پاسخ کلیدی آزمون UTEPT مورخ 9 شهریور 97

پاسخنامه سوالات آزمون UTEPT – تحلیل سوالات آزمون دکتری دانشگاه تهران – آزمون 9 شهریور

آزمون زبان دانشگاه تهران " آزمون UTEPT "  مورخ 9 شهریور 97 راس ساعت 9 در دانشکده زبان و ادبیات خارجه دانشگاه تهران و بدون کوچکترین تاخیری آغاز شد .

آزمون 100 سوال و زمان پاسخ دهی آن 100 دقیقه بود

فرمت سوالات یوتپ ، سوالات utept مورخ 9 شهریور ماه به ترتیب زیر بود :

سوالات لغت – واژگان UTEPT ، تعداد سوالات این بخش  30 سوال : شامل پانزده سوال به فرمت جای خالی و پانزده  سوال به فرمت ترجمه و تفسیر ( مترادف )

سوالات گرامر UTEPT  ، تعداد سوالات این بخش 30 سوال : شامل بیست سوال به فرمت گرامر چهار گزینه ای ، ده سوال به فرمت گرامر اصطلاحات نوشتاری

سوالات cloze passage ، کلوز پسیج UTEPT تعداد سوالات این بخش 10 سوال  : شامل 2 متن  و هر متن سامل 5 سوال

سوالات ریدینگ ، درک مطلب UTEPT  تعداد سوالات این بخش 30 سوال : شامل 4 متن ، دو متن هر متن دارای 8 سوال  ، 2 متن دارای 7 سوال بود .

مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی زبان دکتری دانشگاه تهران " آزمون بوتپ " پاسخ کلیدی تست های آزمون را برای دانشجویان منتشر  می کند .

لازم به ذکر است برای آن دسته از داوطلبان جدید که تاکنون آزمون زبان utept را شرکت نکرده اند و برای بار اول در آزمون پیش رو که در تاریخ 11 آبان 97 برگزار خواهد شد میخواهند شرکت نمایند می بایست گفت پاسخ های سوالات با توجه به اینکه گروه بندی دارد گزینه های صحیح هر سوال را قرارداده ایم.

 

پاسخ کلیدی سوالات واژگان  utept مورخ 9 شهریور 97

گزینه های صحیح سوالات در بخش واژگان این آزمون به شرح زیر می باشد که دانشجویان میتوانند از این قسمت متوجه شوند در گرامر آزمون UTEPT چه نمره ای گرفته اند .

 سوالات utept , کلاس آمادگی utept , یوتپت

سوالات مربوط به واژگان آزمون در قسمت سوالات مترادف ساده تر از سوالات با فرمت جای خالی بود و همچنین خود واژه های انتخابی برای سوالات در مجموعه سوالات متوسط و کمی ساده قرار می گرفت .

لازم به ذکر است منابع سوالات بخش واژگان این آزمون بر اساس درصد فراوانی بین دو کتاب 504 و همچنین لغات ضروری تافل تعیین شده بود و برای راحتی داوطلبان ، این مرکز واژه های پرتکرار آزمون را در اختیار داوطلبان خود قرار داده بود تا بتوانند ساده تر و خلاصه تر بر واژگان آزمون مسلط شوند .

 

 پاسخ کلیدی سوالات گرامر  utept مورخ 9 شهریور 97

در تحلیل سوالات مربوط به بخش گرامر یوتپ می بایست گفت سوالات این بخش نسبت به آزمون گذشته که در تاریخ 15 تیر ماه برگزار شده بود کمی سخت تر بود   و بر اساس دسته بندی ساده و متوسط و سخت سوالات در این چهارچوب قرار می گیرند :

9 سوال ساده ، 15 سوال متوسط و 6 سوال سخت ( با این حال سوالات این آزمون  تمام آیتم های سوالات استاندارد را دارا بود ، نکات تماما در چهارچوب مرجع آزمون می بود و داوطلبانی که در قالب خود آزمون مطالعه کرده بودند نمره ی آزمون در دسترسشان است   .

گزینه های صحیح سوالات در بخش گرامر این آزمون به شرح زیر می باشد که دانشجویان میتوانند از این قسمت متوجه شوند در گرامر آزمون utept چه نمره ای گرفته اند .

  سوالات گرامر utept , تدریس خصوصی utept , نتایج آزمون utept

پاسخ کلیدی سوالات کلوزپسیج  utept مورخ 9 شهریور 97

در بررسی سوالات مربوط به بخش cloze passage آزمون utept :دو متن و از هر متن 5 سوال قرار گرفته است که نسبت به سوالات کلوزبسیج دوره قبل ساده تر بود  :

 کلوزپسیج یوتپ , یوتپ , منابع آزمون utept

در انتها مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده کلاس های آمادگی آزمون زبان دکتری دانشگاه تهران  " ازمون UTEPT " برای داوطلبان این مجموعه و سایر داوطلبانی که بنا به شرایطی نتوانسته بودند از کلاس های آمادگی این مرکز استفاده نمایند آرزوی موفقیت دارد

همچنین لازم به ذکر است داوطلبانی که نمی توانند در کلاس های حضوری این مجموعه شرکت نمایند تعدادی از سوالات با پاسخ تشریحی داخل کانال تلگرام این مجموعه به صورت رایگان قرار خواهد گرفت و در روز های آینده از همین صفحه منتشز خواهد شد.

امتیاز بدهید
  • داوود
  • 1397/07/27

لطفا اصل سوالات دانشگاه تهران 9شهریور 1397 را در سایت بگذارید

نظر خود را بنویسید

مقالات