آزمون زبان شهید بهشتی , سوالات SBUTEP دی 99 آزمون زبان بهشتی

 پاسخنامه و بررسی سوالات آزمون SBUTEP – آزمون زبان دانشگاه شهید بهشتی مورخ 4 دی 99  :

بررسی سوالات آزمون sbutep ، آزمون زبان بسندگی شهید بهشتی مورخ 4 دی 99 به همراه پاسخنامه کلیدی منتشر گردید .

آزمون زبان بسندگی دانشگاه شهید بهشتی مورخ 4 دی ماه ( دور سوم ) با حضور تقریبی سیصد داوطلب از ساعت 10 صبح در حوزه های جداگانه برای خواهران و برادران برگزار گردید . محل آزمون خواهران : دانشكده ادبيات و علوم انساني و محل آزمون برادران : از نام خانوادگي الف تا ش دانشكده معماري و شهرسازي - از نام خانوادگي ص تا ي دانشكده مهندسي برق و علوم كامپيوتر تعیین شده بود.
در ادامه علاوه بر آنالیز سوالات و انتشار پاسخنامه این آزمون در این صفحه،  در ادامه مطمئن ترین و آسانترین راه های قبولی زبان دانشگاه شهید بهشتی 
(اختصاصی آزمون های زمستان 99 ) توضیح داده خواهد شد.

بررسی سوالات گرامر آزمون SBUTEP آزمون زبان دانشگاه شهید بهشتی مورخ 4 دی 99

سوالات گرامر این آزمون شامل 30 سوال می باشد که دارای دو بخش می باشد : 15 سوال مربوط به سوالات گرامر چهارگزینه ای ، 15 سوال مربوط به سوالات گرامر اصطلاحات نوشتاری  .

نکات گرامری در این قسمت به شکل منطقی بین سوالات تقسیم شده بودند اما می بایست یاداور شد نکات مورد پرسش ، جزو نکات متوسط و یا نسبتا سخت می بودند و تقریبا هیچ سوال بسیار آسانی در بین سوالات وجود نداشتند . نکته ی دیگر این قسمت از سوالات ان بود که صورت سوالات در این قسمت طولانی بودند و طولانی بودن صورت سوالات سبب می شود از تمرکز داوطلب کاسته شود.

اگر سوالات گرامر آزمون 4 دی دانشگاه شهید بهشتی SBUTEP با سوالات آزمون 21 آذر و یا 30 آبان زبان دانشگاه تهران UTEPT را مقایسه کنیم سوالات این آزمون به مراتب سخت تر از آزمون دانشگاه تهران می باشد و داوطلبان برای گرفتن نمره ی بالا از این قسمت، زمان بیشتری برای تسلط بر نکات گرامری در چهارچوب آزمون های زبان دکتری می بایست بگذارند.

در زیر گزینه های صحیح سوالات گرامر در آزمون 4 دی زبان دانشگاه شهید بهشتی قرار داده شده است :

پاسخنامه گرامر آزمون بسندگی شهید بهشتی 4 دی 99

بررسی سوالات واژگان آزمون SBUTEP آزمون زبان دانشگاه شهید بهشتی مورخ 4 دی 99

سوالات واژگان در این قسمت 30 سوال هستند که شامل دو بخش می باشد : 20 سوال مربوط به سوالات جای خالی و 10 سوال مربوط به سوالات مترادف

در مورد این بخش می بایست گفت سطح سوالات واژگان در این آزمون  نسبت به سایر آزمون های زبان دکتری کمی سخت تر و دشوار تر بود داوطلبان برای پاسخ گویی به تمام سوالات نیاز به دایره لغات بالایی داشتند اگرچه هیچ کدام از سوالات غیر استاندارد نبودند و بیشتر واژگان در منابع مناسب این آزمون وجود داشتند  .

در زیر گزینه های صحیح مربوط به سوالات واژگان آزمون زبان بسندگی شهید بهشتی 4 دی آورده شده است:

پاسخنامه واژگان بسندگی شهید بهشتی 4 دی

مرکز زبان کرایه چیان ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان خود و همچنین سایر دانشجویان خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون های آینده به شرح زیر اعلام می دارد .


نحوه دریافت بسته مکاتبه ای بسندگی دانشگاه بهشتی – کتاب سوالات شبیه سازی شده آزمون SBUTEP

منابع آزمون زبان بسندگی دانشگاه بهشتیبا توجه به مشغله ی فراوان دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان تافل دانشگاه شهید بهشتی   " SBUTEP " ، کتاب سوالات شبیه سازی شده ی  این آزمون به همراه پاسخ تشریحی به همراه کتاب آموزش ساده ی این آزمون منتشر شده است که جایگزین کلاس برای این طیف از داوطلبان باشد .

در ویرایش جدید کتاب راهنمای جامع تافل شهید بهشتی ، 500 سوال طلایی شبیه سازی شده  قرار گرفته است که مطالعه دقیق این سوالات ، داوطلبان را از شرکت در کلاس امادگی این آزمون بی نیاز می کند : .

در توضیحات تکمیلی این بسته ها می بایست گفت این کتاب شامل دو کتاب می باشد .

کتاب اول : آموزش ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب ، واژگان پر تکرار آزمون ) به صورت تفکیک شده

کتاب دوم : بانک سوالات گرامر ، درک مطلب و واژگان ( 500 سوال شبیه سازی شده آزمون زبان بسندگی شهید بهشتی با پاسخ تشریحی )

با سابقه ی 10 سال در برگزاری کلاس های امادگی آزمون زبان دکتری ، میتوانیم بگوییم بسته ی خود آموز این آزمون به گونه ای تالیف شده است که داوطلبان با تسلط به آن بتوانند بدون دغدغه نمره ی مطلوب خود را از آزمون دریافت نمایند .

 


کلاس آمادگی بسندگی بهشتی - وی آی پی تک نفره :

در  این شیوه ی آموزشی  ، داوطلب دارای یک کلاس اختصاصی می باشد و آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو آغاز می گردد .

آموزش آزمون SBUTEP یا همان آزمون بسندگی دانشگاه شهید بهشتی در این کلاس مناسب آن دسته از دانشجویانی خواهد بود که سطح زبانی نسبتا ضعیفی دارند و یا برای دریافت مدرک این آزمون دارای محدودیت زمانی می باشند .

آموزش با بیان ساده ، تدریس نکات کلیدی ،  پیاده سازی آموزش در قالب حل تست سوالات  شبیه سازی شده ، در کنار 10 سال سابقه اختصاصی آزمون و تدریس به بیش از چهار هزار داوطلب آزمون های زبان دکتری سبب شده است از نگاه امار این مرکز پیشتاز موفقیت داوطلبان باشد .


کلاس ها برای داوطلبین تهران به صورت حضوری و آنلاین و برنامه ی زمان بندی کلاس ها ویژه دانشجویان شاغل و هیات علمی به صورت شناور خواهد بود .

کلاس ها برای داوطلبان عزیز شهرستانی به صورت فشرده در سه روز در تهران و یا به صورت آنلاین برگزار خواهد شد .


 

نحوه ثبت نام در کلاس بسندگی شهید بهشتی  و یا دریافت کتاب بانک سوالات شبیه سازی شده تافل دانشگاه بهشتی با آموزش قدم به قدم

کلاس زبان بسندگی دانشگاه بهشتیدانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون دانشگاه بهشتی و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان دکتری SBUTEP می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44085770 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600


امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات