آزمون UTEPT , سوالات UTEPT آبان 99 آزمون زبان دانشگاه تهران , کلاس آمادگی UTEPT

 پاسخنامه و بررسی کامل سوالات آزمون UTEPT – آزمون زبان دانشگاه تهران مورخ 30 آبان 99  :

بررسی سوالات آزمون UTEPT ، آزمون آنلاین زبان دانشگاه تهران مورخ 30 آبان 99 به همراه پاسخنامه کلیدی منتشر گردید .

آزمون UTEPT مورخ 30 آبان ماه اولین تجربه ی دانشگاه تهران در برگزاری آزمون به شکل آنلاین بود بدین نحو که داوطلبان در اتاق کار خود حاضر می شدند و میتوانستند بدون حضور در حوزه ی امتحانی ، در آزمون شرکت کنند . اقدامی که اگرچه دارای اشکالاتی بود اما به جد شایسته ی تقدیر بود و در شرایطی که آزمون های زبان در سایر دانشگاه ها لغو شده بود به عنوان دانشگاه پیشتاز اولین آزمون خود را با حفظ شرایط آزمون به شکل آنلاین برگزار کرد در ادامه علاوه بر آنالیز سوالات و انتشار پاسخنامه سوالات آزمون UTEPT مورخ 30 آبان ماه 99 در این صفحه،  در ادامه مطمئن ترین و آسانترین راه های قبولی در آزمون زبان UTEPT  ( اختصاصی آزمون آذر و دی 99 ) توضیح داده خواهد شد.

همه چیز در مورد آزمون انلاین زبان تافل دانشگاه تهران UTEPT مورخ 30 آبان 99:

اشکالاتی که داوطلبان در اولین آزمون انلاین دانشگاه تهران UTEPT با آن مواجه بودند را کامل شرح می دهیم اگرچه می دانیم این اشکالات در اولین آزمون آنلاین کمی طبیعی است اما حق داوطلبان را تا حدودی تضییع می کرد و می بایست مکانیزمی در نظر گرفته شود تا در آزمون های آینده این اشکالات به کمترین میزان خود برسد.

برای عمده ی داوطلبان نحوه ی ورود به آزمون نسبتا سخت بود و داوطلبان تا لحظه ی مشاهده سوالات ، در استرس بسیار فراوان بودند چرا که آیتم های ورود به آزمون ممکن بود در هر لحظه  به مشکل بر بخورد و حق حضور داوطلبان در آزمون سلب شود .

مشکلاتی که داوطلبان در سر جلسه ی آزمون با آن مواجه بودند عبارت بود از : 

برای تعداد محدودی از داوطلبان نرم افزار ایمن موبایل در لحظه ی آزمون دچار مشکل شده بود ،

برای تعداد محدودی از داوطلبان نرم افزار safeexam  بر روی کامپیوتر دچار قطعی شده بود که بیشتر به قطعی ناگهانی اینترنت مربوط می شد .

همچنین تعداد محدودی از داوطلبان که پیش از آزمون اصلی در آزمون مانور شرکت نکرده بودند و یک باره در روز آزمون تصمیم به شرکت در آزمون داشتند روند طی کردن آزمون به قدری برایشان مبهم بود که با گذشت زمان از شرکت در آزمون منصرف شده بودند.

با این حال مسئولان مرکز آزمون همکاری های لازم را تا آنجا که شرایط مهیا بود انجام دادند و علی رغم آنکه بیان شده بود داوطلبان می بایست راس ساعت 9 وارد آزمون شوند  تا ساعت 9:30 این امکان برای داوطلبان وجود داشت تا به آزمون اضافه شوند و همچنین اگر داوطلبی در حین آزمون با مشکل قطعی اینترنت در رایانه خود مواجه شد تا چند دقیقه محدود فرصت اتصال مجدد و پاسخ به ادامه ی سوالات را داشت ( به شرط آنکه نرم افزار ایمن موبایل قطع نشده باشد )  .

طبق قوانین وزارت علوم در برگزاری آزمون های آنلاین ، سوالات آزمون UTEPT یک به یک بر روی صفحه ی نمایش داوطلبان ظاهر می شد ، ترتیب سوالات و گزینه ها برای داوطلبان به شکل رندوم متفاوت نشان داده می شد همچنین در حالی که پیش از آزمون در اتاق کاربری بیان شده بود که سوالات دکمه برگشت نخواهد داشت اما شرایط استاندارد برای آزمون رعایت شد و داوطلبان در انتهای سوالات نیز این امکان را داشتند که سوالات را مرور نمایند .

بررسی سوالات آزمون UTEPT آزمون زبان دانشگاه تهران مورخ 30 آبان

اما در در نگاه کلی به سوالات آزمون UTEPT مورخ 30 آبان باید بیان کنیم داوطلبن با آزمونی نسبتا سخت نسبت به 2 دوره ی پیشین رو به رو بودند و داوطلبان این میزان سختی را به خصوص در سوالات مربوط به واژگان کامل متوجه می شدند و همچنین داوطلبان برای پاسخ به سوالات گرامر می بایست بر روی منابع آزمون UTEPT تسلط کامل می داشتند .

بررسی سوالات گرامر آزمون UTEPT آزمون زبان دانشگاه تهران مورخ 30 آبان

همان طور که پیشتر بیان شد سطح سوالات در این بخش نسبت به دو آزمون اخیر برگزار شده در سال 99 به مراتب سخت تر بود به خصوص در سوالات مربوط به اصطلاحات نوشتاری، چراکه اصطلاحاتی که در تعدادی از سوالات به کار رفته بود نیاز به درک کامل مفهوم داشت تا داوطلبان بتوانند اشتباه گرامری را متوجه شوند .

نکات مورد پرسش در این آزمون بیشتر مربوط به مباحث مرجع ضمیر ، معلوم و مجهول ، به شکل فراوان به کاربردن شکل درست کلمه ( ing یا مصدر با to ، یا فعل یا اسم ) مورد سوال گرفته بود .

سوالات در قسمت اصطلاحات نوشتاری دارای یک نقص ظاهری بود و بهتر است برای آزمون های آینده مرتفع شود  در توضیح نقص ظاهری می باسیت گفت ، دقیقا زیر هر کلمه دراین نوعسوالات خط کشیده نشده بود و در آزمون های آینده می بایست این مشکل مرتفع شود تا داوطلبان از این که دقیقا چه کلمه ای شامل آن گزینه می شود دچار ابهام و به تبع آن از دست دادن زمان آزمون نشوند.

در زیر گزینه های صحیح سوالات مربوط به این قسمت به شکل کامل آورده شده است.

 پاسخنامه گرامر تافل دانشگاه تهران , پاسخنامه گرامر UTEPT آبان 99 ,

بررسی سوالات واژگان آزمون UTEPT آزمون زبان دانشگاه تهران مورخ 30 آبان

همان طور که پیشتر گفته بود سطح سوالات در این آزمون نسبت به دو آزمون پیشین سخت تر شده بود و جملاتی که در آن ها مترادف لغت خواسته شده بود جملات دشواری برای معنی کردن بودند و برخی از جملات نیز برای درک شدن نیاز به دانش کلی داشت و با دانستن معنی تک تک لغات امکان حدس گزینه ی درست کمی زمان بر بود .

در زیر گزینه های صحیح سوالات مربوط به این قسمت به شکل کامل آورده شده است .

 لغات UTEPT , پاسخنامه یوتپ آبان 99 , پاسخنامه سوالات واژگان آزمون زبان دانشگاه تهران آبان 99

بررسی سوالات کلوز پیسج آزمون UTEPT آزمون زبان دانشگاه تهران مورخ 30 آبان

این آزمون نیز همانند آزمون های گذشته دارای دو متن بود

  • هنر و نقش هندمند و خلق مفهوم آوانگارد در قرن یستم
  • ارزیابی ابداع در آموزش و نیاز به بهبود بخش آموزشی

کلوز تست اول مبتنی بر سوالات واژگان بود حاوی 5 سوال ( نسبتا سخت )

کلوز تست دوم مبتنی بر سوالات گرامر حاوی 5 سوال ( آسان )

در زیر گزینه های صحیح مربوط به سوالات کلوزپیسج به شکل کامل بیان شده است.

 پاسخنامه کلوز پسیج یوتپ آبان 99 , پاسخنامه کلوزپسیج UTEPT

در انتهای بررسی سوالات لازم به ذکر است در آزمون فوق 7 سوال عینا از بسته ی مکاتبه ای UTEPT کتاب بانک سوالات آزمون زبان دانشگاه تهران این مرکز آورده شده بود و همچنین نکات کامل هر یک صد سوال آزمون به تفصیل در درسنامه به زبانی ساده بیان شده بود و داطلبانی که یا در کلاس آمادگی آزمون یوتپ این مرکز شرکت نموده بودند و یا بسته ی فوق را کامل مطالعه می کردند می توانستند به آسانی نمره ی بالای 65 از این آزمون را دریافت نمایند

---------

مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون UTEPT در دهمین سال متوالی خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون آینده به شرح زیر اعلام می نماید.

سوالات آزمون UTEPT , کتاب UTEPT کرایه چیان

کلاس نیمه خصوصی UTEPT – آموزش صفر تا صد آزمون آموزش بر پایه ی حل تست

کلاس زبان UTEPT – وی آی پی تک نفره

بسته ی مکاتبه ای آزمون UTEPT – کتاب سوالات زبان دکتری دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی

آزمون آنلاین رایگان UTEPT ، شبیه سازی دقیق سوالاتِ با آزمون آنلاین ( اطلاع رسانی زمان آزمون ار طریق کانال تلگرام این مرکز خواهد بود ) 

در زیر ، شرح مختصری از هر یک از خدمات فوق بیان گریده است و دانشجویان بسته به نیاز خود می توانند خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایند .

کلاس نیمه خصوصی UTEPT – صفر تا 100 آزمون ویژه ی  آزمون UTEPT در پاییز 99

در این دور از کلاس ها ، ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین شیوه آموزش ( آموزش بر پایه ی حل تست ) مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، هدف این دور از کلا سها ( تکنیک محور و فرمولی ) برای رسیدن به نمره ی آزمون خواهد بود .

آموزش جدا ، تست جدا نخواهد بود . از ابتدای آموزش بسته ی سوالات طراحی شده در اختیار داوطلبان قرار خواهد بود و آموزش ها در قالب حل تست سوالات آزمون های پیاده خواهند شد.

این دور از کلاس ها طی شیش روز و در هر روز سه ساعت آموزش به طول انجام خواهد کشید.

زمان بندی کلاس های فوق با اعلام نتایج از همین صفحه منتشر خواهد شد.

 

بسته ی مکاتبه ای آزمون UTEPT – کتاب مرجع سوالات تافل دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی

با توجه به مشغله ی فراوان دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان تافل دانشگاه تهران   " UTEPT " ، کتاب سوالات این آزمون به همراه پاسخ تشریحی به همراه کتاب آموزش ساده ی این آزمون منتشر شده است که جایگزین کلاس برای این طیف از داوطلبان باشد .

در ویرایش خرداد 99 کتاب راهنمای جامع UTEPT ، تعداد 550 سوال طلایی آزمون از 9 دوره ی اخیر آزمون های UTEPT سال های 97 الی 99  " چکیده ی آزمون تافل دانشگاه تهران " در یک سال اخیر می باشد.

در توضیحات تکمیلی این بسته ها می بایست گفت این کتاب شامل دو کتاب می باشد .

کتاب اول : آموزش ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب ، واژگان پر تکرار آزمون ) به صورت تفکیک شده

کتاب دوم : بانک سوالات گرامر ، درک مطلب و واژگان و تست های کلیدی کلوز پسیج ( 550 سوال از 9 دوره ی اخیر آزمون زبان دانشگاه تهران )

کلاس UTEPT , کلاس آمادگی تافل زبان دانشگاه تهران , کلاس یوتپ مهر ، آبان آذر 99با سابقه ی 10 سال در برگزاری کلاس های امادگی آزمون زبان دانشگاه تهران ، یوتپ میتوانیم بگوییم بسته ی خود آموز این آزمون به گونه ای تالیف شده است که داوطلبان با تسلط به آن بتوانند بدون دغدغه نمره ی حداقل 65 را در آزمون پیش رو دریافت نمایند .

 

کلاس UTEPT وی آی پی تک نفره :

در  این شیوه ی آموزشی  ، هر داوطلب دارای یک کلاس اختصاصی می باشد و آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو آغاز می گردد .

آموزش یوتپ در این کلاس مناسب آن دسته از دانشجویانی خواهد بود که سطح زبانی نسبتا ضعیفی دارند و یا برای دریافت مدرک این آزمون دارای محدودیت زمانی می باشند .

آموزش با بیان ساده ، تدریس نکات کلیدی UTEPT ،  پیاده سازی آموزش در قالب حل تست سوالات  تافل دانشگاه تهران  آزمون های گذشته ، در کنار 10 سال سابقه اختصاصی آزمون و تدریس به بیش از چهار هزار داوطلب آزمون های زبان دکتری سبب شده است از نگاه امار همچنان این مرکز پیشتاز موفقیت داوطلبان باشد .

کلاس ها برای داوطلبین تهران به صورت حضوری خواهد بود و برنامه ی زمان بندی کلاس ها ویژه دانشجویان شاغل و هیات علمی به صورت شناور خواهد بود .

کلاس ها برای داوطلبان عزیز شهرستانی به صورت فشرده در سه روز در تهران و یا به صورت آنلاین برگزار خواهد شد .

با توجه به تغییر آزمون به آزمون سوالات  ، در آزمون های UTEPT سال 99 به داوطلبان به جد توصیه می کنیم کلاس و یا منابع آزمونی را تهیه کنند که درچهارچوب آزمون باشد و زمان خود را برای عبور غیر اصولی از آزمون هدر ندهند .

  

نحوه ثبت نام در کلاس UTEPT  و یا دریافت کتاب مرجع سوالات تافل دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون UTEPT و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان دکتری داشگاه تهران می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44085770 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت سوالات UTEPT و یا تدریس یوتپ به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.


کانال تلگرام زبان پیام نور etpnu

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات