آزمون UTEPT , کلاس آمادگی , بسته مکاتبه ای , سوالات UTEPT , آزمون 11 آبان 97

کلاس UTEPT | آمادگی آزمون UTEPT , اختصاصی آزمون 11 آبان 97

کلاس utept , utept , یوتپت , بهترین کلاس utept با برگزاری آزمون 9 شهریور ماه , دور بعد آزمون UTEPT در تاریخ 11 آبان ماه برگزار خواهد شد .

خدمات آموزشی مجموعه زبان کرایه چیان " مجری برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان دانشگاه تهران " آزمون UTEPT " در هفتمین سال متوالی به شرح زیر می باشد ..

1- کلاس آمادگی آزمون UTEPT , تک نفره هر داوطلب یک کلاس اختصاصی

2- کارگاه طلایی حل تست  آزمون زبان دانشگاه تهران 

3- بسته مکاتبه ای آزمون UTEPT

 که در ذیل توضیحات هر کدام از خدمات آموزشی بیان شده است .

-

1- کلاس آمادگی UTEPT ، تک نفره هر داوطلب یک کلاس :

این آموزشگاه طبق روال و تجربه مثبت 7 ساله خود , تمامی کلاس ها را به صورت تک نفره و بدون تغییر ، اجرا می کند که سیستم آموزشی آن به تفصیل در ذیل بیان شده است .

کلاس آمادگی آزمون UTEPT ویژه آبان ماه بدین صورت است که هر دانشجو دارای کلاس مجزا با یک استاد مجرب و تخصصی آزمون می باشد و کار براساس نقاط ضعف دانشجو در چارچوب و محتوای آزمون شروع می شود و دانشجویانی که درسطح زبانی نسبتا ضعیفی هستند می توانند  به آسانی در آزمون موفق باشد.

اساتید این مجموعه آموزشی با 7 سال سابقه تدریس به گونه ای بر روی سوالات مسلط هستند که تمامی قلق ها و نکات تستی که  در آزمون استفاده می شود را آموزش داده وداوطلب با مطالعه آن می تواند در روز آزمون نمره ی مطلوب خود را بدست خواهد آورد.

اساتید  کار را براساس مهارت های آزمون ( گرامر, درک مطلب و لغت )و همچنین نقاط ضعف دانشجو شروع کرده و در کمترین زمان به آمادگی شرکت در آزمون می رسانند.


این تجربه 7 ساله به ما اجازه می دهد تا با اطمینان کار آموزشی خود را خود را با سایر موسسات مورد قیاس قرار دهیم .

چنانچه  دانشجویی پس از پایان جلسه نخست احساس نارضایتی کرد یا احساس کرد که با این کلاس ها نمره مطلوب خود را دریافت نمی کند , تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت کرده و نیازی به پرداخت کل شهریه نمی باشد.

آزمون utept , نمونه سوالات یوتپ , کارگاه تست زنی uteptبه منظور راحتی و قابلیت تنظیم برنامه زمانی , برای دانشجویان شاغل و شهرستانی ، از جمله اعضای هیات علمی این موسسه آیتم شناور بودن کلاس ها را ارائه می کند بدین صورت که در پایان جلسه نخست با هماهنگی استاد , برنامه زمانی را خود دانشجو تعیین می کند.

چارت آموزشی کلاس های آمادگی UTEPT

آموزش زبان انگلیسی به شکلی ساده و فرمولی برای دانشجویان ضعیف در قالب آزمون 

تدریس نکته های مهم و تکنیک های آزمون زبان دانشگاه تهران " UTEPT " در کنار درس

حل نمومه سوالات آزمون های گذشته و کار برروی نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون آینده

ارائه لغات پرتکرار آزمون زبان UTEPT در قالب لوح فشرده

رفع اشکال نقاظ ضعف دانشجو و مرور بخش های آزمون

 

2- کارگاه طلایی حل تست UTEPT

کلاس دیگری که این موسسه برای دانشجویان قرار داده است ، کارگاه حل تست می باشد.

سوالات انتخاب شده در روزِ کارگاه تست زنی utept ، انتخاب شده از سوالات بدون تغییر آزمون 6 دوره اخیر می باشد که طبق تجربه این مجموعه آموزشی به هر داوطلب کمک خواهد کرد که در سطح های زبانی متفاوت تا سی نمره افزایش نمره در روز آزمون زبانUTEPT داشته باشند .

در این دور از کلاس ها به هر داوطلب کمک خواهد شد که بدانند در سر جلسه آزمون از کدام نکته در کدام تست استفاده نمایند به عبارت دیگر بدین معنا می باشد که این کلاس کمک خواهد کرد که مطالبی که دانشجویان تا یک روز قبل از آزمون به صورت پراکنده یادگرفته بودند در ذهنشان طبقه بندی و تثبیت شود .

در این کارگاه 260 سوال پر تکرار آزمون که همگی نکته دار هستند را به صورت تشریحی حل و نکته های آن سوال را آموزش می دهند که با یادگیری این سوالات دلیلی برای نمره نیاوردن نیست.

تاریخ های برگزاری این کلاس که در دو روز مختلف برگزار خواهد شد 9 و 10 آبان ماه به همراه پذیرایی خواهد بود و هر داوطلبان می تواند یکی از دو روز را برای کلاس خود مشخص نماید .

 

منابع آزمون utept , بسته مکاتبه ای آزمون utept , زبان دانشگاه تهرانبسته مکاتبه ای زبان کرایه چیان | منابع آزمون زبان UTEPT |زبان دانشگاه تهران

مرکز زبان کرایه چیان همواره راه های جدیدی برای دانشجویانی که محدودیت زمانی دارند ، شاغل هستند ، شهرستان هستند و .... دارد.

در این سری از تغییرات این موسسه بسته مکاتبه ای آزمون UTEPT که شامل 200 سوال از سوالات بدون تغییر 6 آزمون اخیر است را منتشر می کند.

در این سوالات از مهارت های گرامر  ، واژه و کلوز پسیج استفاده شده است که دانشجویانی که به هر نحوی نمی توانند کلاس ها را شرکت کنند سوالات را با پاسخ تشریحی داشته و با مطالعه آن به راحتی آزمون را شرکت کرده و نمره مطلوب خود را دریافت کنند.

بدیهی است حضور در کلاس به مراتب تاثیر بیشتری برروی نمره خواهد گذاشت.

 

راه های ارتباطی و ثبت نام و رزرو کلاس UTEPT , آزمون زبان دکتری

برای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون زبان دانشگاه تهران می توانید از راه های زیر اقدام کنید.

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی ( صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس UTEPT" یا "تدریس UTEPT" به شماره , سامانه پیامکی 5000206040600

مشاوران ما ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات