آزمون UTEPT , سوالات UTEPT آبان 98 , کلاس UTEPT ویژه آزمون 13 دی 98

کلاس UTEPT , کلاس utept 13 دی , کلاس تضمینی تافل دانشگاه تهران 13 دی

آزمون UTEPT , تافل دانشگاه تهران  | پاسخ سوالات UTEPT مورخ 17 آبان 98 | کلاس UTEPT ویژه آزمون 13 دی 98 | زبان دکتری دانشگاه تهران

 مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های اختصاصی آزمون زبان دانشگاه تهران " آزمون UTEPT " در در روز آزمون همزمان با اتمام آزمون ، پاسخنامه ی سوالات آزمون 17 آبان را را به همراه بررسی سوالات و  تحلیل آن منتشر می نماید.

 چهارمین آزمون UTEPT " تافل دکتری دانشگاه تهران " در تاریخ 17 آبان ۹۸ با حضور تقریبی 840 داوطلب و ازساعت ۹ صبح در محل دانشگاه زبان و ادبیات خارجه دانشگاه تهران به مدت ۱۰۰ دقیقه برگزار گردید.

تفکیک سوالات UTEPT در آزمون 17 آبان ماه :

سوالات گرامر - 30 سوال ، سوالات کلوز پسیج - 10 سوال ، سوالات واژگان - ۳۰ سوال ، سوالات درک مطلب - 30 سوال

 

در زیر پاسخنامه سوالات در هر مهارت به همراه بررسی سوالات آورده شده است :

پاسخنامه سوالات گرامر UTEPT مورخ 17 آبان 98 به همراه بررسی سوالات :

این بخش از آزمون دارای دو شکل سوال می باشد ، 20 سوال گرامر 4 گزینه ای ، 10 سوال گرامر اصطلاحات نوشتاری .

در مورد سوالات چهارگزینه ای آزمون زبان دانشگاه تهران UTEPT مورخ 17 آبان می بایست گفت در این قسمت نکات گرامری مربوط به اسامی ، افعال، قید ها ، وجه وصفی ، صفات عالی ، حروف ربط و ... مورد سوال قرار گرفته شده بود. تعداد سوالات مربوط به معانی نسبت به آزمون های قبل کمتر بود و اصطلاحات نیز مورد پرسش قرار نگرفته بود . در حالت کلی این بخش از گرامر از سطح استاندارد ای برخوردار بود . در مورد سوالات مربوط به اصطلاحات نوشتاری نیز می بایست گفت این بخش نسبت به بخش قبلی کمی سخت تر بود و صورت سوالات نسبتاً گنگ و نامفهوم بودند اکثر سوالات این بخش مربوط به قید و صفت بود.

در شکل کلی سطح سوالات گرامر این آزمون خیلی دشوار نبود اما نسبت به آزمون قبل کمی سخت تر شده بودو این سختی از آن لحاظ بود که صورت سوالات جمله بندی های سختی داشت و داوطلبینی که سعی در جواب دادن با توجه به معنی جمله می کردند به مشکل بر می خوردند.

در زیر برای اشنایی داوطلبانی که می خواهند در آزمون آینده ی  زبان دانشگاه تهران UTEPT که در تاریخ 13 دی 98 شرکت نمایند تعدادی از سوالات گرامر آزمون 17 آبان 98 در زیر آورده شده است  :

 سوالات تافل دانشگاه تهران , سوالات UTEPT , سوالات UTEPT 17 آبان 98

پاسخ کلیدی سوالات گرامر آزمون UTEPT مورخ 17 آبان 98 در زیر آورده شده است .

 پاسخنامه گرامر UTEPT , پاسخ سوالات گرامر آزمون زبان دانشگاه تهران

همچنین لازم به ذکر است سوالات کلیدی این آزمون نیز با پاسخ تشریحی به بسته ی مکاتبه ای آزمون UTEPT اضافه خواهد شد.

 

پاسخنامه سوالات کلوزپسیج UTEPT مورخ 17 آبان 98 به همراه بررسی سوالات :

این قسمت از آزمون شامل دو متن بود . متن اول مربوط به سنجش ابداعات در آموزش و کاربرد درست آن در بخش آموزش که شامل پنج سوالِ جای خالی بود ، این پنج سوال مربوط  به نکات گرامری بودند ، و همه ی نکات گرامری  تقریبا واضح و مشخص بودند و نکته پیچیده‌ای در سوالات وجود نداشت

متن دوم مربوط به نقش هنرمندان در مورد تصور و پیش بینی اجسامی که امروز وجود ندارند بود در این بخش ۵ سوال مربوط به واژگان مطرح شده بود که نسبت به بخش قبل سطح بالاتر و لغات سخت تری داشت .

برای درک بیشتر از سطح سوالات کلوز پسیج ، متن یکی از متون آزمون UTEPT مورخ 17 آبان ماه 98  در زیر آورده شده است

 کلوزپسیج یوتپ , تست کلوز پسیج زبان دانشگاه تهران , کلوز پسیج utept 17 آبان

پاسخ کلیدی سوالات کلوز پسیج آزمون UTEPT مورخ 17 آبان 98 در زیر آورده شده است .

سوالات کلوز پسیج utept , پاسخ کلیدی کلوز تست utept  

پاسخنامه سوالات واژگان UTEPT مورخ 17 آبان 98 به همراه بررسی سوالات :

همانند اکثر آزمون های زبان تافل دانشگاه تهران " UTEPT "  بخش لغت ، سخت ترین بخش آن نیز محسوب می شود و داوطلبان بدون مطالعه ی کتاب های مرجع مربوط به واژگان این آزمون ،  تقریباً اکثر سوالات را نمی توانند پاسخ دهند.

در هر دو قسمت سوالات واژگان ( لغات مترادف و چهار گزینه لغات ) سوالات با واژگان نسبتاً سخت تالیف شده اند و همچنین در برخی از سوالات گزینه ها بسیار نزدیک به هم انتخاب شده اند که داوطلب را برای انتخاب گزینه صحیح در بسیاری از موارد دچار شک و تردید می کند .

نکته دیگری که در مورد سوالات این بخش می باید گفت آن بود که صورت سوالات نیز نسبت به آزمون های گذشته نسبتاً سخت تر شده هر چند در بین سوالات سوالات متوسط نیز قابل مشاهده بود.

در زیر تعدادی از سوالات مربوط به واژگان آزمون یوتپ مورخ ۱۷ آبان ماه آورده شده است.

سوالات واژگان UTEPT 17 آبان , سوالات لغت تافل دانشگاه تهران 17 آبان , سوالات واژگان utept

  همچنین گزینه های صحیح مربوط به سوالات واژگان در زیر آورده شده است قابل ذکر است سوالات کلیدی این آزمون با پاسخ تشریحی به بسته ی مکاتبه ای آزمون UTEPT اضافه خواهد شد.

 سوالات واژگان UTEPT , پاسخنامه لغات زبان دکتری دانشگاه تهران

پاسخنامه سوالات درک مطلب UTEPT مورخ 17 آبان 98 به همراه بررسی سوالات :

اضافه شدن یک درک مطلب به درک مطلب های آزمون ۱۷ آبان ۹۸ تفاوت عمده ی این قسمت با قسمت درک مطلب های آزمونهای گذشته بود

۵ درک مطلب با موضوعاتی مانند اختراعات و علم و درک ما از این دو موضوع ۶ سوال دو پاراگراف

برنامه کاوشی هدف ناسا در پیدا کردن علامت های زندگی در سیارات دیگر هفت سوال چهار پاراگراف

چگونگی عملکرد آسیایی آمریکایی ها در مراکز آموزشی و دانشگاه های آمریکا ۶ پاراگراف کوتاه ۷ سوال

افزایش دسترسی به اینترنت در جهان و آمار مربوط به آن دو پاراگراف نسبتاً طولانی شامل ۵ سوال

مفهوم و تعاریف فرهنگ دو پاراگراف شامل ۵ سوال تشکیل دهنده ی سوالات این قسمت از آزمون بودند

در مورد سوالات درک مطلب این آزمون می بایست گفت مشکلی که اکثر داوطلبان در این بخش از آزمون دارند تعداد درک مطلب ها با توجه به تعداد سوالات ومحدودیت زمانی در پاسخگویی به سوالات می باشد به این معنی که داوطلبان برای پاسخ به ۳۰ سوال این قسمت باید پنج درک مطلب می‌خواندند که می توان گفت تا حدی طولانی بودند و اکثر داوطلبان به دلیل کمبود وقت قسمتی از سوالات را بدون مطالعه متن و به شکل شانسی می زنند.

هرچند داوطلبینی که می بایست در آزمون پیشرو که در تاریخ ۱۳ دی ۹۸ برگزار خواهد شد برای رفع این مشکل می بایست با تمرین مکرر درک مطلب با خواندن حداقل دو یا سه درک مطلب در روز و یادگیری لغات سرعت خواندن خود را بالاتر ببرند و بتوانند از این قسمت نمره بسیار بالایی دریافت می کنند

 

 کلاس تافل دانشگاه تهران , بهترین کلاس UTEPT , کلاس آمادگی utept , کلاس تضمینی utept , ثبت نام آزمون UTEPT , کلاس آمادگی utept 13 دی 98 , کلاس زبان دانشگاه تهران 13 دی 98مرکز زبان کرایه چیان ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان خود و همچنین سایر دانشجویان خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون 13 دی 98 به شرح زیر اعلام می دارد :

کلاس نیمه خصوصی UTEPT – آموزش صفر تا صد آزمون با شیوه ی آموزش بر پایه ی حل تست

کلاس زبان UTEPT – وی آی پی تک نفره

بسته ی مکاتبه ای آزمون UTEPT – کتاب بانک سوالات زبان دکتری دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی

در زیر ، شرح مختصری از هر یک از خدمات فوق بیان گریده است و دانشجویان بسته به نیاز خود می توانند خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایند .

 

کلاس نیمه خصوصی UTEPT – صفر تا 100 آزمون ویژه ی آزمون 13 دی 98

در این دور از کلاس ها ، ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین شیوه آموزش ( آموزش بر پایه ی حل تست ) مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، هدف این دور از کلا سها ( تکنیک محور و فرمولی ) برای رسیدن به نمره ی آزمون خواهد بود .

آموزش جدا ، تست جدا نخواهد بود . از ابتدای آموزش بسته ی سوالات طراحی شده در اختیار داوطلبان قرار خواهد بود و آموزش ها در قالب حل تست سوالات آزمون های پیاده خواهند شد.

این دور از کلاس ها طی پنج روز و در هر روز چهار ساعت آموزش به طول انجام خواهد کشید.

در جدول رو به رو برنامه ی زمانبندی روزها و ساعات برگزاری کلاس ها مشخص گریده است .

 

کتاب خودآموز آزمون UTEPT – کتاب مرجع سوالات تافل دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی

با توجه به مشغله ی فراوان دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان تافل دانشگاه تهران   " UTEPT " ، کتاب سوالات این آزمون به همراه پاسخ تشریحی به همراه کتاب آموزش ساده ی این آزمون منتشر شده است که بسته مکاتبه ای زبان دانشگاه تهران , کتاب خود آزمون UTEPT , بانک سوالات ازمون UTEPT , سوالات آزمون تافل دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی , بسته ی مکاتبهای UTEPTجایگزین کلاس برای این طیف از داوطلبان باشد .

در ویرایش آبان 98 کتاب راهنمای جامع UTEPT ، 550 سوال طلایی آزمون از 8 دوره ی اخیر آزمون های UTEPT سال 98 – 97  " چکیده ی آزمون تافل دانشگاه تهران " در یک سال اخیر می باشد.

در توضیحات تکمیلی این بسته ها می بایست گفت این کتاب شامل دو کتاب می باشد .

کتاب اول : آموزش ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب ، واژگان پر تکرار آزمون ) به صورت تفکیک شده

کتاب دوم : بانک سوالات گرامر ، درک مطلب و واژگان و تست های کلیدی کلوز پسیج ( 550 سوال از 8 دوره ی اخیر آزمون زبان دانشگاه تهران )

با سابقه ی 8 سال در برگزاری کلاس های امادگی آزمون زبان وزارت علوم ، MSRT میتوانیم بگوییم بسته ی خود آموز این آزمون به گونه ای تالیف شده است که داوطلبان با تسلط به آن بتوانند بدون دغدغه نمره ی حداقل 65 را در آزمون پیش رو دریافت نمایند .

 

کلاس UTEPT مورخ 13 دی 98 – وی آی پی تک نفره :

در  این شیوه ی آموزشی  ، هر داوطلب دارای یک کلاس اختصاصی می باشد و آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو آغاز می گردد .

آموزش یوتپ در این کلاس مناسب آن دسته از دانشجویانی خواهد بود که سطح زبانی نسبتا ضعیفی دارند و یا برای دریافت مدرک این آزمون دارای محدودیت زمانی می باشند .

آموزش با بیان ساده ، تدریس نکات کلیدی UTEPT ،  پیاده سازی آموزش در قالب حل تست سوالات  تافل دانشگاه تهران  آزمون های گذشته ، در کنار 8 سال سابقه اختصاصی آزمون و تدریس به بیش از سه هزار داوطلب آزمون های زبان دکتری سبب شده است از نگاه امار همچنان این مرکز پیشتاز موفقیت داوطلبان باشد .

کلاس ها برای داوطلبین تهران به صورت حضوری خواهد بود و برنامه ی زمان بندی کلاس ها ویژه دانشجویان شاغل و هیات علمی به صورت شناور خواهد بود .

کلاس ها برای داوطلبان عزیز شهرستانی به صورت فشرده در سه روز در تهران و یا به صورت آنلاین برگزار خواهد شد .

با توجه به تغییر آزمون به آزمون سوالات  ، در آزمون های UTEPT سال 98 به داوطلبان به جد توصیه می کنیم کلاس و یا منابع آزمونی را تهیه کنند که درچهارچوب آزمون باشد و زمان خود را برای عبور غیر اصولی از آزمون هدر ندهند .

 

 نحوه ثبت نام در کلاس UTEPT  و یا دریافت کتاب مرجع سوالات تافل دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون UTEPT و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان دکتری داشگاه تهران می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت سوالات UTEPT و یا تدریس یوتپ به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

کانال تلگرام کرایه چیان

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات