ریشه اصلی

هزینه ثبت نام UTEPT در سال 99

هزینه ثبت نام UTEPT , هزینه ثبت نام آزمون UTEPT 99 , هزینه ثبت نام آزمون زبان دانشگاه تهران هزینه ی ثبت نام UTEPT در سال 99 برای داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون زبان دانشگاه تهران مبلغ 150 هزار تومان تعیین گردید .

شهریه ثبت نام در آزمون تافل دانشگاه تهران در سال های 98 و 97 نیز به همین منوال ، 150 هزارتومان تعیین شده بود و در سال 96 معادل 120 هزار تومان در نظر گرفته شده بود .

لازم به ذکر است این آزمون در هر سال 6 مرتبه ( هر دو ماه یک بار ) برگزار خواهد شد که برای ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی دانشجویان مقطع دکتری است و دریافت نمره ی 60 و یا نمره ی 50 ( بسته به دانشگاه متقاضیان شرکت کننده در آزمون ) الزامی می باشد. 

مرکز آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران " آزمون UTEPT " ، مسئوليت برگزاری آزمون را بر عهده دارد و ذاوطلبان جهت ثبت‌نام در آزمون زبان دانشگاه تهران می توانند به آدرس اینترنتی https://ltc.ut.ac.ir/  مراجعه کنید و بر روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.

برای ثبت‌نام در آزمون لازم است در سامانه وب سایت فوق عضو شوید.

زمان دقیق برگزاری آزمون UTEPT در سال 99 در تقویم آزمون سایت دانشگاه تهران اعلام می شود. با مشخص شدن زمان های برگزاری این آزمون ، در سال 99 ، مرکز زبان کرایه چیان آن را به شکل کامل منتشر می نماید .

همچنین داوطلبان برای نحوه ی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون UTEPT ویا اشنایی با سوالات ادوار گذشته این آزمون می توانند بر روی لینک زیر کلیک نمایند .

آزمون UTEPT

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 5 از 5 توسط 3 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات