آزمون ETPNU , سوالات زبان پیام نور بهمن 98 , کلاس تافل پیام نور ویژه آزمون 31 فروردین 1399

آزمون زبان دانشگاه پیام نور |  پاسخ سوالات ETPNU مورخ 27 بهمن 98 | کلاس ETPNU ویژه آزمون 31 فروردین 99

با برگزاری آخرین آزمون زبان پیام نور – آزمون ETPNU در سال 98 ، مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی این آزمون در نهمین سال متوالی با اتمام آزمون  پاسخ کلیدی سوالات آزمون 27 بهمن 98 را به همراه بررسی سوالات و تعدادی از سوالات را در اختیار داوطلبان قرار می دهد .

همه چیز در مورد آزمون زبان پیام نور مورخ 27 بهمن 98 " ETPNU "

* آزمون زبان پیام نور دور سی ام در تاریخ 27 بهمن  ماه و از ساعت 9 صبح در ساختمان شماره 2 آموزشی- مرکز تهران جنوب با حضور تقریبی صد و بیست داوطلب برگزار گردید .

* نکته ی لازم به ذکر این می باشد که مدت زمان این آزمون 150 دقیقه می باشد اما بر روی کارت ورود به جلسه ، زمان آزمون  ساعت 9 الی 11 یعنی 120 دقیقه مشخص شده است . این آزمون نیز مانند ادوار گذشته برای کلیه داوطلبان به صورت کامپیوتری برگزار گردید . و تنها نکته ی منفی حوزه ی آزمون در تهران ، وجود سر و صدای زیاد بود که ممکن بود تمرکز داوطلبان را در پاسخگویی به سوالات کم نماید .

* نکته ی دیگر آزمون این می باشد که همانند آزمون های قبل چیدمان سوالات برای داوطلبان نظم مشخصی ندارد و آغاز سوالات برای هر داوطلب ممکن است از مهارت های مختلف ( گرامر ، درک مطلب و یا واژگان) باشد.

 

بررسی و پاسخنامه سوالات گرامر ETPUN مورخ 27 بهمن 98 :

این بخش از آزمون  شامل 30 سوال بود که در مورد سوالات گرامر این آزمون می توان گفت سطح سوالات از آنجا که صورت سوالات ، با جمله بندی های بسیار ساده نوشته شده بود منطقی بود اما با این حال در بین سوالات ، سوالات مربوط به اصطلاحات و یک سری نکاتی وجود داشت که شامل نکات ریز گرامری می شود که می توان از آن ها به موارد زیر اشاره کرد : به عنوان مثال " فرم have trouble ing " و یا عبارت " فعل گذشته فاعل it is time " برای اشاره به زمان حال و ....

تقریباً تمام نکات گرامری از جمله معلوم و مجهول ، موازی سازی ، شرطی و ضمایر مورد سوال قرار گرفته بود.

پاسخ های کلیدی آزمون ETPNU مورخ 27 بهمن 98 در زیر آورده شده است .

  پاسخنامه سوالات گرامر Etpnu بهمن 98 , پاسخنامه آزمون تخصصی زبان پیام نور گرامر

همچنین برای داوطلبیبی که می بایست در آزمون آینده زبان پیام نور در تاریخ 31 فروردین 99 شرکت نمایند تعدادی از سوالات این آزمون را عینا و بدون تغییر آورده ایم تا داوطلبان با سطح سوالات بیشتر آشنا شوند.

سوالات آزمون زبان پیام نور , سوالات آزمون etpnu بهمن 98 , دانلود سوالات etpnu ادوار گذشته

برای آن دسته از داوطلبیبی که نتوانسته بودند در کلاس های این مرکز شرکت نمایند و تنها بسته ی مکاتبه ای زبان پیام نور را از این مرکز دریافت نموده بودند برای گرفتن نمره ی بالا از این قسمت کار ساده ای را در پیش داشتند ، نکات تک تک سوالات این قسمت در داخل بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان پیام نور ویرایش مهر 98 قرار داده شده بود . 


سوالات واژگان آزمون دانشگاه پیام نور ETPNU مورخ 27 بهمن ۹۸

در مورد سوالات مربوط به قسمت واژگان این آزمون می بایست گفت سطح سوالات متوسط بودند و داوطلبینی که منابع آزمون را در این قسمت مطالعه کرده بودند اکثر سوالات را به راحتی پاسخ دهند ، با این حال این نکته را نیز باید ذکر کرد که در بین سوالات سوالات مربوط به اصطلاحات و ضرب المثل ها دیده میشد که تقریباً هیچکدام در کتابهای منابع آزمون وجود نداشتند. اصطلاحاتی مانند green fingers یا red tape و یا ضرب المثل busy as a bee جزء سوالات خارج از منابع به حساب می آمدند ، همچنین طرح سوال مربوط به حروف اضافه در بخش با واژگان نیز جز سوالات غیر استاندارد محسوب می‌شوند چرا که دسته بندی این نوع سوالات در بخش گرامر می باشد. 

در زیر گزینه های صحیح مربوط به واژگان آزمون ETPNU مورخ 27 بهمن قرار داده شده است .

پاسخنامه سوالات واژگان آزمون زبان پیام نور , پاسخنامه لغات آزمون etpnu

همچنین برای داوطلبیبی که می بایست در آزمون آینده زبان پیام نور در تاریخ 31 فروردین 99 شرکت نمایند تعدادی از سوالات واژگان آزمون  زبان پیام نور 27 بهمن را عینا و بدون تغییر آورده ایم تا داوطلبان با سطح سوالات بیشتر آشنا شوند

 سوالات واژگان ETPNU , سوالات لغت ای تی پی ان یو , سوالات زبان پیام نور دکتری تخصی


سوالات درک مطلب ETPNU مورخ 27 بهمن

متون انتخاب شده برای این آزمون شامل چهار متن با موضوعاتی مانند
تاسیس راه آهن در آمریکا و نقش آن ها در سیستم حمل و نقل - ویژگی های فضانورد آینده - تعاریفی از سیرک و دو فرضیه در مورد ظهور انسان مدرن

در مورد سطح سوالات مربوط به درک مطلب می توان گفت اگرچه سطح سوالات متوسط رو به سخت بودند اما کاملا استاندارد تعریف شده بودند ، درک مطلب ها کوتاه بودند و هر درک مطلب شامل ۱۰ سوال بود

 

همچنین برای داوطلبیبی که می بایست در آزمون آینده زبان پیام نور که در تاریخ 31 فروردین 99 شرکت نمایند یک درک مطلب از آزمون امروز زبان پیام نور عینا و بدون تغییر آورده ایم تا داوطلبان با سطح سوالات بیشتر آشنا شوند

سوالات درک مطلب ETPNU , سوالات ریدینگ زبان دکتری پیام نور 

این مرکز برای داوطلبین خود وسایر داوطلبین آرزوی موفقیت دارد و همچنین خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون 31  فروردین 99 به شرح زیر اعلام میدارد. 

کلاس آزمون زبان دانشگاه پیام نور - کلاس آمادگی آزمون etpnu , کلاس enupt* کلاس آمادگی زبان پیام نور - ETPNU ویژه آزمون 31 فروردین 99 - وی آی پی تک نفره

* کتاب خودآموز تافل دانشگاه پیام نور - بسته ی مکاتبه ای ETPNU

در زیر توضیحات مختصری از خدمات فوق بیان شده است :

 

 کلاس آزمون زبان دکتری پیام نور - وی آی پی ، تک نفره

دور جدید کلاس های آمادگی این آزمون ویژه ی  31 فروردین 1399 در حالی اغاز می شود که با پشتوانه 9 سال سابقه اختصاصی در برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان دکتری ، داوطلبان همانند ادوار گذشته دارای یک کلاس اختصاصی با استاد تخصصی آزمون آموزش را آغاز خواهند کرد . این سیستم آموزشی متناسب آن دسته از دانشجویانی می باشد که سطح زبان بالایی ندارند اما نیاز دارند در یک چهارچوب زمانی مشخص توانایی شرکت در آزمون و دریافت نمره ی مطلوب از این آزمون را پیدا کنند  .

چارت آموزش کلاس ETPNU به اختصار در زیر بیان شده است :

آموزش به صورت تک نفره (سطح زبان فعلی دانشجو ، نقطه ی شروع آموزش ) خواهد بود

بیان تکنیکی و فرمولی سوالات تا آنجا که سوالات امکان پاسخگویی به این شیوه را داشته باشند .

 چینش کلاس ها بر اساس زمان بندی شناور ویژه دانشجویان شاغل و اعضای هیات علمی

کار بر روی سوالات بدون تغییر آزمون تافل پیام نور و نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون 31  فروردین  1399

 

کتاب ETPNU – بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان دانشگاه پیام نور

کتاب راهنمای جامع آزمون زبان دانشگاه پیام نور , سوالات ETPNU , کتاب ETPNU , بانک سوالات آزمون زبان پیام نور با پاسخ تشریحیبا توجه به مشغله ی فراوان دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان دانشگاه پیام نور   "  ETPNU " ، کتاب بانک سوالات این آزمون به همراه پاسخ تشریحی به همراه کتاب آموزش ساده ی این آزمون منتشر شده است که جایگزین کلاس برای این طیف از داوطلبان باشد .

در توضیحات تکمیلی بسته ی مکاتبه ای  تافل پیام نور می بایست گفت این کتاب شامل دو کتاب و یک لوح فشرده می باشد .

کتاب اول : آموزش ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب و واژگان پر تکرار آزمون ) به صورت تفکیک شده

کتاب دوم : بانک سوالات گرامر ، درک مطلب و واژگان ( 400 سوال طلایی آزمون از 10 دوره ی اخیر آزمون های زبان پیام نور)

با سابقه ی برگزاری چندین سال  کلاس های امادگی آزمون زبان ETPNU  میتوانیم بگوییم بسته ی خود آموز این آزمون به گونه ای تالیف شده است که داوطلبان با تسلط به آن بتوانند نمره ی حداقل 60 را در آزمون پیش رو دریافت نمایند .

 

نحوه ثبت نام در کلاس زبان ETPNU  و یا دریافت بسته مکاتبه ای زبان پیام نور

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون ETPNU و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان دکتری  دانشگاه پیام نور  می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت سوالات زبان پیام نور و یا تدریس تافل پیام نور به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

کانال تلگرام زبان پیام نور etpnu

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات