آزمون EPT , سوالات EPT شهریور 98 , کلاس ای پی تی ویژه آزمون 19 مهر 98

کلاس VIP EPT , ای پی تی کرایه چیان , بهترین کلاس ای پی تی , کلاس EPT خوب در تهران

آزمون زبان دانشگاه آزاد , آزمون EPT |  پاسخ سوالات EPT مورخ 15 شهریور 98 | کلاس EPT ویژه آزمون 19 مهر 98

مرکز زبان کرایه چیان برگزارکننده ی کلاس های اختصاصی آزمون زبان دانشگاه آزاد ، همانند دوره های پیشین با اتمام آزمون مورخ 15 شهریور پاسخنامه ی سوالات را به همراه بررسی سوالات و شرح مختصری از آزمون در اختیار داوطلبان قرار خواهد داد  .

 

شرح مختصری از آزمون EPT مورخ 15 شهریور ماه 98

آزمون با چند دقیقه از ساعت 9 صبح به مدت 140 دقیقه برگزار گردید .

تعداد سوالات در هر بخش : 25 سوال واژه ، 30 سوال گرامر ، 20 سوال درک مطلب ، 15 سوال کلوز پسیج

سطح سوالات به شکل خلاصه :

سواله واژگان کمی سخت ( مشکل تر از سه آزمون گذشته ) ، گرامر کمی سخت از سه آزمون گذشته  ، درک مطلب نسبتا طولانی اما استاندارد و روان ، کلوز تست متوسط

 

سوالات واژگان EPT مورخ 15 شهریور 98

در بررسی سوالات مربوط به واژگان آزمون ای پی تی مورخ 15 شهریور ماه می بایست گفت در این قسمت برخی از سوالات ساده و از طرفی دیگر برخی از سوالات دشوار بودند . بدین سبب سوالات را سخت محسوب می کنیم که  واژگان باید در جملاتی که از لحاظ مفهومی سخت بودن جاگذاری می‌شدند و همچنین اصطلاحاتی مانند make up my mind  به معنای " تصمیم گیری کردن "  و as far as I`m concerned  به معنای " تا جایی که به من مربوط است " در جملات وجود داشتند که برای داوطلبانی که تنها لغت حفظ کرده باشند و واژگان را در قالب جمله و متن یادنگرفته بودند پاسخ به این سوالات بسیار سخت می باشد.

در زیر گزینه های صحیح سوالات مربوط به قسمت واژگان آزمون 15 شهریور ماه آورده شده است .

 واژگان EPT , واژگان پایه ای پی تی , سوالات لغت 15 شهریور EPT

سوالات EPT

 همچنین خود سوالات نیز در صفحه سوالات آزمون EPT از همین سامانه منتشده شده است . برای ورود به صفحه دانلود سوالات آزمون 15 شهریور ماه می توانید بر روی لینکبالا کلیک نمایید .

سوالات گرامر EPT مورخ 15 شهریور 98 :

در مورد سوالات مربوط به گرامر EPT مورخ 15 شهریور می بایست گفت سوالات در این قسمت در مقایسه با آزمون های گذشته کمی دشوار تر بود . دلایل آن نیز آن است که تعداد قابل توجهی از این تست ها از طریق معنا جواب پیدا می‌کردند به عنوان مثال در گزینه ها، حروف ربطی قرار داده شده بود که از لحاظ گرامری ساختار مشابه داشتند و تنها می بایست از روی مفهوم جمله و معنی حرف ربط  گزینه صحیح را پیدا کرد.

در مورد برخی از سوالاتی که صرفاً با قواعد گرامری می توانستیم پاسخ دهیم می بایست گفت  سوال طرح شده شامل حالت سخت  یک نکته ی گرامری  بود .

به عنوان مثال ساختار اسم مصدر to be used to  در یکی از سوالات مطرح شده بود اما گزینه درست اسم مصدر مجهول ( being invited )  بود که ساختار نسبتا سخت تری نسبت به اسم مصدر ( ing فعل )  دارد.

به صورت کلی تعداد سوالات مربوط به مباحث زمان افعال و معلوم و مجهول نیز از سایر بخش های گرامری بیشتر بودند .

در مورد سوالات مربوط به گرامر جمله می بایست گفت این بخش از گرامر در مقایسه با چند آزمون اخیر کمی سخت تر بود اولاً به این دلیل که جملات طولانی بودند و پیدا کردن یک نکته گرامری اشتباه در جمله طولانی برای داوطلبان ، سخت تر از پیدا کردن همان اشتباه در یک جمله کوتاه است و دلیل دیگر آن است که در بیشتر سوالات، اصطلاحات مورد سوال قرار گرفته بودند به عنوان مثال take a walk به معنای "پیاده روی کردن"  به اشتباه make a walk نوشته شده بود.

و همچنین نکات گرامری ریز مانند به کار بردن اشتباه its "صفت ملکی" به جای it`s " it is " یا استفاده اشتباه از حرف اضافه بعد از obey مورد طرح سوال قرار گرفته بود

( نادرست : مفعول obey to ) ----- ( درست : مفعول obey )

 پاسخ کلیدی سوالات گرامر آزمون 15 شهریور 98 در زیر آورده شده است .

سوالات گرامر EPT , گرامر 15 شهریور 98 و , پاسخنامه ept

همچنین لازم به ذکر است سوالات این قسمت نیز  در صفحه سوالات آزمون EPT از همین وب سایت قابل دانلود و  دریافت می باشد .

 

سوالات ریدینگ – درک مطلب EPT مورخ 15 شهریور 98

متون انتخاب شده برای طرح سوال ، متن های طولانی و زمان بری برای مطالعه بودند ولی دایره ی لغات استفاده شده در متن ها سخت نبودند و سوالات مورد پرسش مفهومی نبودند و برای پاسخ به تست ها نیازی به استنباط متون نبود

سوالات کلوز پسیج EPT مورخ 15 شهریور 98 :

در مورد سوالات کلوز پسیج EPT مورخ 15 شهریور ماه 98 می بایست گفت یک متن در مورد تاثیر غذا ها و برخی افزودنی های غذایی بر بدن انسان مورد سوال قرار گرفت . سطح متن متوسط بود سوالات مربوط به لغت نه سوال و شش سوال بعدی مربوط به گرامر بود و برخلاف اکثر آزمون ها هیچ سوالی مربوط به حروف اضافه نبود.

در زیر پاسخ کلیدی  سوالات کلوز پسیج قرار داده شده است. همچنین سوالات این آزمون در صفحه ی سوالات آزمون  EPT از همین سامانه قابل دانلود دریافت می باشد .

 سوالات کلوز پسیج EPT , cloze passage ای پی تی شهریور

در انتها این مرکز برای داوطلبین خود وسایر داوطلبین آرزوی موفقیت دارد و همچنین خدمات آموزشی خود را ویژه ی آزمون ای پی تی 19 مهر 98 به شرح زیر اعلام میدارد.

 

کلاس ای پی تی , کلاس امادگی EPT , کلاس تضمینی EPT , کلاس تضمینی ای پی تی , بهترین کلاس EPT , کلاس EPT خوب* کلاس آمادگی زبان تافل دانشگاه آزاد - EPT ویژه آزمون 19 مهر 98 - وی آی پی تک نفره

* کتاب خودآموز EPT - بسته ی مکاتبه ای سوالات طلایی EPT با پاسخ کاملا تشریحی

در زیر توضیحات مختصری از خدمات فوق بیان شده است :

  

کلاس زبان EPT  - وی آی پی ، تک نفره

ثبت نام دور جدید کلاس های آمادگی آزمون EPT ویژه ی  19 مهر 98 در حالی اغاز می شود که با پشتوانه 8 سال سابقه اختصاصی در برگزاری کلاس های آمادگی این آزمون ، داوطلبان همانند ادوار گذشته دارای یک کلاس اختصاصی با استاد تخصصی آزمون ای پی تی آموزش را آغاز خواهند کرد . این سیستم آموزشی متناسب آن دسته از دانشجویانی می باشد که سطح زبان بالایی ندارند اما نیاز دارند در یک چهارچوب زمانی مشخص توانایی شرکت در آزمون و دریافت نمره ی مطلوب از این آزمون را پیدا کنند  .

چارت تدریس EPT به اختصار در زیر بیان شده است :

آموزش آزمون زبان EPT به صورت تک نفره (سطح زبان فعلی دانشجو ، نقطه ی شروع آموزش ) خواهد بود

بیان تکنیکی و فرمولی سوالات تا آنجا که سوالات امکان پاسخگویی به این شیوه را داشته باشند .

 چینش کلاس ها بر اساس زمان بندی شناور ویژه دانشجویان شاغل و اعضای هیات علمی

کار بر روی سوالات بدون تغییر آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد و نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون 19  مهر  98

 

راهنمای جامع EPT , راهنمای جامع ای پی تی , کتاب خود آموز EPT , کتاب سوالات EPT با پاسخ تشریحی , کتاب بانک سوالات EPT 98کتاب EPT – بسته ی مکاتبه ای زبان دانشگاه آزاد ، ای پی تی

با توجه به مشغله ی فراوان دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان تافل دانشگاه آزاد   "  EPT " ، کتاب بانک سوالات این آزمون به همراه پاسخ تشریحی به همراه کتاب آموزش ساده ی این آزمون منتشر شده است که جایگزین کلاس برای این طیف از داوطلبان باشد .

در توضیحات تکمیلی بسته ی مکاتبه ای  طلایی ای پی تی می بایست گفت این کتاب شامل دو کتاب و یک لوح فشرده می باشد .

کتاب اول : آموزش ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب و واژگان پر تکرار آزمون ) به صورت تفکیک شده

کتاب دوم : بانک سوالات گرامر ، درک مطلب و واژگان ( 500 سوال طلایی آزمون از 8 دوره ی اخیر آزمون های زبان EPT)

با سابقه ی برگزاری چندین سال  کلاس های امادگی آزمون زبان ای پی تی  میتوانیم بگوییم بسته ی خود آموز این آزمون به گونه ای تالیف شده است که داوطلبان با تسلط به آن بتوانند نمره ی حداقل 650 را در آزمون پیش رو دریافت نمایند .

 

نحوه ثبت نام در کلاس زبان EPT  و یا دریافت بسته مکاتبه ای ای پی تی

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون EPT و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان دکتری  دانشگاه آزاد  می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت سوالات زبان ای پی تی و یا تدریس EPT به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات