پاسخنامه و بررسی آزمون EPT بهمن 99 , کلاس آمادگی EPT - قبولی آزمون EPT اسفند 99

 پاسخنامه و بررسی کامل سوالات آزمون EPT مورخ 3 بهمن 99 :

تحلیل سوالات آزمون EPT " آزمون زبان دانشگاه آزاد " مورخ 3 بهمن 99 به همراه پاسخنامه  این آزمون منتشر شد. مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون EPT در دهمین سال متوالی ، ساعاتی پس از برگزاری این آزمون ، همزمان با اتمام آزمون پاسخنامه ی آن را به همراه بررسی سوالات منتشر می نماید : 

علاوه بر آنالیز و انتشار پاسخنامه کامل سوالات آزمون EPT بهمن ماه در این صفحه،  سوالات کامل این آزمون نسخه ی PDF   از لینک رو به رو به شکل رایگان قابل دانلود می باشد : دانلود سوالات آزمون EPT

و در ادامه مطمئن ترین و آسانترین راه های قبولی در آزمون زبان EPT " ای پی تی "  ( اختصاصی آزمون اسفند 99 ) توضیح داده خواهد شد   .

و اما بررسی و پاسخنامه سوالات EPT هر مهارت به تفکیک

بررسی سوالات واژگانEPT ( آزمون 3 بهمن 99)

سطح سوالات واژگان EPT مورخ 3 بهمن نسبت به آزمون های گذشته کمی سخت تر نگاشته شده بود و این سختی  در اصطلاحاتی که در سوالات گنجانده بودند واضح تر بود ، اصطلاحاتی مانند population trend یا legal and moral obligation از جمله ی آن اصطلاحات بودند .

همچنین علاوه بر واژگان نسبتا سختی که در گزینه های تعدادی از سوالات به چشم می خورد در تعدادی از سوالات نیز صورت سوال برای ترجمه نسبت به آزمون های گذشته سخت تر شده بود .

گرفتن نمره بالا از این قسمت در آزمون 3 بهمن مستلزم آن می بود که داوطلبان چهارچوب واژگان این آزمون را می شناختند و نوع مطالعه ی خود را ( کاربردی کردن واژگان حفظ شده در جملات مختلف ) با سوالات هماهنگ می کردند .

پاسخ گزینه های صحیح مربوط به سوالات واژگان در زیر آورده شده است این امر به داوطلبان کمک خواهد کرد از نمره ی خود را پیش از اعلام نتایج آگاه شوند.

پاسخنامه لغات آزمون EPT بهمن , پاسخنامه واژگان ای پی تی بهمن 99

همچنین خود سوالات نیز ( نسخه ی PDF ) در صفحه سوالات آزمون EPT  به شکل رایگان بارگذاری شده است.

بررسی سوالات گرامر EPT ( آزمون 3 بهمن 99)

نکات گرامر این قسمت بدون نکته ی جدید،  ترکیب نکات گرامری آزمون های پیشین بود و اگر داوطلبانی که فرصت حضور در کلاس را نداشتند و تنها بسته مکاتبه ای آزمون EPT این مرکز را تهیه کرده بودند مطالعه می کردند می توانستند تمام سوالات این بخش را پاسخ دهند، 

سوالات در این بخش دارای دو نوع گرامر چهار گزینه ای و گرامر اصطلاحات نوشتاری ( زیر خط دار ) می باشند .

نکات مورد سوال در بخش اول (سوالات چهار گزینه ای) عبارت بودند از : زمان ها ، معلوم و مجهول ، ساختار های موازی ، وجه التزامی ، وارونگی ها ، جملات شرطی

نکته : سوالات این بخش اگر چه بدون نکته جدید و با همان نکات آزمون های پیشین قابل پاسخ دادن بودند اما این نکات در قالب جملات سخت و به شکل ریز تر مورد پرسش قرار گرفته بودند که این امر حاوی یک نکته می باشد داوطلبان باید گرامر را در چهارچوب آزمون و بر اساس منابع آزمون EPT یاد بگیرند و از  حفظ سوالات دوری کنند .

نکات مورد سوال در بخش دوم (اصطلاحات نوشتاری ) عبارت بودند از : زمان ها ، صفات شمارشی ، معلوم و مجهول ، حروف اضافه ، جملات شرطی 

سوالات این بخش از آزمون نسبت به آزمون های گذشته کمی ساده تر و روان تر بود و در سوالات کمتری اصطلاحات خاص مطرح شده بود .

پاسخ گزینه های صحیح مربوط به سوالات گرامر در زیر آورده شده است این امر به داوطلبان کمک خواهد کرد از نمره ی خود را پیش از اعلام نتایج آگاه شوند. 

پاسخنامه گرامر EPT بهمن 99 , پاسخنامه گرامر ای پی تی بهمن 99

همچنین خود سوالات نیز ( نسخه ی PDF ) در صفحه سوالات آزمون EPT  به شکل رایگان بارگذاری شده است.

بررسی سوالات کلوزپسیجEPT ( آزمون 3 بهمن 99)

15 سوال این قسمت از یک متن با موضوع شهری در اتیوپی که معروف به داشتن دونده های بسیار است انتخاب شده بودند.

تفکیک سوالات کلوز پسیج به شرح زیر می باشد:

9 سوال مربوط به واژگان ( با استفاده از معانی پاسخ داده می شوند.

4 سوال مربوط به نکات گرامری و 2 سوال مربوط به حروف اضافه

سطح سوالات این قسمت متوسط و هم سطح با سوالات آزمون های پیشین بودند.

پاسخ گزینه های صحیح مربوط به سوالات کلوزپسیج در زیر آورده شده است این امر به داوطلبان کمک خواهد کرد از نمره ی خود را پیش از اعلام نتایج آگاه شوند. 

پاسخنامه کلوز پسیج EPT بهمن 99 , پاسخنامه کلوز پسیج ای پی تی بهمن 99

همچنین خود سوالات نیز ( نسخه ی PDF ) در صفحه سوالات آزمون EPT به شکل رایگان بارگذاری شده است.

بررسی سوالات ریدینگEPT ( آزمون 3 بهمن 99)

پاسخ گزینه های صحیح مربوط به سوالات درک مطلب به شکل کامل طی چند ساعت آینده منتشر خواهد شد. 

همچنین خود سوالات نیز ( نسخه ی PDF ) در صفحه سوالات آزمون EPT   ظرف 24 ساعت آبنده برای دانلود به شکل رایگان بارگذاری خواهد شد.

-------------

کلاس EPT اسفند , کلاس امادگی ای پی تی تضمینی اسفند 99مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون زبان ای پی تی EPT  و منتشر کننده ی بسته های مکاتبه ای آپدیت این آزمون در دهمین سال متوالی ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان خود و سایر دانشجویان خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون EPT اسفند ماه 99 به شرح زیر اعلام می نماید . 

کلاس EPT – نیمه خصوصی صفر تا 100 آزمون بر پایه حل تست

کلاس خصوصی ای پی تی – وی آی پی تک نفره بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو

منابع آزمون EPT شامل کتاب آموزش و بانک سوالات طلایی آزمون با پاسخ کاملا تشریحی

در زیر توضیح مختصری از هر یک از موارد فوق بیان شده است

----

کلاس نیمه خصوصی EPT – صفر تا 100 آزمون بر پایه حل تست 

در این دور از کلاس EPT نیمه خصوصی، ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین شیوه آموزش ( آموزش بر پایه ی حل تست ) مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، هدف این دور از کلا سها ( تکنیک محور و فرمولی ) برای رسیدن به نمره ی آزمون خواهد بود .

آموزش جدا ، تست جدا نخواهد بود . از ابتدای آموزش بسته ی سوالات طراحی شده در اختیار داوطلبان قرار خواهد بود و آموزش ها در قالب حل تست سوالات آزمون های پیاده خواهند شد.

این دور از کلاس ها طی پنج روز و در هر روز سه  ساعت آموزش به طول انجام خواهد کشید.


کلاس وی آی پی – خصوصی EPT ویژه اسفند 99

در  کلاس های خصوصی EPT ای پی تی ، هر داوطلب دارای یک کلاس اختصاصی می باشد و آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو آغاز می گردد .

کتاب ای پی تیآموزش در این  نوع کلاس مناسب آن دسته از دانشجویانی خواهد بود که سطح زبانی نسبتا ضعیفی دارند و یا برای دریافت مدرک این آزمون دارای محدودیت زمانی می باشند .

آموزش با بیان ساده ، تدریس نکات کلیدی آزمون ،  پیاده سازی آموزش در قالب حل تست سوالات و فرمولی آزمون های گذشته به همراه  10 سال سابقه اختصاصی تدریس به بیش از چهار هزار داوطلب دانشجوی دکتری ، چارت آموزشی تدریس خصوصی EPT در این مرکز می باشد .

کلاس ها برای داوطلبین تهران و شهرستان به صورت حضوری یا آنلاین خواهد بود و برنامه ی زمان بندی کلاس ها ویژه دانشجویان شاغل و هیات علمی به صورت شناور خواهد بود .

 .

بسته مکاتبه ای EPT – منابع تضمینی بانک سوالات طلایی ای پی تی با پاسخ تشریحی : 

این مرکز برای آن دسته از دانشجویانی که مشغله فراوانی دارند بسته مکاتبه ای آزمون EPT شامل ( آموزش ساده و جامع این آزمون را  به همراه بانک سوالات طلایی این آزمون با پاسخ تشریحی) تالیف کرده است که میتواند جایگزین مناسب برای کلاس های آمادگی این آزمون  باشد.

این پکیج شامل دو کتاب می باشد .

کتاب اول، تدریس آسان و ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب، لغات پر تکرار آزمون) به صورت تفکیک شده.

کتاب دوم بانک سوالات گرامر، درک مطلب و واژگان (500 سوال طلایی از  سوالات منتخب آزمون های  سال 97 الی 99 )  

بسته ی مکاتبه ای منابع آزمون EPT به گونه ای طراحی و تالیف شده است که دانشجویانی که فرصت حضور در کلاس های آمادگی را ندارند میتوانند در اندک زمان ممکن با تسلط بر این کتاب به خوبی سوالات آزمون پیش رو را پاسخ داده و نمره ی مورد نیاز را دریافت کنند.

نحوه ی ثبت نام در کلاس زبان EPT و یا دریافت بسته ی مکاتبه ای ( منابع آزمون ای پی تی )

داوطلبین متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی قبل از آزمون دکتری دانشگاه آزاد ، EPT  و یا دریافت بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد میتوانند از هریک از راهای زیر اقدام به دریافت خدمات موسسه زبان کرایه چیان نمایند.

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی ( صادقیه ، محل تشکیل کلاس های زبان ای پی تی ) :  44085770 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-متر علم و صنعت) : 77497626 ( تماس در ساعات اداری)

 -تماس تلفنی با دفتر مرکزی (شریعتی) 86020847 (تماس در ساعات ادارس)

-تماس با مشاور : 09126186234 (در ساعات غیر اداری)

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات