بسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد-آزمون ept

بسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد | بسته مکاتبه ای EPTبسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد - آزمون EPT

توضیحات بسته مکاتبه ای جامع آزمون EPT / آزمون زبان دانشگاه آزاد

اولین بسته ی مکاتبه ای آزمون EPT برپایه حل تست تشریحی آزمون های گدشته EPT در دو سال اخیر منتشر شد .

در این بسته،  500 سوال طلایی آزمون در هر سه مهارت آزمون ( واژه ، گرامر و کلوزپسیج ) انتخاب شده است که در واقع به واسطه مرور این پانصد سوال  ،تمام نکات آزمون EPT در یک سال اخیر ( 97-98 ) را مطالعه کرده اید .

در بسته مکاتبه ای آزمون EPT ، آموزش بر پایه حل تشریحی سوالات واقعی و بدون تغییر آزمون EPT شکل گرفته است .

سوالات منطبق بر اخرین آزمون های برگزار شده از جمله آزمون های 15 شهریور 98 ، 21 تیر 98 ، 31 خرداد 98 ، 13 اردیبهشت 98 ، 23 فروردین 98 و همچنین 6 آزمون اخر سال 97 می باشد .

این بسته ی آموزشی متناسب آن دسته از دانشجویانی می باشد که نمی توانند در کلاس شرکت نمایند و می خواهند منبعی را دریافت نمایند که جای کلاس را به شکل کامل برایشان پر کند  .

متضاضیان شرکت در آزمون 19 مهر 98 جهت دریافت کتاب آموزش و بانک سوالات EPT نسخه شهریور 98 می بایست جهت دریافت این بسته با شماره به صورت مستقیم 09126186234 و یا شماره های دفاتر مرکزی : 86020847 – یا واحد فرجام 77497626 تماس حاصل نمایند  .

در این کتاب ، آموزش های مورد نیاز در قالب پاسخ تشریحی  تست ها ،  به صورت شیوا و ساده آموزش داده می شود . تست ها تا آنجا که خود زبان انگلیسی اجازه دهد به صورت فرمولی بیان شده است  .

در توضیحات تکمیلی کتاب ای پی تی نسخه ی شهریور 98  می بایست گفت با توجه به اینکه آمادگی برای آزمون زبان تافل دانشگاه آزاد ، آزمون زبان EPT  بدون گذراندن دوره های آموزشی  برای دانشجویانی که مدتی از زبان دور بوده اند و یا در چهارچوب و قالب تخصصی آزمون زبان دانشگاه آزاد کار نکرده اند کاری دشوار می باشد  این مرکز بسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد  بسته خود آموز آزمون زبان EPT را در اختیار دانشجویان قرار داده است که کمک میکند تا به صورت ت تخصصی بر روی خود آزمون EPT کار کنند و مشکلات این آزمون را بدون مدرس حل کنند .

حاصل یک سال تلاشاساتید مجرب مرکز زبان کرایه چیان ( موفق ترین مرکز برگزار کننده ی دوره های آموزشی آمادگی زبان دکتری - EPT ) اینک آماده ی ارایه به دانشجویان عزیز می باشد.

امیدواریم توانسته باشیم با بسته های آموزشی این مرکز مسیر رسیدن به موفقیت را برایتان کوتاه تر نمائیم.

 

نحوه دریافت بسته مکاتبه ای آزمون EPT , بسته مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه آزاد

اطلاعات لازم جهت دسترسی به بسته های خودآموز – بسته مکاتبه ای آزمون زبان EPT مرکز زبان کرایه چیان به شرح زیر در اختیارتان قرار می گیرد:

جهت دریافت بسته مبلغ صد و نود  هزار تومان به شماره  کارت 6274121166832303 بانک اقتصاد نوین به نام کرایه چیان واریز می نمایید.

کد پیگیری ای را به خط 09126186234 پیامک می کنید و فایل  آموزشی درخواستی شما ارسال خواهد شد.

امتیاز بدهید
  • ناجی رئوفی
  • 1398/11/19

بسته های مکاتبه ای ازمونept چگونه ثبت نام کنم و تهیه نمایم l

  • بابک ناصری
  • 1399/07/04

لطفا قیمت بسته و توضیحات آزمون رو اطلاع بدین

نظر خود را بنویسید

مقالات