آزمون EPT , سوالات EPT دی 98 , کلاس ای پی تی ویژه آزمون 11 بهمن 98

آزمون EPT | پاسخ سوالات EPT دی 98 | کلاس EPT ویژه ی آزمون بهمن 98 | زبان دکتری دانشگاه آزاد

 همزمان با پایان آزمون زبان دانشگاه آزاد  " آزمون EPT " در تاریخ 13 دی ماه 98 ، مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های اختصاصی این آزمون در نهمین سال متوالی پاسخنامه ی سوالات EPT را در روز برگزاری آزمون به همراه تحلیل سوالات این آزمون را منتشر می نمایند .

لازم به ذکر است سوالات کلیدی این آزمون با پاسخ تشریحی به بسته ی مکاتبه ای EPT این مرکز ویرایش دی 98 اضافه خواهد شد و همچنین سوالات به صورت تحلیلی با داوطلبین این مرکز در سر کلاس های اختصاصی   این آزمون کار خواهد شد  .

 

بررسی سوالات واژگان EPT مورخ 13 دی 98 :

در بررسی سوالات مربوط به واژگان EPT مورخ 13 دی 98 می بایست گفت سطح سوالات در این آزمون نسبت به دو آزمون قبلی ساده تر و استاندارد بودند ، از این لحاظ که گزینه‌هایی که مربوط به نکات گرامری یا یک سری اصطلاحاتی که مربوط به انگلیسی عمومی می باشد و در کتاب‌های لغت وجود ندارد وجود نداشت و همچنین نکات انحرافی یعنی وجود دو گزینه مشابه در سوالات وجود نداشت.

نکته مثبت این آزمون آن بود که در اکثر سوالات ، توضیحات ادامه ی جمله در صورت سوال به داوطلب و انتخاب گزینه صحیح کمک می کرد.

برای درک بیشتر به عنوان مثال به سوال زیر دقت کنید :

 واژگان EPT 13 دی , سوالات لغت ای پی تی 13 دی 98

 با توجه به توضیح بعد از جای خالی داوطلب به راحتی می تواند گزینه ی صحیح را انتخاب نمایند.

توجه کنید که در بخشی از سوالات ، واژگان سخت نیز وجود داشتند که این واژگان جزو واژگان بسیار سخت و یا غیر استاندارد محسوب نمی شود .

در زیر گزینه های صحیح مربوط به سوالات واژگان آزمون 13 دی ماه قرار داده شده است و همچنین خود سوالات صفحه سوالات EPT از همین سامانه قابل دانلود خواهد بود . 

 پاسخنامه ای پی تی دی 98 , پاسخنامه EPT دی 98

سوالات گرامر EPT مورخ 13 دی 98 :

در مورد سوالات گرامر چهارگزینه ای می بایست گفت اکثر نکات گرامری مطرح شده در سوالات ، مربوط به بخش زمان فعل ها بود و در کنار این سوالات که تقریباً ۸۰ درصد سوالات آزمون را در بر می گرفت نکاتی مربوط به حروف اضافه ، حروف ربط و صفات مطرح شده بود . از این لحاظ می‌توان گفت که این بخش از آزمون پراکندگی کافی در مورد نکات گرامری را نداشته است.

در مورد سوالات مربوط به گرامر جمله نیز می بایست گفت اکثر سوالات همچنان مربوط به مبحث افعال ( زمان فعل ، وارونگی و فعل پیرو ) بود و در بین سوالات دو سوال نیز مربوط به صفات تفضیلی طرح شده بود.

حالت کلی سطح سوالات سخت نبود و نکته جدیدی که در آزمونهای قبلی نبوده باشد و برای بار اول مطرح شود وجود نداشت . همچنین برای پاسخ به تعدادی از سوالات گرامر توجه به معنی نیز لازم بود .

به عنوان مثال به سوال زیر دقت کنید :

 سوالات گرامر ای پی تی 13 دی 98 , سوالات EPT گرامر 98

 در سوال فوق از لحاظ  نکته ی گرامری بعد از هر چهار گزینه ، جمله قرار می‌گیرد اما مفهوم جمله به ما کمک می کند که کدام حرف ربط را انتخاب کنیم.

 

در زیر گزینه های صحیح سوالات گرامر آورده شده است همچنین خود سوالات در صفحه سوالات آزمون EPT از همین سامانه منتشر شده است.

پاسخنامه گرامر آزمون EPT 13 دی 98 , پاسخ کامل سوالات گرامر ای پی تی دی 98

با توجه به این نکته که برخی از سوالات نیز با یک تغییر جزئی در صورت سوال عینا از آزمون های قبلی تکرار شده بودند .

سوالات درک مطلب آزمون EPT مورخ 13 دی 98 :

همانند دوره ی گذشته ی آزمون ، این قسمت دارای دو متن با موضاعات درجه ی سخت گیری خانواده در رابطه با تربیت کودکان و نکاتی که باید قبل و هنگام آزمون زبان رعایت کرد بود .

نکته ی قابل ذکر آن بود که یک درک مطلب نسبتا کوتاه و درک مطلب دوم نسبتا بلند بود اما هر دوی این متون برای پاسخ به سوالات ساده بودند و داوطلبان اگر در آزمون مشکل زمان نداشتند می توانستند از این قسمت نمره ی بالایی دریافت نمایند .

در زیر پاسخ کلیدی درک مطلب آزمون EPT مورخ 13 دی ماه قرار داده شده است همچنین سوالات نیز در صفحه ی سوالات آزمون EPT از همین صفحه قابل دانلود می باشد.

درک مطلب EPT دی 98 , ریدینگ ای پی تی دی 98

سوالات کلوز پیسج آزمون EPT مورخ 13 دی 98 :

در مورد سوالات مربوط به کلوز پیسج این آزمون می بایست گفت سطح متن انتخاب شده برای این قسمت ، نسبتا آسان بود   و پاسخ به سوالات غالبا مبتنی بر دانش واژگان بود هرچند دایره ی لغات مورد نیاز  متوسط و بیشتر ساده بودند.

در زیر پاسخ کلیدی سوالات این بخش قرار داده شده است و همچنین خود سوالات نیز در صفحه ی سوالات این آزمون از همین سامانه قابل دانلود می باشد .

سوالات کلوز پسیج ept دی 98

بهترین کلاس EPT , کلاس آمادگی EPT , بهترین کلاس ای پی تی , کلاس تضمینی EPT , کلاس EPT بهمن 98داوطلبینی که در کلاس های این مجموعه نتوانسته بودند شرکت کنند و بسته مکاتبه‌ای " بانک سوالات آزمون ای پی تی با پاسخ تشریحی " را دریافت نموده بودند گرفتن نمره ازمون قسمت برایشان ساده و بدون دردسر بود.

مرکز زبان کرایه چیان ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان خود و همچنین سایر دانشجویان خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون 11 بهمن 98 به شرح زیر اعلام می دارد :

کلاس آمادگی EPT – وی آی پی تک نفره

بسته ی مکاتبه ای آزمون EPT– کتاب بانک سوالات ای پی تی با پاسخ تشریحی

در زیر ، شرح مختصری از هر یک از خدمات فوق بیان گریده است و دانشجویان بسته به نیاز خود می توانند خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایند .

 

کلاس آمادگی EPT – تک نفره صفر تا 100 آزمون ویژه ی آزمون 11 بهمن 98

در این دور از کلاس ها ، ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین شیوه آموزش مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، هدف این دور از کلا سها ( تکنیک محور و فرمولی ) برای رسیدن به نمره ی آزمون خواهد بود .

در  این شیوه ی آموزشی  ، هر داوطلب دارای یک کلاس اختصاصی می باشد و آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو آغاز می گردد .

آموزش آزمون زبان دانشگاه آزاد در این کلاس مناسب آن دسته از دانشجویانی خواهد بود که سطح زبانی نسبتا ضعیفی دارند و یا برای دریافت مدرک این آزمون دارای محدودیت زمانی می باشند .

آموزش با بیان ساده ، تدریس نکات کلیدی EPT ،  پیاده سازی آموزش در قالب حل تست سوالات  آزمون های گذشته ، در کنار 9 سال سابقه اختصاصی آزمون و تدریس به بیش از سه هزار داوطلب آزمون های زبان دکتری سبب شده است از نگاه امار همچنان این مرکز پیشتاز موفقیت داوطلبان باشد .

کتاب بانک سوالات EPT , راهنمای جامع آزمون ای پی تی , بسته مکاتبه ای EPT , سوالات ادوار گذشته ای پی تی با پاسخ تشریحیکلاس ها برای داوطلبین تهران به صورت حضوری خواهد بود و برنامه ی زمان بندی کلاس ها ویژه دانشجویان شاغل و هیات علمی به صورت شناور خواهد بود .

کلاس ها برای داوطلبان عزیز شهرستانی به صورت فشرده در سه روز در تهران و یا به صورت آنلاین برگزار خواهد شد .

با توجه به تغییر آزمون به آزمون سوالات  ، در آزمون های EPT سال 98 و 97 به داوطلبان به جد توصیه می کنیم کلاس و یا منابع آزمونی را تهیه کنند که درچهارچوب آزمون باشد و زمان خود را برای عبور غیر اصولی از آزمون هدر ندهند .

 

کتاب EPT – بسته ی مکاتبه ای مرجع سوالات طلایی آزمون EPT ویرایش دی 98

با توجه به مشغله ی فراوان دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان دانشگاه آزد   " EPT " ، کتاب سوالات این آزمون به همراه پاسخ تشریحی به همراه کتاب آموزش ساده ی این آزمون منتشر شده است که جایگزین کلاس برای این طیف از داوطلبان باشد .

در ویرایش دی 98 کتاب راهنمای جامع ای پی تی ، 500 سوال طلایی آزمون از 8 دوره ی اخیر آزمون های EPT سال 98 – 97  " چکیده ی آزمون دکتری دانشگاه آزاد " در یک سال اخیر می باشد.

در توضیحات تکمیلی این بسته ها می بایست گفت این کتاب شامل دو کتاب می باشد .

کتاب اول : آموزش ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب ، واژگان پر تکرار آزمون ) به صورت تفکیک شده

کتاب دوم : بانک سوالات گرامر ، درک مطلب و واژگان و تست های کلیدی کلوز پسیج ( 500 سوال از 9 دوره ی اخیر آزمون زبان دانشگاه آزاد )

با سابقه ی 9 سال در برگزاری کلاس های امادگی آزمون زبان دانشگاه آزاد ، ای پی تی میتوانیم بگوییم بسته ی خود آموز این آزمون به گونه ای تالیف شده است که داوطلبان با تسلط به آن بتوانند بدون دغدغه نمره ی حداقل 65 را در آزمون پیش رو دریافت نمایند .

 

 نحوه ثبت نام در کلاس EPT  و یا دریافت بسته مکاتبه ای ای پی تی  – کتاب سوالات با پاسخ تشریحی

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون EPT و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان دکتری داشگاه آزاد می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت سوالات EPT و یا تدریس EPT به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات