ثبت نام آزمون بسندگی زبان دانشگاه شهید بهشتی | بررسی منابع و دانلود سوالات SBUTEP آزمون زبان دانشگاه بهشتی | کلاس زبان بسندگی دانشگاه بهشتی

 آزمون زبان بسندگی دانشگاه شهید بهشتی SBUTEP چیست؟

زبان بسندگی شهید بهشتینهاد برگزار کننده این آزمون، دانشگاه شهید بهشتی می باشد و مخاطبان آن، دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی می باشند با این حال ممکن است با توجه به ارزش مدرک این آزمون ، در تعدادی از دانشگاه های سراسری دیگر این مدرک پذیرفته شود که این امر بسته به آموزش دانشگاه های مختلف دارد.

ساختار آزمون زبان SBUTEP بسندگی دانشگاه شهید بهشتی : 30 سوال گرامر ، 30 سوال واژگان و 40 سوال درک مطلب می باشد.

آزمون دارای صد سوال تستی می باشد ، زمان پاسخگویی به سوالات 90 دقیقه می باشد و داوطلبان می بایست بدانند این آزمون نمره ی منفی ندارد .

 منابع کامل آزمون زبان بسندگی دانشگاه شهید بهشتی SBUTEP چیست؟

اگرچه برای این آزمون منابع مشخصی از سوی مرکز آزمون دانشگاه شهید بهشتی اعلام نشده است اما با توجه به این نکته که سطح این آزمون مشابه سطح سایر آزمون های بسندگی مانند آزمون تافل می باشد و در تطابق سوالات این آزمون با سایر منابع آزمون های زبان دکتری  ، نزدیک ترین منابع و کامل ترین منابع برای مطالعه عبارت هستند از کتاب های زیر : .

کتاب تافل لانگمن قرمز -  Longman Preparation for the TOEFL pBT

کتاب لغات ضروری تافل -Barron’s Essential Words for TOEFL

کتاب 1100 واژه - ۱۱۰۰ Words You Need to Know

کتاب 504 واژه - ۵۰۴ Essential Words

فلش ریدینگ تافل - TOEFL Reading Flash

یادوار می شویم این منابع ، کامل ترین منابع برای این آزمون نخواهند بود و با نگاه دقیق به این منابع متوجه می شویم هر کدام از این کتب ، حجم زیادی دارد اما در کتاب های عمومی موجود در بازار کتاب های فوق، بهترین منابع آموزش آزمون بسندگی دانشگاه بهشتی برای تحت پوشش قرار دادن سوالات این آزمون می باشد .

همچنین داوطلبان برای دریافت منابع اختصاصی آزمون بسندگی دانشگاه شهید بهشتی SBUTEP شامل آموزش گام به گام و بانک سوالات شبیه سازی شده آزمون با پاسخ تشریحی می بایست با شماره های این مرکز تماس بگیرند تا مشاوران این مرکز راهنمایی کامل نمایند.

 ساختار آزمون زبان بسندگی زبان شهید بهشتی به چه شکل است؟

همان طور که پیشتر بیان شد این آزمون دارای 100 سوال به شکل چهار گزینه ای ( تستی ) می باشد.زمان پاسخ گویی به سوالات 90 دقیقه می باشد ،  آزمون دارای نمره منفی نمی باشد 

تفکیک سوالات هر مهارت در آزمون SBUTEP بسندگی دانشگاه شهید بهشتی : 30 سوال گرامر ، 30 سوال واژگان و 40 سوال درک مطلب می باشد  .

سوالات واژگان شامل دو شکل سوال می باشد ( سوالات جای خالی ، سوالات مربوط به واژگان مترادف ) سوالات گرامر نیز شامل دو شکل سوال می باشد ( سوالات گرامر جای خالی ، سوالات اصطلاحات نوشتاری یا همان پیدا کردن خطای گرامری در جمله ) .

 هزینه ثبت نام بسندگی دانشگاه بهشتی و نحوه ثبت آزمون زبان SBUTEP زبان شهید بهشتی در سال 99 چیست؟

ثبت نام آزمون بسندگی شهید بهشتی از طریق سامانه جامع دانشگاه شهید بهشتی شوند  .

هزینه ثبت نام آزمون بسندگی دانشگاه شهید بهشتی مبلغ 150000 هزار تومان در سال 99 در نظر گرفته شده است .

آموزش نحوه ی ثبت نام آزمون بسندگی دانشگاه شهید بهشتی در لینک رو به رو به شکل کامل بیان شده است.

 اعتبار آزمون SBUTEP  چند سال می باشد؟

پس از اتمام اعتبار مدرک این آزمون ، داوطلبان می بایست مجددا در آزمون شرکت نمایند .

اعتبار مدرک این آزمون ، پس از صدور کارنامه به مدت دو سال می باشد .

 تقویم برگزاری آزمون بسندگی دانشگاه بهشتی، زمان ثبت نام و زمان دریافت کارنامه بسندگی دانشگاه بهشتی؟ .

این آزمون در سال در دو نوبت برگزار می گردد، در صورت افزایش تقاضا برای شرکت در این آزمون ، تعداد دفعات می تواند به سه و یا چهار مرتبه در سال نیز افزایش یاب .

تاریخ اولین آزمون بسندگی در سال 99 موریخ 10 مرداد 99 خواهد بود که باتوجه به افزایش همه گیر شدن ویروس کرونا ممکن خواهد بود تعدادی از داوطلبان نتوانند در آزمون فوق شرکت نمایند از این بابت آزمون دوم بلافاصله در شهریور ماه 99 برگزار خواهد شد و داوطلبانی که نتوانند در آزمون 10 مرداد شرکت نمایند می توانند در آزمون جایگزین شهریور ماه شرکت .

 اعلام نتایج آزمون بسندگی دانشگاه بهشتی، SBUTEP ؟ .

زمان اعلام نتایج آزمون یک هفته پس از برگزاری آزمون می باشد .

منابع آزمون زبان بسندگی دانشگاه بهشتی


نحوه دریافت بسته مکاتبه ای بسندگی دانشگاه بهشتی – کتاب سوالات شبیه سازی شده آزمون SBUTEP

با توجه به مشغله ی فراوان دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان تافل دانشگاه شهید بهشتی   " SBUTEP " ، کتاب سوالات شبیه سازی شده ی  این آزمون به همراه پاسخ تشریحی به همراه کتاب آموزش ساده ی این آزمون منتشر شده است که جایگزین کلاس برای این طیف از داوطلبان باشد .

در ویرایش تیر 99 کتاب راهنمای جامع تافل شهید بهشتی ، 550 سوال طلایی شبیه سازی شده  قرار گرفته است که مطالعه دقیق این سوالات ، داوطلبان را از شرکت در کلاس امادگی این آزمون بی نیاز می کند : .

در توضیحات تکمیلی این بسته ها می بایست گفت این کتاب شامل دو کتاب می باشد .

کتاب اول : آموزش ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب ، واژگان پر تکرار آزمون ) به صورت تفکیک شده

کتاب دوم : بانک سوالات گرامر ، درک مطلب و واژگان ( 500 سوال شبیه سازی شده با پاسخ تشریحی )

با سابقه ی 10 سال در برگزاری کلاس های امادگی آزمون زبان دکتری ، میتوانیم بگوییم بسته ی خود آموز این آزمون به گونه ای تالیف شده است که داوطلبان با تسلط به آن بتوانند بدون دغدغه نمره ی مطلوب خود را از آزمون دریافت نمایند .

 


کلاس آمادگی بسندگی بهشتی - وی آی پی تک نفره :

در  این شیوه ی آموزشی  ، داوطلب دارای یک کلاس اختصاصی می باشد و آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو آغاز می گردد .

آموزش SBUTEP در این کلاس مناسب آن دسته از دانشجویانی خواهد بود که سطح زبانی نسبتا ضعیفی دارند و یا برای دریافت مدرک این آزمون دارای محدودیت زمانی می باشند .

آموزش با بیان ساده ، تدریس نکات کلیدی ،  پیاده سازی آموزش در قالب حل تست سوالات  شبیه سازی شده ، در کنار 10 سال سابقه اختصاصی آزمون و تدریس به بیش از چهار هزار داوطلب آزمون های زبان دکتری سبب شده است از نگاه امار این مرکز پیشتاز موفقیت داوطلبان باشد .


کلاس ها برای داوطلبین تهران به صورت حضوری و آنلاین و برنامه ی زمان بندی کلاس ها ویژه دانشجویان شاغل و هیات علمی به صورت شناور خواهد بود .

کلاس ها برای داوطلبان عزیز شهرستانی به صورت فشرده در سه روز در تهران و یا به صورت آنلکلاس زبان بسندگی دانشگاه بهشتیاین برگزار خواهد شد .

 

نحوه ثبت نام در کلاس بسندگی شهید بهشتی  و یا دریافت کتاب بانک سوالات شبیه سازی شده تافل دانشگاه بهشتی با آموزش قدم به قدم

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون دانشگاه بهشتی و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان دکتری SBUTEP می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44085770 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

امتیاز بدهید
  • میثم ذکاوت
  • 1399/05/28

با توجه به عدم برگزاری ازمونها زبان تقاضا میشود در اسرع وقت مجددا و چند بار در طول سال برگزار شود.

  • ارزو مومنیان
  • 1399/05/28

تقاضای برگزاری مجدد داریم هر چه زودتر

  • رضا افجه
  • 1399/10/08

برای آزمون 4 دی بسته شما رو تهیه کرده بودم راضی بودم ممنون

نظر خود را بنویسید

مقالات