزمون بلافاصله مشخص می شود می بایست گفت که در حال حاضر اعلام نتایج این آزمون بین 6 الی 12 روز پس از برگزاری آزمون از طریق سامانه زبان وزارت بهداشت اعلام می شود .

برای بسیاری از داوطلبان متضاضی شرکت در آزمون MHLE این سوال مطرح می شود که با توجه به شرایط برگزاری آزمون MHLE به صورت کامپیوتری و آزمون MSRT به صورت کاغذی کدام را شرکت نمایند و اساسا آزمون MHLE با آزمون MSRT چه تفاوت هایی دارند که داوطلبان می توانند برای دریافت پاسخ دقیق از این سوال ، مقاله زیر را مطالعه نمایند .

تفاوت های آزمون MSRT و آزمون MHLE

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات از کلاس های آمادگی MHLE و تهیه منابع آزمون زبان MHLE به همراه بانک سوالات این آزمون  بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

کلاس MHLE    ,    بسته مکاتبه ای MHLE

لازم به ذکر است داوطلبین میتوانند پرسش های خود را پیرامون این آزمون در انتهای این صفحه مطرح نمایند ، پشتیبانان این مرکز پاسخ گوی سوالات شما خواهد بود .

با سپاس

مرکز زبان کرایه چیان

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 5 از 5 توسط 2 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات