آزمون ETPNU , سوالات زبان پیام نور شهریور 98 , کلاس تافل پیام نور ویژه آزمون 21 مهر 98

آزمون زبان پبام نور , تافل پیام نور |  پاسخ سوالات ETPNU مورخ 10 شهریور 98 | کلاس ETPNU ویژه آزمون 21 مهر 98

مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون زبان پیام نور ETPNU با اتمام آزمون  پاسخ کلیدی سوالات آزمون 10 شهریور 98 را به همراه بررسی سوالات و تعدادی از سوالات را در اختیار داوطلبان قرار می دهد .

جزییات مختصری از آزمون 8 شهریور پیام نور " ETPNU "

* آزمون زبان پیام نور دور بیست و نه در تاریخ 10 شهریور ماه و از ساعت 9 صبح در مراکز آزمون برگزار گردید . شرکت کنندگان استان تهران در حدود صد و پنجاه داوطلب بودند . این آزمون نیز مانند ادوار گذشته برای کلیه داوطلبان به صورت کامپیوتری برگزار گردید .

* نکته ی لازم به ذکر این می باشد که مدت زمان این آزمون 150 دقیقه می باشد اما بر روی کارت ورود به جلسه ، زمان آزمون 120 دقیقه مشخص شده است .

* نکته ی دیگر آزمون این می باشد که همانند آزمون های قبل چیدمان سوالات برای داوطلبان نظم مشخصی ندارد و آغاز سوالات برای هر داوطلب ممکن است از مهارت های مختلف ( گرامر ، درک مطلب و یا واژگان) باشد.

* در حوزه ی تهران به دلایل اختلال در سیستم ها شروع آزمون با کمی تاخیر همراه بود

 

سوالات گرامر ETPUN مورخ 10 شهریور 98 :

این بخش از آزمون  شامل 30 سوال بود که صورت سوالات غالبا کوتاه و دارای نکات گرامری واضح بودند و اکثر تست ها از روی ساختار و بدون نیاز به معنی پاسخ داده می شود .

توزیع نکات گرامری در بین سوالات به شکل منطقی بود و از اکثر نکات گرامری سوال طرح شده بود این امر خود به داوطلبان کمک می کرد اگر در مبحثی ضعف دارند نمره ی زیادی از دست ندهند .

پاسخ های کلیدی آزمون ETPNU مورخ 10 شهریور ماه در زیر آورده شده است .

 پاسنامه گرامر pnuet - پاسخنامه زبان پیام نور 10 شهریور 

همچنین برای داوطلبیبی که می بایست در آزمون آینده زبان پیام نور در تاریخ 21 مهر 98 شرکت نمایند تعدادی از سوالات این آزمون را عینا و بدون تغییر آورده ایم تا داوطلبان با سطح سوالات بیشتر آشنا شوند

برای آن دسته از داوطلبیبی که نتوانسته بودند در کلاس های این مرکز شرکت نمایند و تنها بسته ی مکاتبه ای زبان پیام نور را از این مرکز دریافت نموده بودند برای گرفتن نمره ی بالا از این قسمت کار ساده ای را در پیش داشتند.

 سوالات آزمون زبان پیام نور , سوالات etpnu , سوالات pnuet ,


سوالات واژگان آزمون زبان پیام نور مورخ ۱۰ شهریور ۹۸

به صورت کلی سوالات در این بخش از سوالات واژگان ازمون گذشته منطقی تر و کمی ساده تر بود ، با این حال همچنان قسمت سخت آزمون های زبان پیام نور ، سوالات مربوط به واژگان آزمون می باشد . در برخی از سوالات به دلیل تخصصی بودن صورتِ سوال ، حدس زدن جای خالی برای داوطلب مشکل می شد حتی اگر معنای هر چهار گزینه را می دانستند و در برخی از سوالات ، طولانی بودن صورت سوال سبب می شد پاسخ به تست برای داوطلب کمی سخت شود در بقیه سوالات واژگان تقریباً در حدود ۵۰ درصد سوالات متوسط بودند و داوطلبینی که در قسمت لغات ، منابع آزمون را مطالعه کرده بودن میتوانستند نمره قابل قبولی از این قسمت دریافت کنند همچنین در مقابل برای کسانی که برای واژگان زمان مطالعه قرار نداده بودند در اکثر آزمون های ETPNU در قسمت لغت به مشکل بر میخورند.

در زیر گزینه های صحیح مربوط به واژگان آزمون ETPNU مورخ 10 شهریور قرار داده شده است .

پاسخنامه واژگان etpnu , پاسخنامه لغت pnuet

همچنین برای داوطلبیبی که می بایست در آزمون آینده زبان پیام نور در تاریخ 21 مهر 98 شرکت نمایند تعدادی از سوالات واژگان آزمون  زبان پیام نور 10 شهریور را عینا و بدون تغییر آورده ایم تا داوطلبان با سطح سوالات بیشتر آشنا شوند

 سوالات ادوار گذشته ETPNU , سوالات تافل پیام نور 98


سوالات درک مطلب ETPNU مورخ 10 شهریور

متون انتخاب شده برای این آزمون شامل چهار متن با موضوعاتی مانند ویژگی های باکتری ها ، چرخه ی جرم و جنایت و زمان رخ دادن آن ها در فصل های مختلف ، از دست دادن بینایی یک فیزیکدان بلژیکی به دلیل مشاهده اثر نور خورشید ، اطلاعاتی در مورد صحیح ورزش کردن بود .

از لحاظ سطح متن ها می بایست گفت درک مطلب ها خیلی پیچیده نبودند و اگر داوطلبان در جلسه مشکل زمان پیدا نمی کردند می توانستند از این قسمت نمره ی بالایی دریافت کنند .

همچنین برای داوطلبیبی که می بایست در آزمون آینده زبان پیام نور در تاریخ 21 مهر 98 شرکت نمایند یک درک مطلب آزمون زبان پیام نور 10 شهریور را عینا و بدون تغییر آورده ایم تا داوطلبان با سطح سوالات بیشتر آشنا شوند

در کل آزمون برگزار شده از آزمون های سه دوره ی اخیر کمی ساده تر و به شکل استاندارد موازی منابع آزمون برگزار گردید.

 

کلاس etpnu , کلاس تافل پیام نور , آزمون زبان دکتری پیام نور , این مرکز برای داوطلبین خود وسایر داوطلبین آرزوی موفقیت دارد و همچنین خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون 21  مهر 98 به شرح زیر اعلام میدارد. 

* کلاس آمادگی زبان پیام نور - ETPNU ویژه آزمون 21 مهر 98 - وی آی پی تک نفره

* کتاب خودآموز تافل دانشگاه پیام نور - بسته ی مکاتبه ای ETPNU

در زیر توضیحات مختصری از خدمات فوق بیان شده است :

  کلاس زبان پیام نور - وی آی پی ، تک نفره


دور جدید کلاس های آمادگی این آزمون ویژه ی  21 مهر 98 در حالی اغاز می شود که با پشتوانه 8 سال سابقه اختصاصی در برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان دکتری ، داوطلبان همانند ادوار گذشته دارای یک کلاس اختصاصی با استاد تخصصی آزمون آموزش را آغاز خواهند کرد . این سیستم آموزشی متناسب آن دسته از دانشجویانی می باشد که سطح زبان بالایی ندارند اما نیاز دارند در یک چهارچوب زمانی مشخص توانایی شرکت در آزمون و دریافت نمره ی مطلوب از این آزمون را پیدا کنند  .

چارت آموزش کلاس ETPNU به اختصار در زیر بیان شده است :

آموزش به صورت تک نفره (سطح زبان فعلی دانشجو ، نقطه ی شروع آموزش ) خواهد بود

بیان تکنیکی و فرمولی سوالات تا آنجا که سوالات امکان پاسخگویی به این شیوه را داشته باشند .

 چینش کلاس ها بر اساس زمان بندی شناور ویژه دانشجویان شاغل و اعضای هیات علمی

کار بر روی سوالات بدون تغییر آزمون تافل پیام نور و نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون 21  مهر  98

 

کتاب تافل پیام نور , بسته ی مکاتبه ای ETPNU , سوالات pnuet , بسته خود آزمون ETPNUکتاب سوالات ETPNU – بسته ی مکاتبه ای زبان دانشگاه پیام نور

با توجه به مشغله ی فراوان دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان دانشگاه پیام نور   "  ETPNU " ، کتاب بانک سوالات این آزمون به همراه پاسخ تشریحی به همراه کتاب آموزش ساده ی این آزمون منتشر شده است که جایگزین کلاس برای این طیف از داوطلبان باشد .

در توضیحات تکمیلی بسته ی مکاتبه ای  تافل پیام نور می بایست گفت این کتاب شامل دو کتاب و یک لوح فشرده می باشد .

کتاب اول : آموزش ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب و واژگان پر تکرار آزمون ) به صورت تفکیک شده

کتاب دوم : بانک سوالات گرامر ، درک مطلب و واژگان ( 300 سوال طلایی آزمون از 8 دوره ی اخیر آزمون های زبان پیام نور)

با سابقه ی برگزاری چندین سال  کلاس های امادگی آزمون زبان ETPNU  میتوانیم بگوییم بسته ی خود آموز این آزمون به گونه ای تالیف شده است که داوطلبان با تسلط به آن بتوانند نمره ی حداقل 60 را در آزمون پیش رو دریافت نمایند .

 

نحوه ثبت نام در کلاس زبان ETPNU  و یا دریافت بسته مکاتبه ای زبان پیام نور

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون ETPNU و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان دکتری  دانشگاه پیام نور  می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت سوالات زبان پیام نور و یا تدریس تافل پیام نور به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات