پاسخنامه و بررسی آزمون EPT مرداد 99 , کلاس آمادگی EPT - قبولی آزمون EPT شهریور 99

 پاسخنامه و بررسی کامل سوالات آزمون EPT مورخ 24 مرداد 99 :

مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون EPT در دهمین سال متوالی ، ساعاتی پس از برگزاری آزمون 24 مرداد 99 ، همزمان با اتمام آزمون پاسخنامه ی این آزمون را به همراه بررسی سوالات منتشر می نماید : .

علاوه بر آنالیز و انتشار پاسخنامه کامل سوالات آزمون EPT مرداد ماه در این صفحه،  سوالات کامل این آزمون نسخه ی PDF در لینک زیر بارگذاری شده است :

دانلود سوالات آزمون EPT مرداد ماه

و در ادامه مطمئن ترین و آسانترین راه های قبولی در آزمون زبان EPT " ای پی تی "  ( اختصاصی آزمون شهریور ماه ) توضیح داده خواهد شد   .

درحالیکه پیشتر حوزه  برگزاری آزمون در تهران در حوزه های علوم و تحقیقات برای برادران و حوزه آیت اله هاشمی رفستجانی برای خواهران در نظر گرفته می شد اینبار دو حوزه مجتمع دانشگاهی ولایت در سوهانک برای برادران و تهران مرکز برای خواهران در نظر گرفته شده بود . 

و اما بررسی و پاسخنامه سوالات EPT هر مهارت به تفکیک

بررسی سوالات واژگان EPT ( آزمون 24 مرداد 99)

سطح سوالات واژگان آزمون EPT مرداد ماه نسبت به سایر بخش های آزمون نسبتا سخت تر بود و در تعداد محدودی از  سوالات، داوطلبان می بایست به لحاظ مفهومی تست را تحلیل می کردند که این امر سبب می شود داوطلبان بین دو گزینه تردید پیدا کنند.

داوطلبانی که منابع واژگان را اگر مطالعه نکرده بودند از این قسمت نمی توانستند نمر ه ی دلخواه خود را کسب نمایند . 

پاسخ گزینه های صحیح مربوط به سوالات واژگان در زیر آورده شده است .

پاسخنامه سوالات لغتEPT مرداد 99

همچنین خود سوالات نیز ( نسخه ی PDF ) در صفحه سوالات آزمون EPT  برای دانلود به شکل رایگان بارگذاری شده است.

بررسی سوالات گرامر EPT ( آزمون 24 مرداد 99)

سوالات در این بخش شامل دو قسمت سوالات گرامر 4 گزینه ای ساده و سوالات گرامر اصطلاحات نوشتاری می شود .

در مورد سوالات بخش اول گرامر یا همان سوالات گرامر چهار گزینه ای ساده می بایست گفت سطح سوالات متوسط و کاملا استاندارد بودند ، سوالات نکات گرامری متنوعی را شامل می شدند ، و مانند اکثر آزمون های پیشین، سوالات مربوط به افعال ( زمان ، معلوم و مجهول ، افعال پیرو و .. ) تعداد بیشتری را به خود اختصاص داده بودند.

از دیگر نکات گرامر مورد پرسش در این آزمون  وارونگی ها با قید منفی ، جملات شرطی ، بیان آرزو ، وجه سببی ، ساختار های هم پایه بودند.

نکته مثبت این سوالات صورت های کوتاه سوالات بود که این امر به داوطلب کمک می کند با تمرکز بیشتری دانسته های گرامری خود را در سوالات پیاده نماید.

در مورد سوالات بخش دوم ( شناسایی جملات اشتباه ) می بایست گفت این بخش دربرگیرنده نکات ریزتر و نسبتا سخت تری نسبت به بخش اول بودند ، سوالات انتخاب شده از مباحث زمان افعال ، جا به جایی فاعل و فعل ، کاربرد درست حروف ربط ، کاربرد صفات بعد از افعال ربطی بودند ( اگر چه در این سوالات معمولا بار معنایی کلمات " شبیه بودن املای یک کلمه به املای کلمه ی اصلی "  برای انتخاب گزینه ها نباید ملاک باشد اما در یک سوال این امر مشاهده می شد.

پاسخ گزینه های صحیح مربوط به سوالات گرامر در زیر آورده شده است .

پاسخنامه ازمون EPT مرداد ماه گرامر

همچنین خود سوالات نیز ( نسخه ی PDF ) در صفحه سوالات آزمون EPT  برای دانلود به شکل رایگان بارگذاری شده است.

بررسی سوالات درک مطلب EPT ( آزمون 24 مرداد 99)

همانند ادوار گذشته این قسمت از آزمون دارای دو درک مطلب بود .

درک با موضوع : دادن استقلال عمل به کودکان در پی بردن به اشتباهاتشان به وسیله فکر کردن

سطح متون انتخاب شده برای این آزمون بسیار ساده و پاسخ سوالات، بسیار واضح بود لذا داوطلبین به راحتی در این قسمت می توانستند بدون رجوع دوباره به متن و یک درک کلی از متن به پاسخ سوالات برسند.

 در زیر گزینه های صحیح مربوط به سوالات درک مطلب آورده شده است.

پاسخنامه درک مطلب ریدینگ ای پی تی مرداد

همچنین خود سوالات نیز ( نسخه ی PDF ) در صفحه سوالات آزمون EPT برای دانلود به شکل رایگان بارگذاری شده است..

بررسی سوالات کلوزپسیج EPT ( آزمون 24 مرداد 99)

موضوع متن : ویژگی های افراد چپ دست و علت چپ دست شدن و ارتباط نیم کره های راست و چپ مغز با آن.

به طور کلی سطح سوالات کلوز پسیج ساده و روان بودند و لغات پیچیده ای در متن وجود نداشت ، از 15 سوال مربوط به کلوز پیسج 9 سوال مربوط به واژگان ، 2 سوال مربوط به حروف اضافه و 4 سوال مربوط به گرامر بود.

پاسخ گزینه های صحیح مربوط به سوالات کلوز پسیج در زیر آورده شده است .

پاسخنامه EPT مرداد 99

همچنین خود سوالات نیز ( نسخه ی PDF ) در صفحه سوالات آزمون EPT برای دانلود به شکل رایگان بارگذاری شده است..

-------------

بهترین کلاس ای پی تی , بهترین کلاس EPT , کلاس آمادگی EPT شهریور مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون زبان ای پی تی EPT  و منتشر کننده ی بسته های مکاتبه ای آپدیت این آزمون در دهمین سال متوالی ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان خود و سایر دانشجویان خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون EPT مورخ 28 شهریور 99 ماه به شرح زیر اعلام می نماید . 

کلاس EPT – نیمه خصوصی صفر تا 100 آزمون بر پایه حل تست

کلاس خصوصی ای پی تی – وی آی پی تک نفره بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو

منابع آزمون EPT شامل کتاب آموزش و بانک سوالات طلایی آزمون با پاسخ کاملا تشریحی

در زیر توضیح مختصری از هر یک از موارد فوق بیان شده است

کلاس نیمه خصوصی EPT – صفر تا 100 آزمون بر پایه حل تست 

در این دور از کلاس EPT نیمه خصوصی، ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین شیوه آموزش ( آموزش بر پایه ی حل تست ) مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، هدف این دور از کلا سها ( تکنیک محور و فرمولی ) برای رسیدن به نمره ی آزمون خواهد بود .

آموزش جدا ، تست جدا نخواهد بود . از ابتدای آموزش بسته ی سوالات طراحی شده در اختیار داوطلبان قرار خواهد بود و آموزش ها در قالب حل تست سوالات آزمون های پیاده خواهند شد.

این دور از کلاس ها طی پنج روز و در هر روز سه  ساعت آموزش به طول انجام خواهد کشید.


کلاس وی آی پی – خصوصی EPT

در  کلاس های خصوصی EPT ای پی تی ، هر داوطلب دارای یک کلاس اختصاصی می باشد و آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو آغاز می گردد .

منابع آزمون EPTآموزش در این  نوع کلاس مناسب آن دسته از دانشجویانی خواهد بود که سطح زبانی نسبتا ضعیفی دارند و یا برای دریافت مدرک این آزمون دارای محدودیت زمانی می باشند .

آموزش با بیان ساده ، تدریس نکات کلیدی آزمون ،  پیاده سازی آموزش در قالب حل تست سوالات و فرمولی آزمون های گذشته به همراه  10 سال سابقه اختصاصی تدریس به بیش از چهار هزار داوطلب دانشجوی دکتری ، چارت آموزشی تدریس خصوصی EPT در این مرکز می باشد .

کلاس ها برای داوطلبین تهران و شهرستان به صورت حضوری یا آنلاین خواهد بود و برنامه ی زمان بندی کلاس ها ویژه دانشجویان شاغل و هیات علمی به صورت شناور خواهد بود .

 .

بسته مکاتبه ای EPT – منابع تضمینی بانک سوالات طلایی ای پی تی با پاسخ تشریحی : 

این مرکز برای آن دسته از دانشجویانی که مشغله فراوانی دارند بسته مکاتبه ای آزمون EPT شامل ( آموزش ساده و جامع این آزمون را  به همراه بانک سوالات طلایی این آزمون با پاسخ تشریحی) تالیف کرده است که میتواند جایگزین مناسب برای کلاس های آمادگی این آزمون  باشد.

این پکیج شامل دو کتاب می باشد .

کتاب اول، تدریس آسان و ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب، لغات پر تکرار آزمون) به صورت تفکیک شده.

کتاب دوم بانک سوالات گرامر، درک مطلب و واژگان (500 سوال طلایی از  سوالات منتخب آزمون های  سال 97 الی 99 )  

بسته ی مکاتبه ای منابع آزمون EPT به گونه ای طراحی و تالیف شده است که دانشجویانی که فرصت حضور در کلاس های آمادگی را ندارند میتوانند در اندک زمان ممکن با تسلط بر این کتاب به خوبی سوالات آزمون پیش رو را پاسخ داده و نمره ی مورد نیاز را دریافت کنند.

نحوه ی ثبت نام در کلاس زبان EPT و یا دریافت بسته ی مکاتبه ای ( منابع آزمون ای پی تی )

داوطلبین متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی قبل از آزمون دکتری دانشگاه آزاد ، EPT  و یا دریافت بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد میتوانند از هریک از راهای زیر اقدام به دریافت خدمات موسسه زبان کرایه چیان نمایند.

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی ( صادقیه ، محل تشکیل کلاس های زبان ای پی تی ) :  44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-متر علم و صنعت) : 77497626 ( تماس در ساعات اداری)

 -تماس تلفنی با دفتر مرکزی (شریعتی) 86020847 (تماس در ساعات ادارس)

-تماس با مشاور : 09126186234 (در ساعات غیر اداری)

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید
  • سیدمسعود حسینی
  • 1399/05/25

با سلام وعرض خسته نباشید بابت زحمات شما. یه سوال داشتم. آیا در آزمون ept، ترتیب سوالات و ترتیب گزینه های جواب بین داوطلبان تغییر میکند!؟

  • پشتیبان زبان کرایه چیان
  • 1399/05/25

دانشجوی فرهیخته ، جناب آقای حسینی ، بله سوالات آزمون به شکل گروه بندی می باشد و جای هر سوال در چندین گروه تغییر پیدا می کند

نظر خود را بنویسید

مقالات