آزمون UTEPT , کلاس UTEPT , سوالات UTEPT , تافل دانشگاه تهران ویژه آزمون 7 تیر 98

کلاس UTEPT 7 تیر 98 , کلاس امادگی یوتپ 7 تیر 98 , کلاس زبان UTEPT , بهترین کلاس زبان زبان دانشگاه تهران

آزمون UTEPT | پاسخ سوالات UTEPT مورخ 13 اردیبهشت 98 | کلاس UTEPT مورخ 7 تیر 98 | تافل دکتری دانشگاه تهران

اولین آزمون زبان تافل دانشگاه تهران "  آزمون UTEPT " در سال 98 در تاریخ 13 اردیبهشت و از ساعت ۹ صبح  در دانشکده زبان و ادبیات دانشگاه تهران برگزار گردید .

مدت زمان آزمون ، 100 دقیقه و تفکیک سوالات به شرح زیر  بود :

سوالات گرامر ، سوالات کلوز پسیج ، سوالات واژگان ، سوالات درک مطلب

در شرح مختصری از آزمون زبان داشگاه تهران – آزمون زبان UTEPT مورخ 13 اردیبهشت 98 می بایست گفت سوالات این آزمون نسبت به  آزمون 17 اسفند ماه 97 کمی ساده تر و گرفتن نمره از سوالات آسان تر بود  .

مرکز زبان کرایه چیان برگزارکننده کلاس های اختصاصی آزمون زبان تافل دانشگاه تهران - یوتپ در هشتمین سال متوالی در روز آزمون پاسخنامه ی آزمون را در هر مهارت به همراه بررسی سوالات  را برای داوطلبان شرکت کننده منتشر می نماید .

 

 سوالات گرامر UTEPT مورخ 13 اردیبهشت 98

از 30 سوال مربوط به قسمت گرامر 20 سوال مربوط به گرامر چهار گزینه ای ، 10 سوال مربوط به گرامر اصطلاحات نوشتاری بود . به شکل کلی می توان گفت سوالات این قسمت متوسط و استاندارد بودند و نکات گرامری در بین سوالات به شکل معقولی پخش شده بودند .

در سوالات گرامر چهار گزینه ای با توجه به اینکه صورت سوالات ، ادبیات سختی داشت و این امر پاسخ به سوالات را برای تعدادی از داوطلبین سخت می کند اما نکات گرامری مطرح شده نکات ساده ای بودند.

در اکثر سوالات بدون معنی کردن کل جمله و توجه به نکته گرامری رسیدن به پاسخ صحیح کار سختی نبود.

در مورد سوالات مربوط به اصطلاحات نوشتاری نیز می بایست گفت سوالات از سوالات چهارگزینه ای نسبتاً ساده تر بودند و سطح سوالات نیز نسبت به سوالات چهار گزینه ای ساده تر بود .

داوطلبینی که نتوانسته بودند در کلاس‌ها شرکت نمایند و بسته مکاتبه ای آزمون را تهیه نموده بودند درس هر تست را در کتابچه بانک سوالات داشتند و این کمک می کرد داوطلبان از این قسمت نمره بالایی دریافت نمایند.

برای آشنایی داوطلبینی که می بایست در آزمون آینده UTEPT شرکت نمایند تعدادی از سوالات گرامر آزمون 13 اردیبهشت ماه در زیر آمده است .

سوالات UTEPT , دانلود سوالات زبان دانشگاه تهران , سوالات UTEPT 13 اردیبهشت 98

در زیر پاسخ کلیدی سوالات گرامر آزمون مورخ 13 اردیبهشت 98 قرار داده شده است . و همچنین سوالات این قسمت به صورت کامل در بسته ی مکاتبه ای UTEPT به همراه پاسخ تشریخی قرار داده خواهد شد .

 پاسخنامه سوالات گرامر UTEPT 13 اردیبهشت 98 , پاسخنامه UTEPT

سوالات واژگان UTEPT مورخ 13 اردیبهشت 98

سوالات واژگان 13 اردیبهشت 98 آزمون زبان دانشگاه تهران همانند ادوار گذشته قسمت سخت آزمون می باشد . وجود دو گزینه ی مشترک در یک سوال و وجود اشتباه تایپی در سوال دیگر که به جای short version عبارت sort version تایپ شده بود سبب اتلاف زمان و تاحدودی سردرگمی داوطبان برای پاسخ به این دو سوال در این قسمت شده بود  .

با این حال داوطلبینی که فرصت حضور در کلاس های این مرکز را نداشتند و تنها بسته ی مکاتبه ای UTEPT این مرکز را تهیه کرده بودند دایره ی لغتشان در چهارچوب آزمون کافی بود و می توانستند نمره ی بالا و در عین حال ساده ای از این قسمت دریافت نمایند .

در زیر به عنوان مثال تعدادی از سوالات واژگان آزمون 13 اردیبهشت 98 قرار داده شده است تا داوطلبینی که در آزمون آینده می بایست شرکت نمایند متوجه سطح سوالات در این قسمت باشند.

 سوالات آزمون یوتپ , سوالات آزمون یوتپ 13 اردیبهشت 98 و , سوالات utept

در زیر پاسخ گزینه های صحیح مربوط به سوالات واژگان آزمون تافل دکتری تهران مورخ 13 اردیبهشت ماه به شرح زیر می باشد .

 سوالات واژگان یوتپ , واژگان utept , واژگان پر تکرار UTEPT

سوالات Cloze Passage آزمون UTEPT مورخ 13 اردیبهشت 98

در مورد سوالات مربوط به کلوز پسیج – Cloze Passage آزمون 13 اردیبهشت 98  دانشگاه تهران می بایست گفت سطح سوالات در این قسمت نسبت به آزمون گذشته ساده تر بود که شامل دو متن ، 5 سوال گرامر 5 سوال مربوط به واژگان.

در زیر گزینه‌های صحیح مربوط به این بخش آورده شده است

 کلوز پسیج UTEPT , کلوز پیسج زبان دانشگاه تهران , cloze passage UTEPT

 

سوالات درک مطلب ، ریدینگ UTEPT مورخ 13 اردیبهشت 98

در آزمون برگزار شده در قسمت سوالات مربوط به درک مطلب می بایست گفت سوالات شامل چهار متن بود که سه متن از آن متوسط و یک متن آسان بود و موضوعات مختلفی مانند حضور پستانداران عظیم الجثه در جنگلهای گرمسیری ، تعاریف متعدد از آلاینده های هوا ، فرهنگ قومی و فرهنگ عمومی و غذاهای ارگانیک و اینکه آیا واقعاً بهتر و مفیدتر از دیگر غذاها هستند یا نه موضوعات مربوط به این متون بودند در مورد سوالات مربوط به درک مطلب می بایست گفت سطح سوالات سخت نبود اما نسبت به آزمون اسفند درک مطلب های طولانی تری انتخاب شده بود .

این مرکز برای درک بیشتر داوطلبان از سطح متون انتخاب شده در آزمون زبان UTEPT یک متن از متون آزمون 13 اردیبهشت ماه را در زیر عینا آورده است 

سوالات درک مطلب UTEPT , سوالات ادوار گذشته UTEPT , سوالات UTEPT 13 اردیبهشت 98 , سوالات یوتپ 13 اردیبهشت 98

برای داوطلبین جدیدی که میخواهند آزمون 7 تیر  زبان دانشگاه تهران را شرکت نمایند پیشنهاد می کنیم تنها کلاس ها و یا کتابی را تهیه کنند که آموزش آن بر اساس سوالات خود آزمون باشد و سوالات آن بر اساس سوالات جدید آزمون ( 9 دوره ی اخیر ) باشد استفاده از سوالات سال های 96 به قبل برای این آزمون مفید نخواهد بود  و  ممکن است  داوطلبین در سر جلسه آزمون برای پاسخ به سوالات با مشکل مواجه شوند .

  مرکز زبان کرایه جیان برای داوطلبین خود و سایر داوطلبین آرزوی موفقیت دارد و همچنین خدمات آموزشی خود را برای آزمون 7 تیر 98 به شرح زیر اعلام می دارد .

 

کلاس UTEPT , کلاس زبان UTEPT , تدریس خصوصی تافل دانشگاه تهران , کلاس آمادگی UTEPT , کلاس آمادگی آزمون زبان دانشگاه تهرانکلاس آمادگی UTEPT – آزمون زبان دانشگاه تهران – وی آی پی تک نفره

بسته مکاتبه ای UTEPT –کتاب بانک سوالات زبان دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی

 در زیر توضیح مختصری از هر کدام از موارد فوق بیان شده است 

 

کلاس زبان UTEPT – تدریس زبان تافل دانشگاه تهران  – وی آی پی تک نفره

در کلاس آمادگی UTEPT وی آی پی ویژه آزمون 7 تیر 98  هر داوطلب دارای یک کلاس اختصاصی با استاد تخصصی آزمون زبان دانشگاه تهران خواهد بود ، آموزش بر پایه حل سوالات UTEPT و بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو و در چهارچوب آزمون خواهد بود و از آموزش مطالبی که کمکی به افزایش نمره ی آزمون نخواهد کرد صرف نظر خواهد شد . به صورت خلاصه چارت آموزشی کلاس آمادگی این آزمون به شرح زیر می باشد :

آموزش UTEPT با ادبیات ساده و شیوا

تدریس فرمولی و بیان تکنیک های نمونه سوالات زبان دانشگاه تهران در حین تدریس

کار بر روی سوالات UTEPT بدون تغییر آزمون زبان تافل دانشگاه تهران

برگزاری کلاس ها با سیستم زمانی شناور ویژه دانشجویان شاغل و یا هیات علمی

برگزاری کلاس های آنلاین علاوه بر کلاس های حضوری ویژه دانشجویان شهرستانی

 

بسته ی مکاتبه ای UTEPT , کتاب خود آموز UTEPT , آزمون UTEPT , سوالات آزمون زبان دانشگاه تهران , بسته ی خود آموزش تافل دانشگاه تهرانبسته ی مکاتبه ای UTEPT – سوالات آزمون زبان دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی

کتاب آموزش و بانک سوالات UTEPT با پاسخ تشریحی ، ( بسته مکاتبه ای زبان دانشگاه تهران ) این امکان را در اختیار دانشجویان قرار می دهد تا بدون حضور در کلاس تنها با استفاده از یک منبع آموزشی  بتوانند بر روی پاسخ به سوالات مسلط شوند .

این بسته ی خود آموز شامل دو کتاب می باشد .

کتاب اول ( درسنامه ی آزمون ) :  آموزش تفکیک شده ی مهارت های آزمون شامل آموزش ( گرامر ، درک مطلب ، واژگان  ).

کتاب دوم ، بانک سوالات بدون تغییر آزمون (  450 سوال با پاسخ کاملا تشریحی از سوالات بدون تغییر آزمون 13 اردیبهشت 98 و هفت دور ه اخیر ) .

 

نحوه ثبت نام در کلاس UTEPT  و یا دریافت بسته خود آموز  سوالات دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون یوتپت و یا دریافت بسته خودآموز زبان تافل دانشگاه تهران می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت سوالات UTEPT و یا تدریس زبان دانشگاه تهران به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات