آزمون EPT , سوالات EPT آذر 98 , کلاس ای پی تی ویژه آزمون 13 دی 98

آزمون EPT | پاسخ سوالات EPT آذر 98 | کلاس EPT ویژه ی آزمون دی 98 | زبان دکتری دانشگاه آزاد

 همزمان با پایان آزمون زبان دانشگاه آزاد  " آزمون EPT " در تاریخ 15 آذر ماه 98 ، مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های اختصاصی این آزمون در هشتمین سال متوالی ، پاسخنامه ی سوالات EPT را در روز برگزاری آزمون به همراه تحلیل سوالات این آزمون را منتشر می نمایند .

بدیهی است سوالات کلیدی این آزمون با پاسخ تشریحی به بسته ی مکاتبه ای EPT این مرکز ویرایش آذر 98 اضافه خواهد شد و همچنین سوالات به صورت تحلیلی با داوطلبین این مرکز در سر کلاس های اختصاصی   این آزمون کار خواهد شد  .

 

بررسی سوالات واژگان EPT مورخ 15 آذر 98 :

در بررسی سوالات مربوط به واژگان EPT مورخ 15 آذر ماه می بایست گفت سطح واژگان در این آزمون نسبت به آزمون های گذشته در اکثر سوالات بالاتر بودند و اصطلاحات و افعال دو قسمتی که کمتر در این آزمون مورد پرسش قرار می گرفت بوند این بار مورد سورد سوال قرار گرفتند که می توان برای مثال آن به  گزینه هایی مانند pulled down ، off the record , poin of view  در آزمون امروز اشاره کرد.

این سبک سوال برای داوطلبینی که واژگان را به روش صحیح مطالعه نکرده باشند و با کدینگ و تنها با حفظ کلمه و بدون خواندن جملات و مثال ها لغت یاد گرفته‌اند مشکل خواهد بود.

در برخی از سوالات نیز از لحاظ معنایی ممکن بود داوطلبان فکر کنند دو گزینه هم معنی وجود دارد در حالیکه در جملات خاص از کلمات مناسب آن جمله ( گرچه هم معنی ) استفاده می شود پاسخ به این تیپ سوال تنها با خواندن کلمه در متن و توجه به collocations ها ( گروهی از کلمات که با هم به کار می روند ) ممکن خواهد بود.

در زیر گزینه های صحیح مربوط به سوالات واژگان آزمون 15 اذر قرار داده شده است و همچنین خود سوالات از روز شنبه 16 آذر ماه در صفحه سوالات EPT از همین سامانه قابل دانلود خواهد بود .

واژگان EPT , لغات EPT آذر 98 , پاسخنامه سوالات لغت ای پی تی آذر 98 

 سوالات گرامر EPT مورخ 15 آذر 98 :

در مورد سوالات گرامر ای پی تی 15 آذر ماه می بایست گفت در این آزمون سوالات به لحاظ تعداد در هر بخش تغییر پیدا کرده بود . در آزمون های گذشته ،  30 سوال گرامر 4 گزینه ای ساده و 10 سوال گرامر جمله 40 سوال این قسمت را تشکیل میدادند  اما در این آزمون 25 سوال گرامر 4 گزینه ای و 15 سوال گرامر جمله ( بررسی اشتباهات گرامری در جمله ) مورد پرسش قرار گرفته بود . این درحالی است که این سبک سوال برای داطلبان کمی دشوار تر می باشد .

نکات گرامری مورد سوال در قسمت سوالات چهار گزینه ای شامل مباحث حروف ربط ، ساختارهای مجهول ، شرطی ها ، صفات تفضیلی ، فعل های پیرو ، زمان افعال  و .. می بود .

تنوع نکات گرامری تقریبا رعایت شده بود اما در برخی از سوالات نکات گرامری در قالب سوالات بسیار سخت مورد سوال قرار گرفته شده بود .

برای درک بیشتر می توان به  سوال زیر ( ساختار های مجهول در وجه وصفی کامل )

سوالات گرامر ای پی تی آذر 98 

. یا در مصدر با to در مثال زیر اشاره کرد. 


سوالات گرامر EPT 15 آذر 98 که معمولاً این سوالات برای داوطلبان جزء سوالات سخت به حساب می آید . در سوالات مربوط به بخش گرامر جمله مباحثی مانند وارونگی فاعل و فعل در سوالی ها ، حروف اضافه ، صفات ملکی و برخی نکات ریز گرامری مورد سوال قرار گرفته شده بود که مربوط به کاربرد برخی اصطلاحات و کلمات در جملات می شود.

به عنوان مثال کاربردر درست ...how long does it take you to به جای کاربرد اشتباه ...how long does it last you to یا ...I don’t like it when به جای ...I don’t like who که در بسیاری موارد برای  برخی از داوطلبان توجه به این نکات ریز بسیار سخت می باشد .

پاسخ کلیدی سوالات گرامر آزمون 15 در زیر آورده شده است .

 پاسخنامه گرامر ای پی تی آذر , گزینه های صحیح سوالات گرامر EPT اذر

همچنین لازم به ذکر است سوالات این قسمت روز شنبه 16 آذر ماه در صفحه سوالات آزمون EPT از همین وب سایت قابل دریافت می باشد .

داوطلبینی که در کلاسها شرکت نموده بودند و یا تنها بسته مکاتبه ای زبان دکتری دانشگاه آزاد این مرکز را تهیه نموده بودند به سادگی می توانستند تمام سوالات این بخش را بدون استرس و مشکل پاسخ دهند ، نکات تک تک سوالات در بسته ی 500 سوال طلایی آزمون لحاظ شده بود  .

  

سوالات ریدینگ EPT مورخ 15 آذر 98 

این آزمون نیز همانند آزمون گذشته دو درک مطلب و هر درک مطلب شامل 10 سوال می بود .

در مورد سوالات مربوط به این بخش می بایست گفت آسان ترین بخش آزمون مربوط به درک مطلب ها بود هر درک مطلب از سطح متوسط و راحتی برخوردار بودد سوالات مطرح شده ، هم در قسمت سوالات استنباطی و هم در قسمت مربوط به واژگان بسیار واضح و مشخص بودند و نکته خاصی نداشتند.

در زیر گزینه های صحیح مربوط به سوالات درک مطلب آورده شده است همچنین خود سوالات در این قسمت چند ساعت آینده از همین سامانه قابل دانلود می باشد.

 پاسخ آزمون EPT 15 آذر 98 , پاسخنامه ازمون ای پی تی 98 , نتایج آزمون  EPT 15 آذر 98

 سوالات کلوز پسیج EPT مورخ 15 آذر 98 :

در مورد سوالات کلوز پسیج EPT مورخ 15 آذر 98 می بایست گفت این قسمت از سوالات نیز شامل سوالات متوسطی بودند که پاسخ به آن برای داوطلبینی که در این قسمت مطالعه داشته باشند ساده و بدون دردسر می باشد.

تفکیک سوالات در این قسمت عبارت بودند از : سوالات مربوط به حرف اضافه : 2 سوال ، سوالات مربوط به گرامر : 5 سوال ، سوالات مربوط به واژگان 8 سوال  

 در زیر پاسخ کلیدی سوالات کلوز پسیج قرار داده شده است. 

 سوالات کلوزپسیج ای پی تی اذر 98 , cloze passage آذر 98

مرکز زبان کرایه چیان ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان خود و همچنین سایر دانشجویان خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون 13 دی 98 به شرح زیر اعلام می دارد :

بهترین کلاس ای پی تی , ای پی تی تضمینی , بهترین مدرس EPT , کرایه چیان EPT , تدریس خصوصی ای پی تیکلاس آمادگی EPT – وی آی پی تک نفره

بسته ی مکاتبه ای آزمون EPT– کتاب بانک سوالات ای پی تی با پاسخ تشریحی

در زیر ، شرح مختصری از هر یک از خدمات فوق بیان گریده است و دانشجویان بسته به نیاز خود می توانند خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایند .

 

کلاس تک نفره EPT – صفر تا 100 آزمون ویژه ی آزمون 13 دی 98

در این دور از کلاس ها ، ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین شیوه آموزش مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، هدف این دور از کلا سها ( تکنیک محور و فرمولی ) برای رسیدن به نمره ی آزمون خواهد بود .

در  این شیوه ی آموزشی  ، هر داوطلب دارای یک کلاس اختصاصی می باشد و آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو آغاز می گردد .

آموزش آزمون زبان دانشگاه آزاد در این کلاس مناسب آن دسته از دانشجویانی خواهد بود که سطح زبانی نسبتا ضعیفی دارند و یا برای دریافت مدرک این آزمون دارای محدودیت زمانی می باشند .

آموزش با بیان ساده ، تدریس نکات کلیدی EPT ،  پیاده سازی آموزش در قالب حل تست سوالات  آزمون های گذشته ، در کنار 8 سال سابقه اختصاصی آزمون و تدریس به بیش از سه هزار داوطلب آزمون های زبان دکتری سبب شده است از نگاه امار همچنان این مرکز پیشتاز موفقیت داوطلبان باشد .

کلاس ها برای داوطلبین تهران به صورت حضوری خواهد بود و برنامه ی زمان بندی کلاس ها ویژه دانشجویان شاغل و هیات علمی به صورت شناور خواهد بود .

کلاس ها برای داوطلبان عزیز شهرستانی به صورت فشرده در سه روز در تهران و یا به صورت آنلاین برگزار خواهد شد .

کتاب جامع آزمون EPT , بسته خود آموز ای پی تی , بسته مکاتبه ای EPT , بانک سوالات EPT سال 98 با پاسخ تشریحی , سوالات پر تکرار ای پی تیبا توجه به تغییر آزمون به آزمون سوالات  ، در آزمون های EPT سال 98 و 97 به داوطلبان به جد توصیه می کنیم کلاس و یا منابع آزمونی را تهیه کنند که درچهارچوب آزمون باشد و زمان خود را برای عبور غیر اصولی از آزمون هدر ندهند .

 

کتاب EPT – بسته ی مکاتبه ای مرجع سوالات طلایی آزمون EPT ویرایش آذر 98

با توجه به مشغله ی فراوان دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان تافل دانشگاه آزد   " EPT " ، کتاب سوالات این آزمون به همراه پاسخ تشریحی به همراه کتاب آموزش ساده ی این آزمون منتشر شده است که جایگزین کلاس برای این طیف از داوطلبان باشد .

در ویرایش آذر 98 کتاب راهنمای جامع ای پی تی ، 500 سوال طلایی آزمون از 8 دوره ی اخیر آزمون های EPT سال 98 – 97  " چکیده ی آزمون دکتری دانشگاه آزاد " در یک سال اخیر می باشد.

در توضیحات تکمیلی این بسته ها می بایست گفت این کتاب شامل دو کتاب می باشد .

کتاب اول : آموزش ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب ، واژگان پر تکرار آزمون ) به صورت تفکیک شده

کتاب دوم : بانک سوالات گرامر ، درک مطلب و واژگان و تست های کلیدی کلوز پسیج ( 500 سوال از 8 دوره ی اخیر آزمون زبان دانشگاه آزاد )

با سابقه ی 8 سال در برگزاری کلاس های امادگی آزمون زبان دانشگاه آزاد ، ای پی تی میتوانیم بگوییم بسته ی خود آموز این آزمون به گونه ای تالیف شده است که داوطلبان با تسلط به آن بتوانند بدون دغدغه نمره ی حداقل 65 را در آزمون پیش رو دریافت نمایند .

نحوه ثبت نام در کلاس EPT  و یا دریافت بسته مکاتبه ای ای پی تی  – کتاب سوالات با پاسخ تشریحی

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون EPT و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان دکتری داشگاه آزاد می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت سوالات EPT و یا تدریس EPT به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات