ریشه اصلی

منابع آزمون UTEPT | منابع آزمون زبان دانشگاه تهران برای قبولی راحت در سال ۹۹

منابع آزمون UTEPT , منابع آزمون تافل دانشگاه تهران , منابع آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران , نمابع قبولی در آزمون UTEPTمنابع آزمون UTEPT برای قبولی راحت در سال ۹۹

مرکز زبان کرایه چیان برگزارکننده کلاسهای آمادگی تافل دانشگاه تهران " آزمون UTEPT "  در نهمین سال متوالی ، منابع کلیدی این آزمون را تحت عنوان دو کتاب آموزش و بانک سوالات زبان دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی منتشر کرد .

در توضیحات بسته ی خود آموز آزمون UTEPT یا همان منابع کلیدی آزمون زبان دانشگاه تهران می بایست گفت آموزش و سوالات انتخاب شده  ، بر اساس آخرین تغییرات این آزمون (ویرایش دی 98) می باشد و متناسب  داوطلبانی می باشد که می بایست در سال 99 در این آزمون نمره ی قبولی دریافت نمایند  .

در توضیحات کامل تر منابع قبولی آزمون UTEPT می بایست گفت بخش نخست بسته ، شامل آموزش تفکیک شده هر مهارت آزمون (آموزش گرامر ، درک مطلب و واژگان پرتکرار آزمون می باشد )

بخش دوم بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه تهران یا همان منابع آزمون UTEPT کتاب بانک سوالات بدون تغییر آزمون سال های 98 و 97 می باشد . ( 550 سوال با پاسخ کاملا تشریحی ، چکیده آزمون UTEPT در سال 97 و 98 می باشد ) به اصطلاح به این سوالات ، سوالات کلیدی و طلایی این آزمون گفته می شود که داوطلب با یادگیری این 550 سوال تمام نکات مورد پرسش در آزمونهای UTEPT دو سال اخیر را آموزش دیده است ، این امر سبب می شود داوطلب هنگامی که در جلسه ی آزمون حضور می یابد سوالی را مشاهده نکند که نکته ی آن تست در بسته ی مکاتبه ای منابع آزمون زبان دانشگاه تهران یا همان UTEPT قرار نداشته باشد .

 

نحوه ی دریافت بسته مکاتبه ای / منابع آزمون UTEPT در سال 1399 :

هزینه ی خرید کتاب راهنمای جامع آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران یا همان منابع آزمون UTEPT در سال 99 ، صد و نود و پنج هزار تومان می باشد و متقاضیان دریافت این بسته می‌توانند با واریز وجه به شماره کارت 5022291046956411 به نام آقای علی کرایه چیان بانک پاسارگاد نسبت به دریافت آن اقدام نمایند ،

داوطلبان بعد از واریز وجه می بایست مشخصات خود را که شامل ( آدرس پستی، کد پستی، نام تحویل گیرنده و یک شماره همراه) می باشد را به شماره 09126186234 پیامک نمایند.

ارسال بسته ها برای داوطلبین تهران طی 6 الی 24 ساعت کاری خواهد بود و هزینه ارسال آن تا ۱۵۰۰۰ تومان رایگان خواهد بود.

ارسال بسته ها برای داوطلبین شهرستان از طریق پست پیشتاز می باشد و زمان رسیدن مرسوله بین ۲ الی ۴ روز کاری خواهد بود و همچنین هزینه ارسال آن رایگان خواهد بود.

----

داوطلبان برای مشاهده تعدادی از سوالات بدون تغییر UTEPT در هر آزمون می توانند بر روی لینک زیر کلیک نمایند :

آزمون UTEPT

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 5 از 5 توسط 6 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات