آزمون EPT , کلاس آمادگی , ویژه 25 فروردین 96

کلاس تضمینی ept , کلاس آمادگی EPt , تدریس خصوصی EPT

آزمون EPT  , اختصاصی فصل بهار 96 , 25 فروردین ماه

مجموعه زبان کرایه چیان با عرض تبریک سال نو به همه دانشجویان محترم شرح برگزاری کلاس های تخخصی و تک نفره خود را در سال جدید اعلام می دارد.

با توجه به نزدیک شدن به اولین آزمون سال 96, 25 فروردین ماه ثبت نام دوره جدید کلاس های آمادگی آزمون EPTآغاز می شود و دانشجویان برای حضور در این کلاس ها می توانند رزرو کنند.

کلاس آمادگی آزمون زبان دانشگاه آزاد همانند 6 سال گذشته بوده , و تغییری در آن رخ نداده است بدین نحو که در کلاس آمادگی آزمون EPT این مجموعه , هر یک دانشجو ویا حداکثر دو دانشجو  دارای یک کلاس مجزا با یک استاد مسلط و با سابقه این آزمون , کار آموزش را شروع می کنند .

ویژگی تک نفره و یا دو نفره بودن هر کلاس بر این اساس است که کار آموزش برروی نقاط ضعف هر دانشجو خواهد بود و دانشجویان ضعیف بهترین فرصت را خواهند داشت که نمره مطلوب خود را با تنها یک بار شرکت در آزمون دریافت نمایند

آموزش در این سیستم تنها در قالب و چارچوب آزمون EPT خواهد بود و از تدریس مباحث اضافی صرفه نظر می شود.

در این کلاس ها دانشجویانی که به هر نحو از زبان فاصله گرفته اند می توانند با ساده ترین ادبیات تنها در قالب آزمون زبان IAUEPT یا همان آزمون زبان دانشگاه آزاد در کوتاه ترین فاصله و زمان نمره آزمون را کسب نمایند .

همچنین نکته های کلیدی آزمون را موازی با تدریس ارایه می دهند برای به نتیجه رسیدن در زمان اندک شیوه تکنیک به تکنیک باعث می شود تا دانشجو در هر سطح زبانی که باشد به آزمون تسلط داشته و بدون ترس و استرس بتواند نمره قابل توجهی کسب کند.

از ویژگی های این مرکز می توان به شناور بودن کلاس ها به لحاظ زمانی اشاره کرد ،  بدین صورت که دانشجویان شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی می توانند طبق برنامه زمانی خود کلاس ها را مدیریت نمایند.

با گذشت 6 سال از سیستم آموزشی مرکز زبان کرایه چیان , با اطمینان کامل , خود را در معرض مقایسه با سایر موسسات قرار می دهیم و این امکان را برای دانشجو فراهم می کنیم که با شرکت در یک جلسه کلاس های آمادگی آزمون EPT اگر به هر نحوی از متد آموزش یا مسائل دیگر احساس نارضایتی داشتند فقط هزینه جلسه نخست را پرداخت کرده و احتیاجی به پرداخت شهریه نمی باشد.

 

چارت آموزشی و ویژگی های کلاس آزمون زبان دانشگاه آزاد فروردین ماه 96

دانشجویانی که مدت ها از زبان دور بوده و دارای سطح زبان ضعیفی می باشند آموزش زبان انگلیسی تنها در قالب نکته های آزمون زبان EPT که به صورت ساده و روان ارایه می شود.

آموزش تکنیک به تکنیک و نکته ای آزمون EPT

ارایه نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون و همچنین سوالات ادوار گذشته

رفع اشکال نهایی برای تثبیت ذهنی دانشجو

در آخر در صورت نیاز دانشجو آزمون آزمایشی برگذار می گردد.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون EPT

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با واحد غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز مرکز  ( شریعتی  ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق ( رسالت – مترو علم و صنعت ) 77497626 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "تدریس EPT" و یا "کلاس EPT" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات