درباره ما

سیستم آموزشی این مرکز پس از 6 سال فعالیت مانند گذشته بوده و به متد همیشگی خود پایبند و دانشجو را به سمت موفقیت سوق می دهد سیستم آموزشی این مرکز بدین گونه است که دانشجویان پس از ثبت نام وارد برنامه کلاس های تک نفره و مجزا با یک استاد مجرب می شوند.
اساتید منتخب برای تدریس ، به گونه ای انتخاب شده اند که برای داوطلب ، به راحت ترین و فرمولی ترین شیوه ممکن درس را آموزش خواهند داد و میزان یادگیری افزایش خواهد یافت.
میزان کلاس های تک نفره و مجزا که در این موسسه برگزار می شود بسیار حائز اهمیت ، برای دانشجویانی که سطح زبان بسیار ضعیفی دارند می باشد ، چرا که تمامی نقاط ضعف مشخص و رفع خواهد شد.
آموزش برای دانشجویان از هر سطح زبانی که باشند آغاز می شود سیستم آموزشی در هر دو شعبه به صورت هماهنگ می باشد و تفاوتی در مکانیزم آموزشی آن وجود ندارد.
تک نفره بودن کلاس ها برای دانشجویانی که دارای محدودیت زمانی , برای دریافت نمره آزمون را دارند و برای آزمون و خطا فرصتی ندارند , باید کار را جوری پیش ببرند که در کمترین و کوتاه ترین زمان بتوانند در آزمون موفق و نمره عالی را کسب کنند.
برای اطمینان خاطر داوطلبان ، این آموزشگاه آیتمی در اختیارشان قرار داده است که اگر به هر نحوی در پایان جلسه اول از متد تدریسی ، استاد یا .... احساس نارضایتی کردند تنها هزینه همان جلسه را پرداخت و نیازی به پرداخت شهریه نمی باشد.
از مزیت های شرکت در کلاس های این موسسه ، شناور بودن برنامه زمانی کلاس ها می باشد ، بدین گونه که دانشجویان شاغل یا شهرستانی و همچنین اعضای هیات علمی که تایم مشخصی برای حضور در کلاس ها ندارند در پایان جلسه اول ، تاریخ تشکیل کلاس ها (روز ها و ساعت ها) را با استاد هماهنگ و خود آن را مدیریت می کنند.

امتیاز بدهید
  • داود شريفيان
  • 1397/02/24

سلام. متقاضي شركت در دوره آموزشي زبان انگليسي EPT هستم.  باتشكر

  • ساناز بادپا
  • 1397/10/28

با عرض سلام و خسته نباشید یک سوال دارم در خصوص آزمون MHLE وزارت بهداشت و درمان هر چند در مورد سوالم بسیار تحقیق کرده ام اما به جوابی قطعی دست پیدا نکردم. من روز گذشته از طریق سایت وزارت بهداشت سنجش پزشکی اقدام به ثبت نام نموده ام و موفق شدم .الان سوال من این هست که آیا این آزمون محدودیت سنی دارد؟ آیا حتما باید مدرک لیسانس به بالا داشته باشم؟ من در حال حاضر دیپلم زبان انگلیسی دارم که در سن 14 سالگی اخذ کرده ام.آیا شرایط من مشکلی به وجود نمی آورد؟

  • بهرامپور
  • 1398/01/31

سلام و خسته نباشید . در بخش سوالات ept فروردین 98 که منتشر کردین 22 سوال مربوط به درک مطلب به همراه جوابشان را منتشر نکردین ممنون میشیم این قسمت را هم منتشر بفرمایید

نظر خود را بنویسید

مقالات