آزمون UTEPT , سوالات UTEPT دی 98 , کلاس UTEPT ویژه آزمون 12 و 13 خرداد 99

آزمون یوتپ خرداد 99 , کلاس تضمینی UTEPT 12 و 13 خرداد , کارگاه حل تست UTEPT

آزمون UTEPT , تافل دانشگاه تهران  | پاسخ سوالات UTEPT مورخ 13 دی 98 | کلاس UTEPT ویژه آزمون 12 و 13 خرداد 99 | زبان دکتری دانشگاه تهران

 مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های اختصاصی آزمون زبان دانشگاه تهران " آزمون UTEPT " در در روز آزمون همزمان با پایان آزمون ، پاسخنامه ی سوالات آزمون 13 دی را به همراه سوالات و  تحلیل سوالات منتشر می نماید.

 

پنجمین آزمون UTEPT " تافل دکتری دانشگاه تهران " در تاریخ 13 دی ۹۸ با حضور تقریبی 650 داوطلب و ازساعت ۹ صبح در محل دانشگاه زبان و ادبیات خارجه دانشگاه تهران به مدت ۱۰۰ دقیقه برگزار گردید.

تفکیک سوالات UTEPT در آزمون 17 آبان ماه :

سوالات گرامر - 30 سوال ، سوالات کلوز پسیج - 10 سوال ، سوالات واژگان - ۳۰ سوال ، سوالات درک مطلب - 30 سوال

 

در زیر پاسخنامه سوالات در هر مهارت به همراه بررسی سوالات آورده شده است :

پاسخنامه سوالات گرامر UTEPT مورخ 13 دی 98 به همراه بررسی سوالات :

این بخش از آزمون دارای دو شکل سوال می باشد ، 20 سوال گرامر 4 گزینه ای ، 10 سوال گرامر اصطلاحات نوشتاری .

در مورد سوالات گرامر چهارگزینه ای می بایست گفت نکات گرامری مربوط به مبحث تطابق فاعل و فعل بیشترین سهم از سوالات را داشتند ، بعد از آن مباحثی مانند صفات ، ضمایر ملکی ، حروف ربط ، صفات تفضیلی مورد سوال قرار گرفته شده بود سهم مباحث جملات شرطی و وارونگی از سوالات این قسمت هر کدام یک سوال بود.

سوالات این قسمت ، استاندارد و در چهارچوب منابع آزمون مطرح شده بودند ، داوطلبینی که فرصت حضور در کلاس را نداشتند  و تنها بسته ی مکاتبه ای این مرکز ( بانک سوالات آزمون UTEPT با پاسخ تشریحی )  را مطالعه کرده بودند به نکات آزمون کاملا مسلط بودند پاسخ به سوالات برایشان بسیار ساده و بدون مشکل می بود.

 در مورد سوالات مربوط به اصطلاحات نوشتاری نیز می بایست گفت این بخش نسبت به بخش نیز ساده و روان با صورت سوالات کوتاه بود ، نکات مورد سوال عبارت بودند از مفرد و جمع بودن اسم ، کابرد صحیح اشکال مختلف یک کلمه و حروف ربط.

در زیر برای اشنایی داوطلبانی که می خواهند در آزمون آینده ی  زبان دانشگاه تهران UTEPT که در تاریخ 16 اسفند 98 شرکت نمایند تعدادی از سوالات گرامر آزمون 13 دی 98 عینا در زیر آورده شده است  :

 سوالات دانشگاه تهران , سوالات UTEPT دی 98 , سوالات گرامر تافل دانشگاه تهران

پاسخ کلیدی سوالات گرامر آزمون UTEPT مورخ 13 دی 98 در زیر آورده شده است .

 پاسخنامه سوالات UTEPT 13 دی 98

همچنین لازم به ذکر است سوالات کلیدی این آزمون نیز با پاسخ تشریحی به بسته ی مکاتبه ای آزمون UTEPT اضافه خواهد شد.

  

پاسخنامه سوالات کلوزپسیج UTEPT مورخ 13 دی 98 به همراه بررسی سوالات :

این قسمت از آزمون همانند آزمون گذشته شامل دو متن بود . متن اول مربوط به سوالات گرامری  و متن دوم شامل سوالات مربوط به واژگان بودند . در مورد سوالات مربوط به قسمت کلوز پسیج می بایست گفت سطح سوالات در این قسمت نسبت به دیگر بخش های آزمون کمی سخت تر بود ولی در حالت کلی نمی توان گفت سوالات غیر استاندارد یا بسیار سخت بودند.

در یک سوال از سوالات این قسمت دو گزینه تکرار شده بودند هیچ کدام از این دو گزینه یکسان پاسخ سوال نبودند لذا برای داوطلبان مشکلی وجود نخواهد داشت

پاسخ کلیدی سوالات کلوز پسیج آزمون UTEPT مورخ 13 دی 98 در زیر آورده شده است .

 کلوزپسیج تافل دانشگاه تهران

پاسخنامه سوالات واژگان UTEPT مورخ 13 دی 98 به همراه بررسی سوالات :

در مورد سوالات واژگان آزمون زبان دانشگاه تهران مورخ ۱۳ دی ۹۸ می بایست گفت همانطور که میدانید اکثرا این قسمت از آزمون سخت تر از تمامی بخش ها می باشد اما در این آزمون سطح سوالات واژگان مورد پرسش منطقی بودند و داوطلبینی که منابع مربوط به واژگان را مطالعه کرده بودند به راحتی می توانستند به سوالات این قسمت پاسخ دهند.

نکته ای که در مورد این قسمت می بایست گفت که به دلیل عدم توجه کافی طراحان و ویراستاران سوالات ، دو سوال در قسمت واژگان عیناً تکرار شده بود.

در زیر تعدادی از سوالات واژگان آزمون یوتپ مورخ 13 دی ماه آورده شده است.

 سوالات لغت UTEPT , سوالات واژگان تافل دانشگاه تهران , واژگان پر تکرار UTEPT

 همچنین گزینه های صحیح مربوط به سوالات واژگان در زیر آورده شده است قابل ذکر است سوالات کلیدی این آزمون با پاسخ تشریحی به بسته ی مکاتبه ای آزمون UTEPT اضافه خواهد شد.

   سوالات واژگان EPT 13 دی 98

پاسخنامه سوالات درک مطلب UTEPT مورخ 17 آبان 98 به همراه بررسی سوالات :

چهار درک مطلب با موضوعاتی از جمله خاصیت و ماهیت رادار شامل دو پاراگراف ، 7 سوال بمب اتمی شامل سه پاراگراف ۹ سوال ، ارتباط بین علم ، تکنولوژی و صنعت 3 پاراگراف 8 سوال ،روش های تحقیق و بررسی آن در قالب دو نوع پرسشنامه و مصاحبه شامل چهار پاراگراف و شش سوال بودند

طول متن ها در مقایسه با آزمون قبلی کوتاه بر بود و سطح آنها نیز کمی راحت تر شده بود . نکته ی مثبت در مورد بخش درک مطلب ، آن بود که بر خلاف اکثر آزمونهای گذشته که ۵ یا حتی گاهی ۶ متن قرار داده می‌شد و برای ۳۰ سوال داوطلبان مجبور بودند ۶ متن را مطالعه کنند و سبب می شد داوطلبان با کمبود وقت مواجه شوند ، در این آزمون تنها چهار متن بود که حالت منطقی تری داشت

در زیر یک متن از سوالات آزمون UTEPT مورخ 13 دی ماه عینا آورده شده است.

 درک مطلبUTEPT, ریدینگ تافل دانشگاه تهران , سوالات دی 98 UTEPT

مرکز زبان کرایه چیان ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان خود و همچنین سایر دانشجویان خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون 16 اسفند 98 به شرح زیر اعلام می دارد :

کلاس نیمه خصوصی UTEPT – آموزش صفر تا صد آزمون با شیوه ی آموزش بر پایه ی حل تست

کلاس زبان UTEPT – وی آی پی تک نفره

بسته ی مکاتبه ای آزمون UTEPT – کتاب بانک سوالات زبان دکتری دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی

در زیر ، شرح مختصری از هر یک از خدمات فوق بیان گریده است و دانشجویان بسته به نیاز خود می توانند خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایند .

 

کلاس تضمینی UTEPT , کلاس تضمینی تافل دانشگاه تهران , بهترین کلاس یوتپ , تدریس خصوصی UTEPTکلاس نیمه خصوصی UTEPT – صفر تا 100ویژه آزمون 12 و 13 خرداد 99

در این دور از کلاس ها ، ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین شیوه آموزش ( آموزش بر پایه ی حل تست ) مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، هدف این دور از کلا سها ( تکنیک محور و فرمولی ) برای رسیدن به نمره ی آزمون خواهد بود .

آموزش جدا ، تست جدا نخواهد بود . از ابتدای آموزش بسته ی سوالات طراحی شده در اختیار داوطلبان قرار خواهد بود و آموزش ها در قالب حل تست سوالات آزمون های پیاده خواهند شد.

این دور از کلاس ها طی پنج روز و در هر روز چهار ساعت آموزش به طول انجام خواهد کشید.

در جدول رو به رو برنامه ی زمانبندی روزها و ساعات برگزاری کلاس ها مشخص گریده است .

 

بسته ی مکاتبه ای آزمون UTEPT – کتاب مرجع سوالات تافل دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی

با توجه به مشغله ی فراوان دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان تافل دانشگاه تهران   " UTEPT " ، کتاب سوالات این آزمون به همراه پاسخ تشریحی به همراه کتاب آموزش ساده ی این آزمون منتشر شده است که جایگزین کلاس برای این طیف از داوطلبان باشد .

در ویرایش آبان 98 کتاب راهنمای جامع UTEPT ، 550 سوال طلایی آزمون از 8 دوره ی اخیر آزمون های UTEPT سال 98 – 97  " چکیده ی آزمون تافل دانشگاه تهران " در یک سال اخیر می باشد.

در توضیحات تکمیلی این بسته ها می بایست گفت این کتاب شامل دو کتاب می باشد .

کتاب اول : آموزش ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب ، واژگان پر تکرار آزمون ) به صورت تفکیک شده

کتاب دوم : بانک سوالات گرامر ، درک مطلب و واژگان و تست های کلیدی کلوز پسیج ( 550 سوال از 8 دوره ی اخیر آزمون زبان دانشگاه تهران )

کتاب سوالات تافل دانشگاه تهران , سوالات UTEPT با پاسخ تشریحیبا سابقه ی 8 سال در برگزاری کلاس های امادگی آزمون زبان دانشگاه تهران ، UTEPT میتوانیم بگوییم بسته ی خود آموز این آزمون به گونه ای تالیف شده است که داوطلبان با تسلط به آن بتوانند بدون دغدغه نمره ی حداقل 65 را در آزمون پیش رو دریافت نمایند .

 

کلاس UTEPT مورخ 16 اسفند  98 – وی آی پی تک نفره :

در  این شیوه ی آموزشی  ، هر داوطلب دارای یک کلاس اختصاصی می باشد و آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو آغاز می گردد .

آموزش یوتپ در این کلاس مناسب آن دسته از دانشجویانی خواهد بود که سطح زبانی نسبتا ضعیفی دارند و یا برای دریافت مدرک این آزمون دارای محدودیت زمانی می باشند .

آموزش با بیان ساده ، تدریس نکات کلیدی UTEPT ،  پیاده سازی آموزش در قالب حل تست سوالات  تافل دانشگاه تهران  آزمون های گذشته ، در کنار 8 سال سابقه اختصاصی آزمون و تدریس به بیش از چهار هزار داوطلب آزمون های زبان دکتری سبب شده است از نگاه امار همچنان این مرکز پیشتاز موفقیت داوطلبان باشد .

کلاس ها برای داوطلبین تهران به صورت حضوری خواهد بود و برنامه ی زمان بندی کلاس ها ویژه دانشجویان شاغل و هیات علمی به صورت شناور خواهد بود .

کلاس ها برای داوطلبان عزیز شهرستانی به صورت فشرده در سه روز در تهران و یا به صورت آنلاین برگزار خواهد شد .

با توجه به تغییر آزمون به آزمون سوالات  ، در آزمون های UTEPT سال 98 به داوطلبان به جد توصیه می کنیم کلاس و یا منابع آزمونی را تهیه کنند که درچهارچوب آزمون باشد و زمان خود را برای عبور غیر اصولی از آزمون هدر ندهند .

 

 نحوه ثبت نام در کلاس یوتپ  و یا دریافت کتاب مرجع سوالات تافل دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون UTEPT و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان دکتری داشگاه تهران می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت سوالات UTEPT و یا تدریس یوتپ به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

کانال تلگرام کرایه چیان

امتیاز بدهید
  • رضا
  • 1398/10/15

با عرض سلام و ادب و خسته نباشید خدمت شما استا عزیز و محترم .اگه لطف کنید همه سؤالات را با توضیحات آن در سایت با ارزشتون قرار دهید ممنون میشیم.

  • رضا
  • 1398/10/15

ببخشید منظور از همه سؤالات سوالات آزمون دیماه 98 دانشگاه تهران میباشد. سپاسسسس

نظر خود را بنویسید

مقالات